Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

štantgas??

ja sm ga neki nastavlu zdej.. ampak je kr težk.. enkrat je ful preveč, pol pa mal obrneš pa že crkne :whistle: v čem je problem, da ko dam gas.. potem obrati ful počas padejo nazaj? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Tomazin:

A si ga štelu pri ročki al na uplinjaču?

A grejo počas dol, ker je 4T in en cilidnr? Nevem. Zto uprašam.

Sei č se furaš nima glih velike veze kko se ti mašina odvrtava.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na frgazerju dol sm štelu.. ja je zlo važn kak grejo obrati dol.. prej je delal normalno.. zdej pa spustiš gas pa obrati res ful počas nazaj padejo.. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na frgazerju dol sm štelu.. ja je zlo važn kak grejo obrati dol.. prej je delal normalno.. zdej pa spustiš gas pa obrati res ful počas nazaj padejo.. :unsure:

Zgoraj nastelaj. Enako bilo pri meni na Huski ( s tem, da so pr meni se pokakval navzgor)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enako blo na mojmu nissanu primeri... ni tak lahko vozit ko ti obrati padejo na 0, da si nebi kdo mislo :D

sem se peljal po pico mi je 3x ugasnu do tja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na frgazerju dol sm štelu.. ja je zlo važn kak grejo obrati dol.. prej je delal normalno.. zdej pa spustiš gas pa obrati res ful počas nazaj padejo.. :unsure:

Dej če si razstavlu mašino pol je možn d ti med frgazrjem pa kolenom fouš zrk not uleče... Puglej če je dobr zatesnjen use skp k teh problemov skor neb smeu met :D

Lp, Miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej če si razstavlu mašino pol je možn d ti med frgazrjem pa kolenom fouš zrk not uleče... Puglej če je dobr zatesnjen use skp k teh problemov skor neb smeu met :D

Lp, Miha

aja pol bo pa ziher to... kr se je ta dihtunga med frgazerjem pa cilindrom raztrgala, pa sm kr brez nje sestavu skupi.. dokler nedobim nove :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pol bo pa ziher to... kr se je ta dihtunga med frgazerjem pa cilindrom raztrgala, pa sm kr brez nje sestavu skupi.. dokler nedobim nove :rolleyes:

Lejga morš merkat to ej hehe... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ju3 naročim novo dihtungo :D me bo un u trgovini spet veseu.. že grem po tretjo dihtungo tja.. za prejšne 2 sm biu vsak dan ene 3x tam(da so jo dobl je trajal več ko 1 tedn), ker je vedn reko da pride čez kako uro haha :D

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me razlika med 125 SM in 125 cup replico v čem je razlika med temi

cup replica vem da ima širše gume ter akrapoviča je še kakšna razlika ?

hvala za pomoč :worship:

P.S. lahko še povete primerjavo z xt125x

Popravljeno . Popravil aljo69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me razlika med 125 SM in 125 cup replico v čem je razlika med temi

cup replica vem da ima širše gume ter akrapoviča je še kakšna razlika ?

hvala za pomoč :worship:

P.S. lahko še povete primerjavo z xt125x

že 1000x povedano, pa dobro

Replica ma širše gume, pa nvm točno ka še ..... akrapoviča ma tut navadn model, pomoje se ti ne splača kupovat replike :rolleyes:

xt se ne da primerjat z tomoso ... xt-potovalni SM, tomos pa bol tisti "ta pravi" ;)

Popravljeno . Popravil Hozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že 1000x povedano, pa dobro

Replica ma širše gume, pa nvm točno ka še ..... akrapoviča ma tut navadn model, pomoje se ti ne splača kupovat replike :rolleyes:

xt se ne da primerjat z tomoso ... xt-potovalni SM, tomos pa bol tisti "ta pravi" ;)

Jst bi takoj imel replico. navadn je nek jajc. Preozke gume! Pa slabs bremze :A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kake majo to.. zdej piše na strani da ma tomos 108kg.. lani jih je meu pa 116kg.. motor pa isti lol :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

navadni nima akrapoviča :unsure: ma tist orginaln črn ror akrapovič je za doplačilo 300€

Mislm da tista cena k je pri repliki na tomos strani tudi ne vključuje akrapovič izpuha tako kot pri navednem ne in je treba za usazga dat še 300€ za mal bolš zvok. Nebom pa nč trdil:D

Lp, Miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm da tista cena k je pri repliki na tomos strani tudi ne vključuje akrapovič izpuha tako kot pri navednem ne in je treba za usazga dat še 300€ za mal bolš zvok. Nebom pa nč trdil:D

Lp, Miha

Kok je pa je replica? neki cez 3k€. Za tak denar bi ti moral dat se enega poleg :D Sicer pa ni kaj ... ksnim power kitom, fergom, ventilih....bi se ga dalo kar lepo postimat. xD Ni da ni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok je pa je replica? neki cez 3k€. Za tak denar bi ti moral dat se enega poleg :D Sicer pa ni kaj ... ksnim power kitom, fergom, ventilih....bi se ga dalo kar lepo postimat. xD Ni da ni!

ko sm js kupo replico je bla cena 4200€! :D zdej je pa 3220€ + 300€ akrapovič mnde :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sm js kupo replico je bla cena 4200€! :D zdej je pa 3220€ + 300€ akrapovič mnde :)

ani akrapo že všetet v ceno ? zakaj bi jo pa za 700 več prodajal ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbolš da pokličeš v Tomos pa se sam prepričaš kak je ne.. :)

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lohk kdo pove, če te policaj ustav a ti lahk kej nagaja k nimam ogledal, sm jih dau dol, sm ga zbiu novga pa nam kn kupu.

Kup ogledala pa jih uporabli!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!