Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

kak si mu vrgo motor hahahahaha, umiram hahaha :D :lol1: :lol1:

heheeeeeee :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

kr vrgo ga je sam da je do svojega priš :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak si mu vrgo motor hahahahaha, umiram hahaha :D :lol1: :lol1:

ja jst bi pol njega čez motor fuknuu :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da si meni to naredo.. ma zbijem ti vse mlečne zobe :D

uf kr neki časa mi jih nebi zbiu bi mogu najprej pridt derkat! sam usi kle neki ste pametni noben pa ni JAJC da bi pršov derkat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nema € :whistle:

kaj nimaš €. za derko rabiš 100€ in nič več! motor pa itq maš. klub pa tak zbereš da ti plačajo licenco in zdravniški pregled. to je pa use,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf kr neki časa mi jih nebi zbiu bi mogu najprej pridt derkat! sam usi kle neki ste pametni noben pa ni JAJC da bi pršov derkat.

haha, da men takle moped vržeš te oblečem v en komplet tistih belo pobarvanih gum ob pisti, bi hodil okoli kot mišelinko

ja itak dirkat bom prišel, ajnšluga mam pa lih tolk da krog okol in okol te SM proge naredim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kej ste spet usi brihtni no... če bi vedl d je un s fanticom zajebu amp-ja pol ni čudn d je fuknu njegov motor da bi do svojga pršu :headbang: Un je biu pa itk tok štorast da se še pobrat ni znou... čene bi lahko ta cajt svoj mopd umaknu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha kak ga je vrglo onga ko si mu motor umaknu sam te je vseeno prehitu pol :naughty:

fajn si furu drhač amp :worship:

Ja prehitu me je za par krogou potem sem ga pa nazaj prehitu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf kr neki časa mi jih nebi zbiu bi mogu najprej pridt derkat! sam usi kle neki ste pametni noben pa ni JAJC da bi pršov derkat.

a mislš da tuki vse fotr zalaga tko k tebe? ja sej je lahko dirka 100 evro. Pol računi je 10 dirk pa v motor morš vložit vsaj 2000€ pa še kej se ti pokvar in tako dalje..pa maš za tak dnar,motor k tega tomosa v prvi brzini scat pele :whistle: :lol1: drgač pa če ti tok "dobr" pejt v močnejši razred. :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mislš da tuki vse fotr zalaga tko k tebe? ja sej je lahko dirka 100 evro. Pol računi je 10 dirk pa v motor morš vložit vsaj 2000€ pa še kej se ti pokvar in tako dalje..pa maš za tak dnar,motor k tega tomosa v prvi brzini scat pele :whistle: :lol1: drgač pa če ti tok "dobr" pejt v močnejši razred. :yawn:

Vidm da ne spremlajaš dobr! :D Jst sm že eno dirko odpelu v 450. tko da grem letos v 450.

post-16736-1234807895_thumb.jpg

post-16736-1234808070_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil amp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dirkališče v logatcu ni zastonj za treninge pa to ali?

to je tam v bližini onega odpada za gume slučajno?

lp!

Res je! dirkališče v logatcu ni zastonj. je treba plačat 20€. Slike so iz drikališča

post-16736-1234813586_thumb.jpg

post-16736-1234813599_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!