Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

res usi neki jamrate kok vam pije.....sj ste kt eni revezi k nimajo za benz....men aprilija pije nad 10L pa se sploh ne sikiram

Lahk pa tud nehaš limati fotke v temo fotografije motociklov 125 ccm...Smo že uganli da imaš aprilio rs 125.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahk pa tud nehaš limati fotke v temo fotografije motociklov 125 ccm...Smo že uganli da imaš aprilio rs 125.

ne a res.....ti si pa res pamtn a se te lohk dutaknem :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne a res.....ti si pa res pamtn a se te lohk dutaknem :naughty:

Nemorš :D Sicer pa to ni prava tema za to debato če hočeš kaj odgovorit preseli v temo 125 javite se.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrebni so komentarji, ker pišeš bedarije! Da se neda dobit več takšne odmične gredi :? in kaj pa ti veš katero odmično sem imel notr :hmm: ?? Zgleda da sem imel še mal bolšo odmično gred kot ti, če ne bi lahko biu ti na vsaki tekmi pred mano, pa ni tko zgledal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrebni so komentarji, ker pišeš bedarije! Da se neda dobit več takšne odmične gredi :? in kaj pa ti veš katero odmično sem imel notr :hmm: ?? Zgleda da sem imel še mal bolšo odmično gred kot ti, če ne bi lahko biu ti na vsaki tekmi pred mano, pa ni tko zgledal.

u ti boga, zgleda da si mel za 0,0472kg lažjo odmično, tko da si mel 0,0071KM več kot on, pa si ga pihnil :worship: otroc, nehte se kregat k drgač bo metla pela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrebni so komentarji, ker pišeš bedarije! Da se neda dobit več takšne odmične gredi :? in kaj pa ti veš katero odmično sem imel notr :hmm: ?? Zgleda da sem imel še mal bolšo odmično gred kot ti, če ne bi lahko biu ti na vsaki tekmi pred mano, pa ni tko zgledal.

Dobro bom na kratko, sedaj se itak ne ve ali to piše anže ali pa njegov oče, tako da mi je čisto vseeno ampak pisal bom v imenu anžeta.Bil si vedno pred mano, kar tudi PRIZNAM!3 leta drgneš 125 jaz pa prvo leto, itak je anže zmagal na svetovnem prvenstvu :grupni:

pa vsi ki berete ta post žan modic je bil zato državni prvak ker je imel še bolšo odmično od mlakarja! :rolleyes:

tko da no koment

se opravičujem za :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pravite na to balanco KLIK

Namreč sm mel lep zakluček sezone, je belanca skrivlena, pa stop luč skos sveti, bo treba popravit :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pravite na to balanco KLIK

Namreč sm mel lep zakluček sezone, je belanca skrivlena, pa stop luč skos sveti, bo treba popravit :trance_33_sleep:

za balanco, poji raje h kermavnerju jo dobiš tudi za ta denar! renthal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pravite na to balanco KLIK

Namreč sm mel lep zakluček sezone, je belanca skrivlena, pa stop luč skos sveti, bo treba popravit :trance_33_sleep:

bolš da kupš dobro balanco pa bo mir... kot že rećeno renthall,magura...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pravite na to balanco KLIK

Namreč sm mel lep zakluček sezone, je belanca skrivlena, pa stop luč skos sveti, bo treba popravit :trance_33_sleep:

pa veš da morš potem še kupit fatbar clamp.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nevem....ba je da bojo delal modele 2009, ki bojo enaki kot 2007, imeli bodo le zračno hlajenje...neki tazga baje...bwo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

powerkit za 250€, če kdo nuca, did veriga 428 50€, balanca renthal twinwal fatbar nova 150€ moja cena 100€+ distančniki

Popravljeno . Popravil luksy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo vprašanje.. a ni twinwall tisto ko ma vmes še prečno štango ? Ker si napisal twinwall fatbar pa mi ni čisto jasno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo vprašanje.. a ni twinwall tisto ko ma vmes še prečno štango ? Ker si napisal twinwall fatbar pa mi ni čisto jasno?

ne! ampak ima balanca znotraj še eno "belanco" dvostenska plast kjer pridejo grip ročke, ker je sama belanca debela, in tam ko se stanjša je 2 stenska plast to je twinwall!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!