Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

mene pa zanima če je guma continental bolša k originalna savina guma pa kok se pozna če sploh se.

za original savino gumo se mi zdi da je dost trda k se obraba po 3500km sploh ne pozna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če je guma continental bolša k originalna savina guma pa kok se pozna če sploh se.

za original savino gumo se mi zdi da je dost trda k se obraba po 3500km sploh ne pozna

kokr sm jst vidu pr savini gumi se noče nikokr segret k se pa segreje rata pa k čigumi..jst ti prodam savine gume spredno in zadno ne velik rablene za 60eurou če rabiš pm. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to da se gume ne segrejejo sm opazu sam zanima me če se motor zdej kej dol drži ceste k pa se je k si mel še savo gor

savinih gum pa ne rabm k mam še skor cele pa še to razmišlam da bi jih zamenu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to da se gume ne segrejejo sm opazu sam zanima me če se motor zdej kej dol drži ceste k pa se je k si mel še savo gor

savinih gum pa ne rabm k mam še skor cele pa še to razmišlam da bi jih zamenu

lej te savine k maš zdej ti sm tok mal veozu da niti nevem.. zdej mam replico k ma tut drgačne dimenzije gum tok da je definitivno bolš kt pa tvoja različica. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to da se gume ne segrejejo sm opazu sam zanima me če se motor zdej kej dol drži ceste k pa se je k si mel še savo gor

savinih gum pa ne rabm k mam še skor cele pa še to razmišlam da bi jih zamenu

Če se hočš res ornk vozt pa predvsem varno pol raj kup kej druzga. Men je serviser reku da so te save res podn od gume, da slabi ne morš kupt. Na mokri cesti so pa sploh drek. Tko da se splača dt 100€ za dobro gumo pa se normalno vozš. Ne čakat da se zrab k se ne bo nikol hehe. Moje mnenje no...

Lp, Miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se hočš res ornk vozt pa predvsem varno pol raj kup kej druzga. Men je serviser reku da so te save res podn od gume, da slabi ne morš kupt. Na mokri cesti so pa sploh drek. Tko da se splača dt 100€ za dobro gumo pa se normalno vozš. Ne čakat da se zrab k se ne bo nikol hehe. Moje mnenje no...

Lp, Miha

Hvala za razlago se bom pomoje kr odloču za nove gume

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ma kdo odveč prvo luč za tomosa z masko in nosilci(komplet uglavnem),pa magari še šalter za luči pa zadno luč bi kupu.

ZS če ma kdo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če ma kdo na motorju ščitnik rok k ga je možno dokupt pr tomosu (polisport). A mi lahko en pove kako je prtrjen a je sam na eni strani al je na obeh pa če so kej koristni za zaščito ročk zavore in sklopke al so bol sam zarad vetra, blata, dežja. Lohk tut kdo pove če ma izkušne s kšnimi drugimi ščitniki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če ma kdo na motorju ščitnik rok k ga je možno dokupt pr tomosu (polisport). A mi lahko en pove kako je prtrjen a je sam na eni strani al je na obeh pa če so kej koristni za zaščito ročk zavore in sklopke al so bol sam zarad vetra, blata, dežja. Lohk tut kdo pove če ma izkušne s kšnimi drugimi ščitniki.

ja jaz imam te.Z montažo jaz nisem imel nobenih problemov, vse lepo paše, edino tam ko pride objemka okrog krmila, moraš podložit s kakšnim tesnilnim trakom.Pritrjen je pa na obeh straneh. Moj je šel dvakrat po tleh in ročke kot šččitniki so ostali celi. Pa še nič ti ne piha v prste, sploh pozimi zelo prav pridejo.

Popravljeno . Popravil Tomyboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če ma kdo na motorju ščitnik rok k ga je možno dokupt pr tomosu (polisport). A mi lahko en pove kako je prtrjen a je sam na eni strani al je na obeh pa če so kej koristni za zaščito ročk zavore in sklopke al so bol sam zarad vetra, blata, dežja. Lohk tut kdo pove če ma izkušne s kšnimi drugimi ščitniki.

ne kupuj teh Polisport, ker ne pasejo na navadn SM 125 !F! ker ma pretinko balanco in boš mogo vse podložit - torej izgubi tisti pravi, mocn ucinek ... 2. na desni strani kjer je bremza ti scitnik ne bo paso gr, ker je tista stvar za olje prevec vn odmaknjena in bos mogo naredit neke podalske ...

Torej, rajs dej kak € vec pa kupi kake Acerbis al kaj podobnega da bojo vsaj pasali gr ...

(no js sm nekot nastimo te polisport rocke, sam sm mal predelo (dobo sm objemke za balanco fi 22mm kot jo ma F, te objemke so pa za fi 26 mm ki jo ma cup verzija - fatbar, pa naredo se nek podalsek da je tam pr bremzi pasalo), ce bi prej vedo bi kupo kaj drugega)

Ko bom mev priloznost bom sliko, da vidite

;)

Popravljeno . Popravil Hozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam na yamahci te ščitnike od polisporta gor pa loh rečem da so kr dobri če jih nebi mev bi biv zdej že ene 3x brez sklopke pa brenze

pa vetr ti tud ne piha tolk u roke pa polet ti loh kšn čmru prleti notr ga neboš u roko fasov :lol: pa k se po gozdu vozm mi vse veje stran odbije da nimam rok popraskanih. Mi ni nč žov da sm jih kupu. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam na yamahci te ščitnike od polisporta gor pa loh rečem da so kr dobri če jih nebi mev bi biv zdej že ene 3x brez sklopke pa brenze

pa vetr ti tud ne piha tolk u roke pa polet ti loh kšn čmru prleti notr ga neboš u roko fasov :lol: pa k se po gozdu vozm mi vse veje stran odbije da nimam rok popraskanih. Mi ni nč žov da sm jih kupu. :OK: :OK:

hvala za odgovore odema sej men se gre tut večinoma tut zarad zaščite ročk k sm že dve ročke sklopke zlomu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za odgovore odema sej men se gre tut večinoma tut zarad zaščite ročk k sm že dve ročke sklopke zlomu

jst sm tud eno zlomu pol sm pa jih šu koj kupt sm okrog 30€ dav

a ja pa še to zlo dobr jih morš zategnt k če boš padu se ti bo ščitnik navzgor obrnu tko da res fuuul zategn

Popravljeno . Popravil and051602
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za odgovore odema sej men se gre tut večinoma tut zarad zaščite ročk k sm že dve ročke sklopke zlomu

mene je že parkrat vrgl pa nism nikol zlamu sklopke al pa bremze.. mam obe sam porajsani :rolleyes: nejca je pa vrgl pa je meu ščitnike gor pa je klub temu zlamu kuplongo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene je že parkrat vrgl pa nism nikol zlamu sklopke al pa bremze.. mam obe sam porajsani :rolleyes: nejca je pa vrgl pa je meu ščitnike gor pa je klub temu zlamu kuplongo :lol1:

tvoj motor je že navajen vsega, k je skos na tleh.. :slap: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol je dobr an jst sm zdele padu z yamahco 14dni nazaj sm balanco skrivu pa vilce skrivu pa semering mi je spustu pa ole z vilce vn teče tko da sam :headbang: :headbang: :headbang: :?

dobr da mam kasko use časti zavarovalnca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol je dobr an jst sm zdele padu z yamahco 14dni nazaj sm balanco skrivu pa vilce skrivu pa semering mi je spustu pa ole z vilce vn teče tko da sam :headbang: :headbang: :headbang: :?

dobr da mam kasko use časti zavarovalnca.

ja sej sm jo js tut že skiviu pa križe mi je tut zamanknal že.. to se poravna vse brez problema :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si sam križe zamaknu pa ne laz.. če ma pa yamaha nekvalitetne vilce pa ne morm pomagat d se kr zvije če mal padeš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si sam križe zamaknu pa ne laz.. če ma pa yamaha nekvalitetne vilce pa ne morm pomagat d se kr zvije če mal padeš :D

ja ka sm pa napisu.. da sm križe zamaknu pa balanco zviu. Tišina, če neznaš tega razbrat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!