Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

ja zdaj je krivina tak speljana pod motor ker ma katlizator not in je pod motorjem pol pa gre nad motorjem bol direktno... gledal sem nek giannelli in ma vredi speljano... samo če sem že slovenec pa bi te dal gor slovensko znamko

če si pa tak slovenec še pa motor menji za tomosa ki je tut slovenski :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dobro no... tomos mi ni bil všeč nikoli ker je bil obupno skupaj naret. pa nalepke pa plastike slabo lakirane mislim res sramota... edino auspuh je bolši. no in zaj bi jaz menjal srijskega za akrapota... na netu niti ne piše da bi delali za tomos posebaj... zato sprašujem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dobro no... tomos mi ni bil všeč nikoli ker je bil obupno skupaj naret. pa nalepke pa plastike slabo lakirane mislim res sramota... edino auspuh je bolši. no in zaj bi jaz menjal srijskega za akrapota... na netu niti ne piše da bi delali za tomos posebaj... zato sprašujem

Avspuh ni boljši, ampak je najboljši :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to se strinjam! itak da je najbolši samo pač mam en problem pri tem da ni za moj motor nobenega primernega... drugače pa akrapovič uber alles

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ti še video od Yamahe TW, da paše na CH racingsem pa videl na avto netu, ker je meu tip poslikan cel auspuh, od motorja do lonca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dobro no... tomos mi ni bil všeč nikoli ker je bil obupno skupaj naret. pa nalepke pa plastike slabo lakirane mislim res sramota... edino auspuh je bolši. no in zaj bi jaz menjal srijskega za akrapota... na netu niti ne piše da bi delali za tomos posebaj... zato sprašujem

tomos je samo šlampasto narejen.. :whistle: drugače pa zravn tomosa neboš mogu z yamahco nč praskat.. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo

mene zanima če ima kdo za prodati zadnji zavorni celinder (komplet) in za koliko denarja??

lp :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej na ebay... tm maš swašta :rolleyes:

Neki za naše nadebudne SMsiste....

Gledu sm en prazgodovinski tednoskop: in sm vidu da je mudel risou z kredo črte na pneumatiko (v razdalji ene cigaret škatlce)

Čemu to služi? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej na ebay... tm maš swašta :rolleyes:

Neki za naše nadebudne SMsiste....

Gledu sm en prazgodovinski tednoskop: in sm vidu da je mudel risou z kredo črte na pneumatiko (v razdalji ene cigaret škatlce)

Čemu to služi? :blink:

tu tut mene zanima k sm ze slišu :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na ebyu ni nič...

ma kdo za prodat...ve kdo kolk je cena novega?? :unsure:

mogoč si je model profil risu :evilgrin: :whistle: hahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A prou za tomosa rabš? Ta bo bl loša ja... M kup en set pa je to to. P a boš mel najače bremze od ostalih :naughty: a a?

Ei fantje, pičim ga jest na party....adios amigos

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo

mene zanima če ima kdo za prodati zadnji zavorni celinder (komplet) in za koliko denarja??

lp :whistle:

Js sm prodal tadeju vse.. vključno z zadnjim zavornim sistemom (kompletnim-novim), tako da njega vprašaj.. (tadej46) :)

Drugače je pa nov mislim da 88€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki za naše nadebudne SMsiste....

Gledu sm en prazgodovinski tednoskop: in sm vidu da je mudel risou z kredo črte na pneumatiko (v razdalji ene cigaret škatlce)

Čemu to služi? :blink:

A noben ne dirka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s kredo je zacahnu, in z mašinco urezal profil :winkiss:

veliko, nova kakih 8-10mm

Popravljeno . Popravil luksy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

še vedno prodajam:

tekmovalni tomos 125 letnik 2006, vožen na državnem prvenstvu. Na motorju je spredaj SHOWA vzemtenje, zadaj zamenjan amortizer, šalt avtomat, akrapovič izpuh, zadaj osko paltišče, D.I.D veriga, narejena mašina, delorto 28 uplinujač, renthal krmilo,... cena 2000€

tomos SM125 letnik 2008. cena 1800€. Motor je skoraj kompletnoma nov, ima zadaj osko platišče, narjenenoo mašina, akrapovič, delorto uplinjač 26,....

dve tekmovalni mašini. V mašini je zamenjana odmična, ventili,..... cena mašine je 600€

za ostale informacije pokliči na tel. 031-389-510 ali na 051-863.112

post-16736-1230064404_thumb.jpg

post-16736-1230064423_thumb.jpg

post-16736-1230064510_thumb.jpg

post-16736-1230064560_thumb.jpg

post-16736-1230064642_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še vedno prodajam:

tekmovalni tomos 125 letnik 2006, vožen na državnem prvenstvu. Na motorju je spredaj SHOWA vzemtenje, zadaj zamenjan amortizer, šalt avtomat, akrapovič izpuh, zadaj osko paltišče, D.I.D veriga, narejena mašina, delorto 28 uplinujač, renthal krmilo,... cena 2000€

tomos SM125 letnik 2008. cena 1800€. Motor je skoraj kompletnoma nov, ima zadaj osko platišče, narjenenoo mašina, akrapovič, delorto uplinjač 26,....

dve tekmovalni mašini. V mašini je zamenjana odmična, ventili,..... cena mašine je 600€

za ostale informacije pokliči na tel. 031-389-510 ali na 051-863.112

ej a maš mrbit kšno športno odmično gred za zdilat pa tako da je dobra da ni preveč sfukana.

a ja pa kaj se pol na motorju pozna če zamenaš sam odmično gred

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bš kupoval kupi odmično+uplinjač.

Ker samo eno ali drugo je brezveze.

Če rabiš uplinjač, ti ga prodam po kar normalni ceni :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!