Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Na Tomosovi strani poglej za velikost, pol pa najd tm. Oblike tak vidiš kake je, boš ž najdo :) Mislim da je prednji 300mm, zadnji pa 220.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodaja se skoraj nov tomos za 1800€!!

na motorju je:

-nov okvir

-nova platišča

-nove palstike

-v mašini zamenjana odmična, bat, ventili

-akrapovič krivina

-dunlop pnevamtike

-delorto 26 uplinjač

-zadaj osko platišče...

poleg motorja prodajam dve mašiniin pnevmatike. komad mašine je 600€

gsm:051-863-112

post-16736-1227555737_thumb.jpg

post-16736-1227555842_thumb.jpg

post-16736-1227555885_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodaja se skoraj nov tomos za 1800€!!

na motorju je:

-nov okvir

-nova platišča

-nove palstike

-v mašini zamenjana odmična, bat, ventili

-akrapovič krivina

-dunlop pnevamtike

-delorto 26 uplinjač

-zadaj osko platišče...

poleg motorja prodajam dve mašiniin pnevmatike. komad mašine je 600€

gsm:051-863-112

Ei s kerga konca si ti?? A mogoče na Viru živiš? Če sm se zmotu sm te pa z enmu zamešu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš prov sem z vira :) kako da me poznaš?

Zdj newem če se spomnš smo bli enkrat pred koncem počitnc ene 3-je zvečer pr teb u garaž sm jst s tvojmu fotrom govoru k me je power kit zanimu pa je reku da ni blema zrihtat sam k bom rabu nj mu rečm. Tko da zdele čez zimo pomoje ga bom enkrat prsu če lahko kej zrihta da bo tomos mal hitej šu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdj newem če se spomnš smo bli enkrat pred koncem počitnc ene 3-je zvečer pr teb u garaž sm jst s tvojmu fotrom govoru k me je power kit zanimu pa je reku da ni blema zrihtat sam k bom rabu nj mu rečm. Tko da zdele čez zimo pomoje ga bom enkrat prsu če lahko kej zrihta da bo tomos mal hitej šu :D

aja že vem :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barvana je jap.. pri Tomosu prodajajo samo nepobarvane :headbang: :headbang:

Na tomosu sem videl od KTMa masko. Sicer od EXC modela...letnik 08. Bela. Sej se je motor prodajal, pa se je v ena par dneh prodal. Res lepo blo. Pa se plastike je barval nekej na belo, pa nevem se kaj vse.

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, bil je navaden Tomos, zanjga pa je hotel 3500€, res :worship: :worship: Sem ga videl. Maska je bila res lepa. Pa je napisal da ima RACING gume nevemkaj, pa so ble tud Originalne Savine, samo napis na njih je z onim belim flumastrom povdaril.. :) Eh, tapravi so :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, bil je navaden Tomos, zanjga pa je hotel 3500€, res :worship: :worship: Sem ga videl. Maska je bila res lepa. Pa je napisal da ima RACING gume nevemkaj, pa so ble tud Originalne Savine, samo napis na njih je z onim belim flumastrom povdaril.. :) Eh, tapravi so :worship:

ja tist je biu orng ja :lol1: racing sava gume, predelana mašina, z ogromno dodatki :slap: :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, bil je navaden Tomos, zanjga pa je hotel 3500€, res :worship: :worship: Sem ga videl. Maska je bila res lepa. Pa je napisal da ima RACING gume nevemkaj, pa so ble tud Originalne Savine, samo napis na njih je z onim belim flumastrom povdaril.. :) Eh, tapravi so :worship:

a ma kdo fotko od tega motorja?? a ge je pol tut prodal??

Lep pozdrav, JK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi lahko kdo pove kiri akrapovič ma tomos gor? ker kupujem auspuh za mojo xt in me zaniam keri model je in če bi pasal gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Akrapovič paše tud na CH racing in Yamaho TW 100%. Sm že videl, in to cel auspuh, ne samo lonec.

Za Xt pa nevem kr nisem še nikjer zasledil....mal poglej kako je izpeljan tvoj auspuh, kam pritdriš nosilec pa to in primerjaj s tomosom. Mašina je itak ista.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Akrapovič paše tud na CH racing in Yamaho TW 100%. Sm že videl, in to cel auspuh, ne samo lonec.

Za Xt pa nevem kr nisem še nikjer zasledil....mal poglej kako je izpeljan tvoj auspuh, kam pritdriš nosilec pa to in primerjaj s tomosom. Mašina je itak ista.

Sam se krivina od Ch racinga na koncu mal razlikuje od tomosove k sm pr frendu natančno pogledu k je dau akrapota gor na ch. Za xt bi blo treba pa probat k degač neboš vedu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Akrapovič paše tud na CH racing in Yamaho TW 100%. Sm že videl, in to cel auspuh, ne samo lonec.

Za Xt pa nevem kr nisem še nikjer zasledil....mal poglej kako je izpeljan tvoj auspuh, kam pritdriš nosilec pa to in primerjaj s tomosom. Mašina je itak ista.

ne stelej, na CH ne paše in na jamaho tw tudi ne nevem od kje te bučke!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne stelej, na CH ne paše in na jamaho tw tudi ne nevem od kje te bučke!

Vidu je pr prjatlu. Je tud napisu to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zdaj je krivina tak speljana pod motor ker ma katlizator not in je pod motorjem pol pa gre nad motorjem bol direktno... gledal sem nek giannelli in ma vredi speljano... samo če sem že slovenec pa bi te dal gor slovensko znamko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!