Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

še vedno se prodaja nov Tomos 125 z vso opremo (akrapovič, zamenjana odmična, ventili, bat, delorto 26,. .) ,ter vstali deli... GSM:051/863-112.

a si ti menju tut kksno CDI enoto na tem motorju?

Lep pozdrav, JK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sm dobo po pošti novo zadno os + matice ... 15 € s poštnino vred :P

ej jst nimam,sm pogledou :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem menjal el. Smo nekaj spreminjali na originalni eltronki, in se ni nič poznalo.

kua si mene kle citiru ? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje dons sm en krog naredu z delno predelanemu tomosom.

Notr je druga odmična pa ventili pa višine nastavlene čakam pa še fergazr dellorto vhst 26. Ampak že zdej je ubčutna razlika v moči motorja. Po ravnem mi gre z mal več kt 1/2 gasa 90 po števcu. Tok je prej bla končna (čeprou je od fotra motor kazu za manu 105 ampak to sploh ni važn). Če pa odprem do konca gre pa z LAHKOTO do 100 več pa nism probavu :D Pa pospeški so tut fuul hujši hehe. K pa dobim še fergazar pa poročam kako se zadeva v celoti obnese. K zdej sm se furu z originalnemu.

Use je pa rihtu amp k se spozna na te štose. Sam itk neb skp spravu tega :D

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje dons sm en krog naredu z delno predelanemu tomosom.

Notr je druga odmična pa ventili pa višine nastavlene čakam pa še fergazr dellorto vhst 26. Ampak že zdej je ubčutna razlika v moči motorja. Po ravnem mi gre z mal več kt 1/2 gasa 90 po števcu. Tok je prej bla končna (čeprou je od fotra motor kazu za manu 105 ampak to sploh ni važn). Če pa odprem do konca gre pa z LAHKOTO do 100 več pa nism probavu :D Pa pospeški so tut fuul hujši hehe. K pa dobim še fergazar pa poročam kako se zadeva v celoti obnese. K zdej sm se furu z originalnemu.

Use je pa rihtu amp k se spozna na te štose. Sam itk neb skp spravu tega :D

Lepo, zdaj pa vadit po zadnji. haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje dons sm en krog naredu z delno predelanemu tomosom.

Notr je druga odmična pa ventili pa višine nastavlene čakam pa še fergazr dellorto vhst 26. Ampak že zdej je ubčutna razlika v moči motorja. Po ravnem mi gre z mal več kt 1/2 gasa 90 po števcu. Tok je prej bla končna (čeprou je od fotra motor kazu za manu 105 ampak to sploh ni važn). Če pa odprem do konca gre pa z LAHKOTO do 100 več pa nism probavu :D Pa pospeški so tut fuul hujši hehe. K pa dobim še fergazar pa poročam kako se zadeva v celoti obnese. K zdej sm se furu z originalnemu.

Use je pa rihtu amp k se spozna na te štose. Sam itk neb skp spravu tega :D

hehehe. to je pa moj fotr :worship: drugač sm se tud jst pelu in mi je šov s 4 prestavo po števcu 100km/h ( ni bilo še prekinjevalca).!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo, zdaj pa vadit po zadnji. haha

Ma ne hehe. Za to sm se odloču predvsm zard tega da me ne zjebe lih usak vetr pa klančk pa da laži prehtim kšn avto :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehe. to je pa moj fotr :worship: drugač sm se tud jst pelu in mi je šov s 4 prestavo po števcu 100km/h ( ni bilo še prekinjevalca).!

To men še zdj ni jasn kako ti je uspel :worship: k jst sm šu dons tok s peto pa se mi je že smilu k je tok pel d sm raj upočasnu. Kwa bo pol k bo tprau ferg notr hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KVASKO VE KAJ DELA! :D jebeš po zadni in to... s frčkom se je treba učit... :P

Itak, da se je treba učit, po zadnji in poprek hahah, ma ne, saj vsak kakor želi, meni je všeč kombinacija "izi tur" in občasnih "sproščanj adrenalina".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm meu motor na servisu zarad menjave gum pa mi je serviser reku da je upazu da je tisti čepk na spodnem križu k preprečuje, da bi se balansa premaknila za več k do čepka odlomlen, pa da je to lahko nevarn vem da ni glih naj bolš sam ne vem pa zakaj nej bi blo to nevarn. A mi lahko kdo to razloži pa pove al pa če je že kdo meu to zlomlen pa kaj je naredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo mel ja.. 3x. Nič, menjaš cel križ, najraje kar kompletn, od kakega malo jačega motorja, k to kar je na tomosu, aluminij takoj odleti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm meu motor na servisu zarad menjave gum pa mi je serviser reku da je upazu da je tisti čepk na spodnem križu k preprečuje, da bi se balansa premaknila za več k do čepka odlomlen, pa da je to lahko nevarn vem da ni glih naj bolš sam ne vem pa zakaj nej bi blo to nevarn. A mi lahko kdo to razloži pa pove al pa če je že kdo meu to zlomlen pa kaj je naredu.

slikaj :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo mel ja.. 3x. Nič, menjaš cel križ, najraje kar kompletn, od kakega malo jačega motorja, k to kar je na tomosu, aluminij takoj odleti.

hvala kok ka prmbližn pride takle križ

pa ena slikca

post-22551-1236790588_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam tud zlomlenga, sam na drugi strani. Če povem po pravici se ne sekiram dosti, sam ko je parkiran balance pač ne obrnem v levo, pač pa v desno. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj bi blo pa to lahko nevarn, saj ti pr vozni nikol ne obrnes balance tok da bi se ti dotaknl tega čepka??

to ti je un pomojm mal bučk prodal... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj bi blo pa to lahko nevarn, saj ti pr vozni nikol ne obrnes balance tok da bi se ti dotaknl tega čepka??

to ti je un pomojm mal bučk prodal... :D

Mal je hotu zaslužt....jst ku sem porvič biu na servisi mi je reku da j use zanič z zadno gumo vred ku sem 300 km z njo naredu.... dons bolš da use sam pošraufaš ker te bojo na serviso tok oplehtal da glava boli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!