Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

ja sej zato jst doma skos menam olje, ploščice in vse ostalo kar je manjših opravil. nimam namena, da me bo tm en zafrkavu da je njegova ura šraufanja ne vem kok vredna :nono: :) . je pa dobr da ga peleš, da ti vsaj mašino pregledajo, pa ventile pa ostalo naštelajo :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj bi blo pa to lahko nevarn, saj ti pr vozni nikol ne obrnes balance tok da bi se ti dotaknl tega čepka??

to ti je un pomojm mal bučk prodal... :D

sam ne pol jamrat ko ti bo enkrat balanco v kestel nabilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh to sploh ni fore, edina fora je tu da je meni zaradi tega kable potrgalo... pa sem potem razrezal čisto vse, pa jih podaljšal, na koncu pa še spodnji križ zamenjal in je blo vse skup boljše kot novo hehe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh to sploh ni fore, edina fora je tu da je meni zaradi tega kable potrgalo... pa sem potem razrezal čisto vse, pa jih podaljšal, na koncu pa še spodnji križ zamenjal in je blo vse skup boljše kot novo hehe :)

to pa men ni ratal (še) :rolleyes:

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predragi so tale tomosi...ZA TAKI GNAR SI RAJE KUPI HONDO ALI YAMAHO!!!BOS VIDO NE BO TI ZAL...KOLEGA MA TOMOSA 125 IN IMA SKOZI PROBLEME GLEDE FERGAZERJA IN STROMA¨!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predragi so tale tomosi...ZA TAKI GNAR SI RAJE KUPI HONDO ALI YAMAHO!!!BOS VIDO NE BO TI ZAL...KOLEGA MA TOMOSA 125 IN IMA SKOZI PROBLEME GLEDE FERGAZERJA IN STROMA¨!!!

hahahahahahahahahahahahahahahahah. ne prbiji. kašne probleme z uplinjačom? JAZ sem derkal dve leti in niti enih težav na elektroniki in uplinjaču. drugače je pa tomos daleč najbolši od 125 4T. ker tomos je ponaredek yamahe 125 2T letnik 1999-2000.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomos je res kar fajn ja, mogoče ga pač malo tepe ime, sicer pa zelo okreten 125 kubičen motor, sem ga tud sam dodobra preizkusil pred 2-3 leti na moto boomu v CELJU.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predragi so tale tomosi...ZA TAKI GNAR SI RAJE KUPI HONDO ALI YAMAHO!!!BOS VIDO NE BO TI ZAL...KOLEGA MA TOMOSA 125 IN IMA SKOZI PROBLEME GLEDE FERGAZERJA IN STROMA¨!!!

vsi vemo ka dobis za tak dnar pr hodi al pa yamahi, proti tomoso - nič! tista yamahina wnb SM 125ka se lahk skrije pred tomoso, honda pa itak nima kaj v 125 4T klasi (od sm)

rajs se jdi z kiwijo vozi, pa še 4 teme odpri da ti je zic odpado itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista yamaha 125 4T jo ima prijatelj in sem jo sporbal in je takšen skret od motorja. vilcice so 100x slabše kot pri tomosu, motor je nižji, balanca kot da bi vozu avtomatika, preširok sedež,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predragi so tale tomosi...ZA TAKI GNAR SI RAJE KUPI HONDO ALI YAMAHO!!!BOS VIDO NE BO TI ZAL...KOLEGA MA TOMOSA 125 IN IMA SKOZI PROBLEME GLEDE FERGAZERJA IN STROMA¨!!!

Al pa keewaya ane hahaha kwa ti pišš ej. K si tok blesav d za usak problem odperaš novo temo na temu tvojmu "čoperju". Pa caps lock se ti zatakne velikrat zgleda. Dej res ne nabiji neki na pamet k se vidm d pojma nimaš. Pa kakšne probleme s frgazarjem člouk ej pa s štromom. Newem iz kje jih vn ulečš k maš trapaste u nulo. tomos ma isto mašino in štrom gor k yamaha :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jaz tudi gledam za tomos in ne iz razloga k nebi meu prbite... kaj se tiče oblike mi je tomos najjači od vseh SMjev :)

kaj se tiče moči pa zanesljivosti je druga zadeva... in to me nekak odvrača od nakupa, pa rajši pogledam za kakšno firmo kjer motorje skup zlagajo z malo večjo motivacijo :) kr po komentarjih sodeč je tomos izdelan iz principa "ni treba da je okej, glavno da okej zgleda". ciljam na napake iz malomarnosti...

ka pa vem, mogoče bom pa se vseeno odloču za tomosa, pa malo naredim reklame v avstriji :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jaz tudi gledam za tomos in ne iz razloga k nebi meu prbite... kaj se tiče oblike mi je tomos najjači od vseh SMjev :)

kaj se tiče moči pa zanesljivosti je druga zadeva... in to me nekak odvrača od nakupa, pa rajši pogledam za kakšno firmo kjer motorje skup zlagajo z malo večjo motivacijo :) kr po komentarjih sodeč je tomos izdelan iz principa "ni treba da je okej, glavno da okej zgleda". ciljam na napake iz malomarnosti...

ka pa vem, mogoče bom pa se vseeno odloču za tomosa, pa malo naredim reklame v avstriji :P

Kaj ti mislš pod zanesljivost?? Čist tko iz ferbca... :whistle: Aja pa moč ni nikjer večja k pr tomosu KAR SE TIČE 4t edin mz pa yamaha t nova k sta vodno hlajena:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp kle je že power kit notr... sam še finese pa plastike pridejo hehe (to je blo posnet pred 10 minutam ane amp) hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ma tuki enga iz Litostrojske šole (SŠTS), je večkrat parkeran pa motosvet nalepko ma gor... :worship:

evo me :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se kdo kle v Trbovlje v šolo voz ? Vidm skor vsako ju3 2 k se skupi vozta oba na tomosu-sm čez slačnik v trbovlje ? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista yamaha 125 4T jo ima prijatelj in sem jo sporbal in je takšen skret od motorja. vilcice so 100x slabše kot pri tomosu, motor je nižji, balanca kot da bi vozu avtomatika, preširok sedež,...

Lepa kritika.

Men je pa Tomos ušeč, ker je minimalističn. Športnik, če mu daš še prave gume gor si zmagu.

Aia in fantje iz Akrapoviča so mu namenili avspuff po ljudski ceni :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok.. odločujem se za nakup tega motorja pa mam nekaj vprašanj:

1. kje se ga da najceneje dobiti in kakšna je cena

2. zasledil sem da obstajata dve različici motorja "125 F" in "125 Replica Cup". v čem je razlika in kateri je bolši

3. kakšno ima motor porabo in končno hitrost?

to bi blo zaenkrat vse. v odgovore se zahvaljujem vnaprej :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok.. odločujem se za nakup tega motorja pa mam nekaj vprašanj:

1. kje se ga da najceneje dobiti in kakšna je cena

2. zasledil sem da obstajata dve različici motorja "125 F" in "125 Replica Cup". v čem je razlika in kateri je bolši

3. kakšno ima motor porabo in končno hitrost?

to bi blo zaenkrat vse. v odgovore se zahvaljujem vnaprej :winkiss:

1. poceni ga dobiš v kopru tovarna tomos! mislm da je cena okol 2800če niso spet kej spremenil.

2. med tema modeloma je razlika v dimenzijah gum feltn, bremze so drgačne,.. replica cup je bolši

3. poraba je približno 3l/100km, realna končna hitrost pa je dobrih 100km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!