Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Kopija so ja. Vilice so enake, druge naj bi mel samo enduro in sicer tanjše. Tudi v katalogu so iste cifre :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak ti ma mal premisl kaj pišš. Neki postov nazaj si reku da si nalepke dol dau zard tega k piše tomos gor zdj pa govoriš da z veseljem rečš da je tomos. Jst sm svojga enkrat ornk usu pa sm zamenu use kar je blo zjeban vključno z nalepkam(je dala ženska kupončk). In k sm tastare dol prasku so se mi zdele plastike kot same tok grde da sm komi čaku da mi dajo nove nalepke gor. Pomoje da si ga zjebu pa se ti ni dal novih nalepk kupt in to kupcu tut raj povej če je že tko...

Eh vids d model laze. Nekaj postov prej je omenu, da noce d vsi vidjo d je Tomos, zdej pa s ponosom rece.

Abebebe...skoda besed.

IN ja sm meu:

Aprilia RSV 1000

Aprilia SXV 550

Aprilia Tuono 1000

R1

R6

Yamaha YZF 450

Honda CRF 450

Honda CBR 600 RR

Suzuki GSX 750

Suzuki Hayabusa

KTM SMR 950

KTM EXC 520

KTM SMR 990

ja slike ti poslejm. Bom ze neki na netu ksne primerne najdu.

Kot da ti nasedem, ce si tok motorjev napisau. xD

( da ne bo kdo res mislil, da sem res imel te motorje xD to sem samo tako napisal)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh vids d model laze. Nekaj postov prej je omenu, da noce d vsi vidjo d je Tomos, zdej pa s ponosom rece.

Abebebe...skoda besed.

IN ja sm meu:

Aprilia RSV 1000

Aprilia SXV 550

Aprilia Tuono 1000

R1

R6

Yamaha YZF 450

Honda CRF 450

Honda CBR 600 RR

Suzuki GSX 750

Suzuki Hayabusa

KTM SMR 950

KTM EXC 520

KTM SMR 990

ja slike ti poslejm. Bom ze neki na netu ksne primerne najdu.

Kot da ti nasedem, ce si tok motorjev napisau. xD

( da ne bo kdo res mislil, da sem res imel te motorje xD to sem samo tako napisal)

demet jst pa sm te mislu že uprašat kašna se ti je zdela sxv 550'? :closedeyes: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh vids d model laze. Nekaj postov prej je omenu, da noce d vsi vidjo d je Tomos, zdej pa s ponosom rece.

Abebebe...skoda besed.

IN ja sm meu:

Aprilia RSV 1000

Aprilia SXV 550

Aprilia Tuono 1000

R1

R6

Yamaha YZF 450

Honda CRF 450

Honda CBR 600 RR

Suzuki GSX 750

Suzuki Hayabusa

KTM SMR 950

KTM EXC 520

KTM SMR 990

ja slike ti poslejm. Bom ze neki na netu ksne primerne najdu.

Kot da ti nasedem, ce si tok motorjev napisau. xD

( da ne bo kdo res mislil, da sem res imel te motorje xD to sem samo tako napisal)

Tak ti bom reko: Ti že veš, sej pa se te že par let poznama....sarkazem.press :winkiss: (Tak slučajno si že kdaj slišal za kupoprodajne pogodbe in fotokopirec? Očitno ne, ker mam vse kupoprodajne pogodbe skopirane sicer pa mi je itak vseeno za vse vas...ker očitno če nisi ened izmed teh "popularnih" posterjev sploh nimaš besede pa vsi samo neke napake iščete....najprej pometite pred svojim pragom al kak že gre tisto?

Aja za zanimivost.....glede tistega o nalepkah...kdo pa je reko da se sramujem da je Tomos? Rekel sem pač da mi ni všeč da piše na nalepkah Tomos ne pa da se tega sramujem (NejcZ je tudi prekril napis TOMOS z navadnim lepilnim trakom pa ste mu skoraj ploskali vsi čeprav je bil estetski dosežek stoletja (brez zamere Nejc ampak sem se tega spomnil ko sem prebral vse strani predno sem kaj napisal)) :friend2: ...znate stvari res obrnit...eh škoda besed...namesto da bi si med seboj pomagali se kregamo/kregate....In ne sploh ni bilo bistvo v tem da sem mel 12 motorjev do sedaj ampak ste vsi pametni da je motor moral obvezno biti na tleh če nima nalepk...Torej novi avto kupljen iz salona in po naročilu kupca izrecno brez vseh nalepk in označb modela je bil tudi razbit al kaj? Yeah right.

Imejte se radi :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ti opravičujem :trance_33_sleep:

Jst pa se tebi opravicujem neglede na to ali si imel prav in neglede na to ali sem jst imel prav.

Imas delno prav...BV d se kregamo.

Sem danes bil dobre volje ko smo se ucer stepli 2 vs 10 in oni so bli tok trdi da sva jih 2 nalamala vseh 10, in sem naredil en filmck

Sicer pa v bodoce, ce se nabere denar ubavim ksnega Tomosa, ker 4 takt je pac lazji za to delat. ( ni tistega sunka na obratih, ki mi dela prave preglavice na tem motorju).

Sicer pa imam strah, da bo Tomos potem toliko na servisih kot tale Honda...xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa se tebi opravicujem neglede na to ali si imel prav in neglede na to ali sem jst imel prav.

Imas delno prav...BV d se kregamo.

Sem danes bil dobre volje ko smo se ucer stepli 2 vs 10 in oni so bli tok trdi da sva jih 2 nalamala vseh 10, in sem naredil en filmck

Sicer pa v bodoce, ce se nabere denar ubavim ksnega Tomosa, ker 4 takt je pac lazji za to delat. ( ni tistega sunka na obratih, ki mi dela prave preglavice na tem motorju).

Sicer pa imam strah, da bo Tomos potem toliko na servisih kot tale Honda...xD

Menjas Hondo za mojega pa ti doplačam? pa kolko bi ti mogo doplačat..ker bo naslednjo sezono vec al manj stal motor ker mam avto tak da 2T/4T ne igra take vloge :beer2:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menjas Hondo za mojega pa ti doplačam? pa kolko bi ti mogo doplačat..ker bo naslednjo sezono vec al manj stal motor ker mam avto tak da 2T/4T ne igra take vloge :beer2:

Jst cenim svojo na 3500€ ;)

Sicr mam trenutno ceno 3300€ ker se mi neda kregat s kom za ceno in jo rajsi dam takoj malcek cenejse.

Tomos je pac Tomos. Sicer pa...v 2 dneh je slo 1 liter motula 710. To je 15€ ( 3.7% mesanca ;) ) . Pa da na omenjam raznih generalnih in podobno. xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene sam neki zanima tuki glede Tomosa...usi pravte da vam pije okrog 3l/100km. Meni pije standard 4l/100km. Sej ne da skoz norim, sam tok pa spet ne da bi loh tok piu, pa tud nekih zlo visokih oratov se izogibam...a bi kdo vedu če bi blo lahko kaj narobe al kaj bi lahko blo tuki? Pipco od rezervoarja skoz zapiram, puša pa 100% ne nikjer.

Hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem kaj je pri tebi, js ti lahko samo rečem da če teram kolkr pač da revež od sebe, mi še ni šlo nad 3,3 na 100km :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem kaj je pri tebi, js ti lahko samo rečem da če teram kolkr pač da revež od sebe, mi še ni šlo nad 3,3 na 100km :)

Kako sploh preveris koliko ti pije? Meni priblizno od 8 do 12 odvisno ksne volje je.

Jst mam pa 8 litrov rezervar. In kko naj zdej preverim ce mi popije v priblizno 70km ceu rezervar xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako sploh preveris koliko ti pije? Meni priblizno od 8 do 12 odvisno ksne volje je.

Jst mam pa 8 litrov rezervar. In kko naj zdej preverim ce mi popije v priblizno 70km ceu rezervar xD

10/7

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako sploh preveris koliko ti pije? Meni priblizno od 8 do 12 odvisno ksne volje je.

Jst mam pa 8 litrov rezervar. In kko naj zdej preverim ce mi popije v priblizno 70km ceu rezervar xD

Izračunaš pač. :whistle:

Tvoja Honda (če govoriš od nje) pa je dvotaktna, se že tuki ful pozna, pa tud drgač je zlo požrešna za svoje kubike...enmu mojmu frendu je pila ko jo je še meu na racelandu tudi čez 15l, sam je pa res, da je iztisku iz nje use kar je dala.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst cenim svojo na 3500€ ;)

Sicr mam trenutno ceno 3300€ ker se mi neda kregat s kom za ceno in jo rajsi dam takoj malcek cenejse.

Tomos je pac Tomos. Sicer pa...v 2 dneh je slo 1 liter motula 710. To je 15€ ( 3.7% mesanca ;) ) . Pa da na omenjam raznih generalnih in podobno. xD

alo, kje kupuješ motula??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo, kje kupuješ motula??

ahm Motula sm kupu v TC Motoshopu v LJ in sem dal 18€ :headbang: :headbang:

Sicer pa...se da dobit menda tudi za 15€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahm Motula sm kupu v TC Motoshopu v LJ in sem dal 18€ :headbang: :headbang:

Sicer pa...se da dobit menda tudi za 15€.

dda se dubit tudi zastoj samo kšnega morš poznt... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodam gume po simbolni ceni rabljene 20%

150širine -dunlop mutant:50€

-pireli supercorsa dragon:30€

-goldentyre slike (soft):50€

120 širine -2x pireli supercorsa dragon :komad po 30€

-2x dunlop qualifier rr :20€ komad

+ dirkalne gume 20€ komad vse so od dunlopa

post-17782-1224618113_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!