Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

:worship: Thats what I am talking abouth :worship:

...tisto sliko sm v Veroni sliku (pa še dimi se udzady :naughty: ) Nimam druge k se osebno glih ne navdušujem nad SM :blink: sorry :grrr

_sm se pa tud zgoraj zatipkal malo :blush:

Men je pa SM kr luštkan motorček.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dajte mi povedat če je kaj razlike med 35w pa 45w žranico. pa če ma kdo kake izkušnje. ker 35 sveti malo bolše ko če bi si z mobitelom sveto. upam da bo 45 kaj bolše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se to se jaz tak že skozi z dolgo vozim. samo če pa koga zadi pelam pa mi preveč v zrak sveti pa morem met kratko pol pa sem v temi... sicer pa sem se tak že navado... upam da tistih 10 w le bo nekaj pomagalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja jest se tut večina vozm z dougo sam mi gre pa full na živce ker ko bremzam mi spredno luč čist pobere tko da bo treba zgleda uzadi montirat LED stop luč... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk pa ma končno nepredelan pa predelan?

nepredelan ma 100,predelan pa odvisno od predelave če boš nos(niitro) monterou zna kr bliz 200letet.. :kva1: :worship: :closedeyes: :rolleyes:

Popravljeno . Popravil TADEJ46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nepredelan ma 100,predelan pa odvisno od predelave če boš nos(niitro) monterou zna kr bliz 200letet.. :kva1: :worship: :closedeyes: :rolleyes:

al pa da ti bo pr 121 razpadu haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa da ti bo pr 121 razpadu haha

HAHAHAHA! Ti si pa tok smešen, da sm kar pozabu kako se sploh smeje... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAHAHAHA! Ti si pa tok smešen, da sm kar pozabu kako se sploh smeje... :headbang:

Ti maš pa tk duhovito prikazno sliko da se niti začo nism smejat :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti maš pa tk duhovito prikazno sliko da se niti začo nism smejat :winkiss:

@bre Jasmin:

Sei ni noben reku, da so(ste) usi slabi... :unsure:

Murat & Jose:

Ne ukvarjam se z nasiljem in nočem ga sprejet...

Nazdravljam z usemi prijatelji bivše Juge...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti maš pa tk duhovito prikazno sliko da se niti začo nism smejat :winkiss:

čist tapravo ma ;) se mu pridružujem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravzaprav njegova slika povdarja da smo vsi slabi...

Zakaj že???

Da pa nebo pomote, se tudi sam zavedam pomena besede 'čefur' in vem, da je veliiiiko Slovencev (poleg ostalih pokvarjenih priseljencev) takih, ki jim lahko preprosto rečemo.... ČEFURJI.

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Odločam se za nakup novih gum in me zanima kakšna je razlika med gumama continental conti twist sm sport in brez sporta.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

63. člen USTAVE RS

(prepoved spodbujanja k neenakopravnosti in nestrpnosti ter prepoved spodbujanja k nasilju in vojni)

Protiustavno je vsakršno spodbujanje k narodni, rasni, verski ali drugi neenakopravnosti ter razpihovanje narodnega, rasnega, verskega ali drugega sovraštva in nestrpnosti.

Protiustavno je vsakršno spodbujanje k nasilju in vojni.

več info: klik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločam se za nakup novih gum in me zanima kakšna je razlika med gumama continental conti twist sm sport in brez sporta.

sport so kokr jst vem še mal mehkej gume in se teoretično prej zližejo. Sam ni panike k je tomos itk tok lahk da jih boš meu lep cajt ene al pa druge. Jst mam navadne (brez sport) pa še zmeri na dobrmu asfaltu pridš do roba brez da bi kej spodletaval.

Lp, Miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst imam continental sport..supr guma za ta motor po sredini trda se ne znuca tako hitro po robovih pa mehka guma, še povsod držala do skrajnosti :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!