Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Kup ogledala pa jih uporabli!

Jst jih mam tut dol. Res, da je na trenutke brezveze, ampak se vecino izven mesta vozim in tudi dovolj hitro, da me ne dohitevajo. Sicer pa bi te pollicaj lkahko zajebaval, ampak mislim, da tako picajzlastega policaja nebos srecal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst jih mam tut dol. Res, da je na trenutke brezveze, ampak se vecino izven mesta vozim in tudi dovolj hitro, da me ne dohitevajo. Sicer pa bi te pollicaj lkahko zajebaval, ampak mislim, da tako picajzlastega policaja nebos srecal.

1x te bo(m) en z eSeSom zapeu pa boš vidu da si dost hitr ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1x te bo(m) en z eSeSom zapeu pa boš vidu da si dost hitr ja.

Pa sej je sam napisu da je dost hitr da zunaj mesta nerab špeglov kar mu pa z dvotaktno mašinco z 45 km pomoje kr uspeva no... Ampak se more že en šopirt z esesom. Ti se s husqvarnico nis nkol tok hitr pelu jst pa s tomosom tut ne... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej je sam napisu da je dost hitr da zunaj mesta nerab špeglov kar mu pa z dvotaktno mašinco z 45 km pomoje kr uspeva no... Ampak se more že en šopirt z esesom. Ti se s husqvarnico nis nkol tok hitr pelu jst pa s tomosom tut ne... :whistle:

Samo povem, ogledala je treba uporablat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo povem, ogledala je treba uporablat

Gorjance mam tok nastudirane, pa zdej ko pridejo za Hondo nove gume, bi rad videl kaksnega SSa da bo tok hitro prletu, da me bo odnesu.

sicer sm pa k0cita en dan vidu, kako pici preko Gorjancev. :worship:

Ce bi bila se cesta vredu, bi bila res ena najlepsih turc, takih krajsih. Ovinkov kok hoces, vsepovsod se da it nad 80 in to je to. ( razen enega ovinka ko je 180°)

Letos sm ze ena 600km nabiu na relaciji Metlika-Vahta ( dobrih 14-16km ce se ne motim. )

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js jih nikol nism mel... pa samo zato ker ne pašejo motorju :D Drugače sem jih pogrešal jap heh.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorjance mam tok nastudirane, pa zdej ko pridejo za Hondo nove gume, bi rad videl kaksnega SSa da bo tok hitro prletu, da me bo odnesu.

sicer sm pa k0cita en dan vidu, kako pici preko Gorjancev. :worship:

Ce bi bila se cesta vredu, bi bila res ena najlepsih turc, takih krajsih. Ovinkov kok hoces, vsepovsod se da it nad 80 in to je to. ( razen enega ovinka ko je 180°)

Letos sm ze ena 600km nabiu na relaciji Metlika-Vahta ( dobrih 14-16km ce se ne motim. )

pa pejt rajš Metlika-Prepih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa pejt rajš Metlika-Prepih

Jah tam pred Prepihom je ena serija tako lepih ovinkov sam so full nepregledni, tak da jebat ga. A ti pa si iz NM al kako, da tale konc poznas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepa turca je metlika-novomesto-žužnberg-kočevje, pa nazaj na metliko

sami lepi ovinki :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorjance mam tok nastudirane, pa zdej ko pridejo za Hondo nove gume, bi rad videl kaksnega SSa da bo tok hitro prletu, da me bo odnesu.

sicer sm pa k0cita en dan vidu, kako pici preko Gorjancev. :worship:

Ce bi bila se cesta vredu, bi bila res ena najlepsih turc, takih krajsih. Ovinkov kok hoces, vsepovsod se da it nad 80 in to je to. ( razen enega ovinka ko je 180°)

Letos sm ze ena 600km nabiu na relaciji Metlika-Vahta ( dobrih 14-16km ce se ne motim. )

kje si ti mene vidu :whistle:

Jah tam pred Prepihom je ena serija tako lepih ovinkov sam so full nepregledni, tak da jebat ga. A ti pa si iz NM al kako, da tale konc poznas?

to je res ja, ampak je vsaj podlaga dobra, tam od vahte proti vašem koncu je bolj tko-tko, sej je ene 2km še pol je pa za popizdit, v enem desnem ovinku če greš proti metliki te prov iz sedla vrže

lepa turca je metlika-novomesto-žužnberg-kočevje, pa nazaj na metliko

sami lepi ovinki :worship:

še lepša je NM-Metlika-Črnomelj-Stari Trg-Kočevje-Dvor-NM :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje si ti mene vidu :whistle:

to je res ja, ampak je vsaj podlaga dobra, tam od vahte proti vašem koncu je bolj tko-tko, sej je ene 2km še pol je pa za popizdit, v enem desnem ovinku če greš proti metliki te prov iz sedla vrže

še lepša je NM-Metlika-Črnomelj-Stari Trg-Kočevje-Dvor-NM :worship:

Ehm ... tocno vem vem kateri ovinek mislis. Tam so lih delali novo plast in se je nova plast posedla pod staro. Tako rukne da vedno pribremzam. Res dobro poznas to cesto :worship:

Videl sem te na novomeskem koncu malo pod Vahto(takoj za Vahto) Zelo zelo dolg ovinek.

Veliko se vas tukaj vozi a malo jih jst poznam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah tam pred Prepihom je ena serija tako lepih ovinkov sam so full nepregledni, tak da jebat ga. A ti pa si iz NM al kako, da tale konc poznas?

aha tm k je prepih se not zavije za Gornjo Težko Vodo, ovinki so pa supr če poznaš cesto :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahoj!

A je kir od vas tukaj tisti heroj ki se je danes po hardcore nevihti mimo viča pelov okoli 18h??

...sej bi delu družbo, sam me je Špan motoservis ZAFUKU!

LP Gašper

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo. zanima me kere gume se bi splačalo nataknit na tomosa?sava me je pustila na cedilu že ene parkrat :worship: . aja pa 100/130 dimenzije, širše vrjetno ne pridejo v poštev?

lp, anže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo. zanima me kere gume se bi splačalo nataknit na tomosa?sava me je pustila na cedilu že ene parkrat :worship: . aja pa 100/130 dimenzije, širše vrjetno ne pridejo v poštev?

lp, anže

Continental Conti Twist SM - posebej za supermoto 125 klaso .. držijo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serbus nekaj cajta sem bil odsoten iz tega fruma in nisem spremljal kaj se je dogajalo zaj pa me zanima če mogoče kdo ve za kako mašino od tomosa sm 125 bi jo rabo za en projekt al pa kaka je cena nove

hvala lp gogi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo od tule je predcerasnem (se mi zdi), prodal tomosa na koroško :P

Sm se meno dans z novmo lastniko ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vam, ko mate tomose, čez čas kej počrnijo desni zadni žmigavci, k se mi zdi da avspuh glih tak naštiman da notr u žmigavc piha :lol:

Ja normalno če pa poka skoz iz izpuha...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serbus nekaj cajta sem bil odsoten iz tega fruma in nisem spremljal kaj se je dogajalo zaj pa me zanima če mogoče kdo ve za kako mašino od tomosa sm 125 bi jo rabo za en projekt al pa kaka je cena nove

hvala lp gogi

Jaz imam še dve za prodat :D v mašini je že taprav projekt... sam gor natakneš..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega je lih prodal motor.. navadn z Conti Twist gumami? :)

ja, 6600 prevozenih (mavo malo ;)) pa neki novi fustrasterji pa zadna led diodna luc ... ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako tako.. skoraj sosed moj :)

prodav ga je koma za 1880 ... js ga pod 2000 ne dam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!