Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Dejte mi povedat kje se v SI lahko dobi kakšen kit za te mašince, koliko stane in kaj je v tem kitu vklučenega.

P.S.: Ne pišite komentarjev kot so "to se ne splača"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mi povedat kje se v SI lahko dobi kakšen kit za te mašince, koliko stane in kaj je v tem kitu vklučenega.

P.S.: Ne pišite komentarjev kot so "to se ne splača"...

Od kakih Tomos dirkačev, stane okol 240 € (nvm tocno), vključeno pa je frgazer 26 mm, pa druga odmična gred ... sam to je treba vse prilagodit mašini, ne paše gr ko ata na mamo, treba narest novo koleno (al kk se reče) za frgazer in druge modifikacije ;)

__________________________

Alo fantje, ka je zej to, z polnim tankom ne nardim zdej niti 170 km več, zka je mašina tk žajna? :hmm:

(je pa res da ga skos do konca gonim, sam še vseeno ne bi smela tejk pit)

Popravljeno . Popravil Hozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mi povedat kje se v SI lahko dobi kakšen kit za te mašince, koliko stane in kaj je v tem kitu vklučenega.

P.S.: Ne pišite komentarjev kot so "to se ne splača"...

jaz imam za prodat! info 040877448

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče koga zanima čelada, shark dager vožena 1 sezono z vrečo cena 70€, nikoli padena

post-17782-1224679091_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil luksy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz imam za prodat! info 040877448

Ei luksy kolk je treba pa predelat use skipi da power kit gor paše?? K jst mislm dt novo odmično pa Mikunija 26 k baje ni treba tok drkat kokr pri delortu. A bi se dal kljub zamenjavi original uplinjača z zgoraj omenjenim pustit air box k mi dost grdo zgleda brez pa še plastik nimaš km pol prišraufat?? Zraka pa pomoje dost dobi čez original airbox al je treba športn filtr gor dt?? (Pa prosm brez komentarjev kot "sj itak bol prdi z športnim filtrom" itd itd)

Lp, Miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ei luksy kolk je treba pa predelat use skipi da power kit gor paše?? K jst mislm dt novo odmično pa Mikunija 26 k baje ni treba tok drkat kokr pri delortu. A bi se dal kljub zamenjavi original uplinjača z zgoraj omenjenim pustit air box k mi dost grdo zgleda brez pa še plastik nimaš km pol prišraufat?? Zraka pa pomoje dost dobi čez original airbox al je treba športn filtr gor dt?? (Pa prosm brez komentarjev kot "sj itak bol prdi z športnim filtrom" itd itd)

Lp, Miha

gor imaš lahko komot airbox, tudi jaz ga imam na svojem, vse kar moraš narediti je sesalno koleno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo fantje, ka je zej to, z polnim tankom ne nardim zdej niti 170 km več, zka je mašina tk žajna? :hmm:

(je pa res da ga skos do konca gonim, sam še vseeno ne bi smela tejk pit)

Glej usi pravjo da naredijo 300km...js jih naredim 200 in moram dat na rezervo....

K sm šu js z bratrancom na turo...cca. 50km je blo same ravnine, mislm niti enga ovinka tazga da bi mogu gas spustit, sm gas skoz tišu do konca pa je pil fuuuul manj takrat...js naredim 200km k se 'zajebavam' po ulcah pa gasah, po navadni cesti se bol mal vozm...sam to nebi smelo bit vzrok...

Počaku bom do 6000km k je drugi servis, to bo pa kmal, in bojo že tm poštimal....zdej se pa sploh ne sekiram k je bencin spet (končno) pod eurom. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naprodaj power kit akcijska cena do petka 350€ če koga zanima (vplinjač, sesalno koleno, odmična) in to je še ZADNJA zelo dobra odmična gred ki se je ne da dobiti več!

Popravljeno . Popravil luksy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naprodaj power kit akcijska cena do petka 350€ če koga zanima (vplinjač, sesalno koleno, odmična) in to je še ZADNJA zelo dobra odmična gred ki se je ne da dobiti več!

A mogoče kej veš kolk to vpliva potem na porabo pa vzdržljivost mašine?? Čist informativno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzdržljivost mašine se minimalno zmanjša, še vedno lahko prevoziš kokr hočš, poraba se mal dvigne zarad večjega uplinjača in druge odmične, ni pa to da bi pol pil ko nor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luksy ne vem če imaš glih tazadno odmično,pri meni se da dobit celo mašino,pa kpl kit pa še en kup drugih uporabnih delov.

drugič raje 100x preberi oglas preden komentiraš. Take odmične ko sem imel jaz v motorju jih ti nimaš, in mišljeno je kot zadni kit z tako odmično ki se da dobit pri meni oz.ne poznam še koga ki bi jo imel.

in me ne zanima kaj imaš ti za prodat.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res usi neki jamrate kok vam pije.....sj ste kt eni revezi k nimajo za benz....men aprilija pije nad 10L pa se sploh ne sikiram

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res usi neki jamrate kok vam pije.....sj ste kt eni revezi k nimajo za benz....men aprilija pije nad 10L pa se sploh ne sikiram

pa kdo se buni kaj jebote, sam ce drugim pije okol 3 L se lahk mal vprasam zka mni pije 5 L ????????????????????

pa ne tži več tole ntr, tvoja jajca je pa 2t zto ti pa tejk pije!!!!!!!!!!!!

Popravljeno . Popravil Hozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luksy a si spet preveč pameten?

pameten si ti pa še eno tako ko komentiraš za brezveze moj oglas, da ne govorimo o tem da si me ucer zajebu za logatec, pride kao bizjak,pa še dva njegova pa take, k bi te sam okol ušes sam gobc vrtiš.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luksy a si spet preveč pameten?

maš srečo da sm na pow poti staneta poklicu..... sam tih bot

Popravljeno . Popravil luksy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!