Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

hehe ja sj mi je zdej kr žov k nism tomosa kupu.

sam res nevem kva je s tem vilcam a so res tolk zanč al pa sm jst tak ekstrem da jih koj zjebam zdej sm biv že u tadrugo na servisu zarad vilc, :worship: motor mam pa pov leta .

Popravljeno . Popravil and051602
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če ma kdo na motorju ščitnik rok k ga je možno dokupt pr tomosu (polisport). A mi lahko en pove kako je prtrjen a je sam na eni strani al je na obeh pa če so kej koristni za zaščito ročk zavore in sklopke al so bol sam zarad vetra, blata, dežja. Lohk tut kdo pove če ma izkušne s kšnimi drugimi ščitniki.

Jst mam tut te od polisporta gor. Z montažo ni nekih večjih problemov. Tm k pride u balanco se lepo izide k dajo že en kos šlauha zravn tko da sam čez un konus porinš pa zategnš in lepo prime. Edino tm k objame balanco daš eno gumo pod objemke pa fajn zategnš in to je to. Pr bremzi pa iz olfa nožem mal porežš notr tisto plastiko k je v napoto. Sej boš vidu kero če boš to gor natiku. Nč se ne vidm pol k je monteran pa cela montaža ti uzame približno 10 minut. Men ni žou k ob padcu use celo ostane, ne zebe te v prste pa še fajn zgleda...

Uglavnm znajdt se je treba mal pa je use kul.

Lp, Miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe ja sj mi je zdej kr žov k nism tomosa kupu.

sam res nevem kva je s tem vilcam a so res tolk zanč al pa sm jst tak ekstrem da jih koj zjebam zdej sm biv že u tadrugo na servisu zarad vilc, :worship: motor mam pa pov leta .

Hehe kar se vilc tiče pr tomosu ni kej bolš zgodba. Men je že 2x olje na levi vilci začelo spodi vn puščat pa nism nč tazga extremnga delu da bi se to zgodlo. Sej je blo pod garancijo odpravleno pa itk so skor zaston tisti semeringi sam je pa zoprn k je motor na servisu. Drgač so pa vilce kot same majka. (40mm usd) :P

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, kitajski ponaredek :D Tomos je tud po 30 metrov skaku pa ni blo sile sploh nobene.. da vožnje po štengah niti ne omenjam gor in dol. Pogrešam ga :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, kitajski ponaredek :D Tomos je tud po 30 metrov skaku pa ni blo sile sploh nobene.. da vožnje po štengah niti ne omenjam gor in dol. Pogrešam ga :cry:

:krneki:

Pri mojem cup-u je pri skokih do 10m odprlo grušt spredej pri vpetju križa,pa ne sam men ampak tud ostalim dirkačem večinoma(vsi smo mel tam pošvasane tomose).Ti boš pa reku da si 30m skoču? To! :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:krneki:

Pri mojem cup-u je pri skokih do 10m odprlo grušt spredej pri vpetju križa,pa ne sam men ampak tud ostalim dirkačem večinoma(vsi smo mel tam pošvasane tomose).Ti boš pa reku da si 30m skoču? To! :ninja:

:krneki:

mnda ja nisi resno vzel hehehee :D

česa drugega k par malih skokecov res ni bilo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, kitajski ponaredek :D Tomos je tud po 30 metrov skaku pa ni blo sile sploh nobene.. da vožnje po štengah niti ne omenjam gor in dol. Pogrešam ga :cry:

Če bi ti skoču 30 metrov bi se ti kr lepo zlomu gištel ob tem se bi pa še ti zbiu :winkiss: in ne nakladaj nekaj u pm. Ker je meni gištel poču na 10m skalnici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se kurčiš.. sej sm napisal da je zajebancija.. :) kak boš z to jajco 30 metrov skočo :)

niti nism js sam še nikol tolk skoču.. niti pol tolk :) (z krosom) tak da ja.. lahko noč pa mokre sanje ti želim :D

;*

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se kurčiš.. sej sm napisal da je zajebancija.. :) kak boš z to jajco 30 metrov skočo :)

niti nism js sam še nikol tolk skoču.. niti pol tolk :) (z krosom) tak da ja.. lahko noč pa mokre sanje ti želim :D

;*

Ei men se je tvoj tomos smilu že od začetka... sj ne dam mam kej proti sam si take stvari z nemu delu da brezveze... ti ga je oči kupi??

Lp, Miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na mojga pa dele pride power kit... amp zrihtu d ga dele pr njemu šraufajo:D Povem kej več kako se obnese zadeva ko nazaj dubim :naughty:

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na mojga pa dele pride power kit... amp zrihtu d ga dele pr njemu šraufajo:D Povem kej več kako se obnese zadeva ko nazaj dubim :naughty:

kok boš dau da vidm če bi se splačal met tomosa še eno sezono :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok boš dau da vidm če bi se splačal met tomosa še eno sezono :whistle:

Newem še... povem k dobim nazaj... amp mi bo naredu servis na 12k km pa delorta 26 notr dau pa odmično športno... pa še ene višine more popravt v mašini tko da bo stvar konkretno uštimana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ei men se je tvoj tomos smilu že od začetka... sj ne dam mam kej proti sam si take stvari z nemu delu da brezveze... ti ga je oči kupi??

Lp, Miha

Smili se ti? Če motor uporabljaš za zabavo, čemur je namenjan.... nevem zakaj bi se ti smilil. Smisliš se kvečjem lahko ti meni ker si si napačen motor kupil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smili se ti? Če motor uporabljaš za zabavo, čemur je namenjan.... nevem zakaj bi se ti smilil. Smisliš se kvečjem lahko ti meni ker si si napačen motor kupil :)

Zakaj je kupil napačen motor?. sej ma TOMOSA

Popravljeno . Popravil amp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smili se ti? Če motor uporabljaš za zabavo, čemur je namenjan.... nevem zakaj bi se ti smilil. Smisliš se kvečjem lahko ti meni ker si si napačen motor kupil :)

Da razjasniva par stvari... Mislm da je usak motor namenjem zabavi saj to je luksuz... drugo je pa vožnja po stopnicah pa tvoje skakalnce pa newem kje še vse povsod za kar pa ta motor sigurno ni namenjem. Si že kdaj slišu za trial motorje?? Jst motor mam za zabavo sam zgleda ti zabavo zastopš na meni nerazumljiv način.

Lp :winkiss:

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stopnice so hardcore? Res nevem, meni se to zdi zabavno, pa da kakšno preskočiš itd itd... zakaj bi bilo to slabo za motor? Zato pa je supermoto, za ovinke pa zajebavat se. Trial je pa nekaj čisto drugega spet.

Ravno to je fora da greš povsod.. po cest, po makedamu, čez štenge magari, če dobro pobrskaš po tej temi boš tudi videl da po raznih planinskih potkah gre če hočeš. Itd itd. Motor ni za šparat, ampak za uporabljat. Sicer pa meni je vseeno.. ti delaj z njim kar hočeš :) Pa upam da boš zadovoljen z njim.. tak kot sm js bil ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stopnice so hardcore? Res nevem, meni se to zdi zabavno, pa da kakšno preskočiš itd itd... zakaj bi bilo to slabo za motor? Zato pa je supermoto, za ovinke pa zajebavat se. Trial je pa nekaj čisto drugega spet.

Ravno to je fora da greš povsod.. po cest, po makedamu, čez štenge magari, če dobro pobrskaš po tej temi boš tudi videl da po raznih planinskih potkah gre če hočeš. Itd itd. Motor ni za šparat, ampak za uporabljat. Sicer pa meni je vseeno.. ti delaj z njim kar hočeš :) Pa upam da boš zadovoljen z njim.. tak kot sm js bil ;)

No lepo da si biu zadovoljen... jst sm ful sam morm rečt da kej več od športne vožne po cest pa po makedamu ni doživu k se mi zdi mal prešvoh za kšne akrobacije (gištel, vilce...)

Ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!