Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

ej tomazin a je mogoče da sm jst tebe srečov ene 14dni nazaj u nedeljo na bencinski črpalki u škofjeloki pa še edn al pa dva sta bla z XT jko zravn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomos dobiu dans nova gume :D Conti sport attack :whistle:

Ej a si že probu kaj gume...kako se kaj obnesejo v primerjavi z Metzlerkami, ki pridejo gor original? Pa cena?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism še prevozu dovolj z njimi, da bi lahko povedu kako se obnesejo.. ker sm jih šele včeraj dal gor.. cena je pa 189€ za komplet pri Širniku v Radljah. :)

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism še prevozu dovolj z njimi, da bi lahko povedu kako se obnesejo.. ker sm jih šele včeraj dal gor.. cena je pa 189€ za komplet pri Širniku v Radljah. :)

Vsi hodijo širniku :D Sma bla zadnjič z sondano pa je skoz gužva :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism še prevozu dovolj z njimi, da bi lahko povedu kako se obnesejo.. ker sm jih šele včeraj dal gor.. cena je pa 189€ za komplet pri Širniku v Radljah. :)

Pa sporoči na forumu k se boš prvič mal izživljal z njimi....:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da kr vredu šiba :)

Uf supr gre sam pol sm probu tut jst pa sm se stresu hehe. Je že uštiman use :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo ve kje bi se dalo dobit Continental Conti Twist SM ?

BOMAG! Čarman ma kr dost dražje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emm... če komu še manjka še kakšen del opreme.... Imam ene super škornje za prodat, ker mi že več kot pol leta ležijo na omari...

Oxtar TCX Pro2

Minimalno rabljeni, recimo 10x sm jih mel gor in enkrat na progi.

Kot novi, edino eden je minimalno popraskan... zarad tega je še lepši :rolleyes:

Številka pa je 44

post-9211-1240422466_thumb.jpg

Aja pišem sem ker super pašejo k Tomosu :whistle::whistle:

Škornji so top top dejte kupt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emm... če komu še manjka še kakšen del opreme.... Imam ene super škornje za prodat, ker mi že več kot pol leta ležijo na omari...

Oxtar TCX Pro2

Minimalno rabljeni, recimo 10x sm jih mel gor in enkrat na progi.

Kot novi, edino eden je minimalno popraskan... zarad tega je še lepši :rolleyes:

Številka pa je 44

post-9211-1240422466_thumb.jpg

Aja pišem sem ker super pašejo k Tomosu :whistle::whistle:

Škornji so top top dejte kupt :D

Cena? jst sm lih kupil ene Acerbis pa so mi premajhni :S Jih bom moral prodat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem.. kolk daš.. novi so 290 pri TC-ju :whistle:

Pa dejma na pm da nebodo spet sitni moderatorčki :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emm... če komu še manjka še kakšen del opreme.... Imam ene super škornje za prodat, ker mi že več kot pol leta ležijo na omari...

Oxtar TCX Pro2

Minimalno rabljeni, recimo 10x sm jih mel gor in enkrat na progi.

Kot novi, edino eden je minimalno popraskan... zarad tega je še lepši :rolleyes:

Številka pa je 44

post-9211-1240422466_thumb.jpg

Aja pišem sem ker super pašejo k Tomosu :whistle::whistle:

Škornji so top top dejte kupt :D

Potem so moji še lepši, ker sta oba popraskana :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se pa ful ne morem odločit med tomosom sm pa ybr.

Tomos: dobre lastnosti:akrapovič, širše gume, boljši izgled,zvok zelo dober,cena slabe lastnosti:števci, trd zic, problemi z bremzami

Yamaha:dobre lastnosti:mehek zic, udobnost, za 2,poraba, bogata armaturna(od bencina do obratov, vse vse), gre mal bolš k tomos(lahk bi rekl da je pri takih hitrostih zanemarljivo, ampak ko smo že glih tak no :rolleyes: ), cena

slabe lastnosti:izgled(se da porihtat, da je lep, sam moreš met cajt), zvok, avspuh,

To je to no. Na youtubu so clipi ko so se z ybr 130 pelal, kirmu tomosu to ratal?

Kaj pa vaše mnenje med tema dvema?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se pa ful ne morem odločit med tomosom sm pa ybr.

Tomos: dobre lastnosti:akrapovič, širše gume, boljši izgled,zvok zelo dober,cena slabe lastnosti:števci, trd zic, problemi z bremzami

Yamaha:dobre lastnosti:mehek zic, udobnost, za 2,poraba, bogata armaturna(od bencina do obratov, vse vse), gre mal bolš k tomos(lahk bi rekl da je pri takih hitrostih zanemarljivo, ampak ko smo že glih tak no :rolleyes: ), cena

slabe lastnosti:izgled(se da porihtat, da je lep, sam moreš met cajt), zvok, avspuh,

To je to no. Na youtubu so clipi ko so se z ybr 130 pelal, kirmu tomosu to ratal?

Kaj pa vaše mnenje med tema dvema?

sm se že pelu 120km/h s tomosom po GPSu.. tak da če je blo pr ybr na števcu 130km/h je to vrjetn glih enako.. tako da o različni hitrosti ni smiselno govrit ker je ista mašina. Kirga boš pa zbrau se morš pa čist sam odločit za kaj ga boš uporablo.. tut s tomosom se da kam dle peljat. Mene po 150km+ začnejo mal koleni bolet, pa rit :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

soldier pozabu si ceno! pomoje je kar pomemben faktor za nekatere. ybr je se mi zdi za 1000€ cenejš! to ni mal keša..

s tem da maš pr yamahi vrjetno malo boljšo podporo kot pr tomosu : )))

kljub vsemu bi se jaz odločil za tomosa hehe : ))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se pa ful ne morem odločit med tomosom sm pa ybr.

Tomos: dobre lastnosti:akrapovič, širše gume, boljši izgled,zvok zelo dober,cena slabe lastnosti:števci, trd zic, problemi z bremzami

Yamaha:dobre lastnosti:mehek zic, udobnost, za 2,poraba, bogata armaturna(od bencina do obratov, vse vse), gre mal bolš k tomos(lahk bi rekl da je pri takih hitrostih zanemarljivo, ampak ko smo že glih tak no :rolleyes: ), cena

slabe lastnosti:izgled(se da porihtat, da je lep, sam moreš met cajt), zvok, avspuh,

To je to no. Na youtubu so clipi ko so se z ybr 130 pelal, kirmu tomosu to ratal?

Kaj pa vaše mnenje med tema dvema?

Problemou z bremzami ni, sam nekateri so jih mel takoj na začetku že pri novem, sam jih je večina to u garanciji porihtala, drgač pa ni problemou.

Glede sedeža...je pač supermoto...in nemoreš pričakovat neke udobnosti...je pa res da ma YBR tak sedež, da bi lahko zaspal na njem...sm delu z njo izpit in me je udobnost presenetila. Po avtocesti pa sm se z njo pelal 110 km/h po števcu, več ni dala od sebe...sam ne morš primerjat motorjev od avtošole z ostalimi motorji, k na avtošola motorjih se nekateri prvič vozjo in so določeni zjebani u nulo... :closedeyes: Tko da bi pomoje dala več od sebe, če bi bla u boljšem stanju...mogoče.

Če se motim me popravte... :whistle:

Popravljeno . Popravil lulik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

soldier pozabu si ceno! pomoje je kar pomemben faktor za nekatere. ybr je se mi zdi za 1000€ cenejš! to ni mal keša..

s tem da maš pr yamahi vrjetno malo boljšo podporo kot pr tomosu : )))

kljub vsemu bi se jaz odločil za tomosa hehe : ))

yamahina podpora pa taka.. vsako dihtongo sm čaku vsaj 1 tedn da so jo samo poslal iz Krškega.. ko sm pa pr Tomosu enkrat naročvau neki.. je blo že nasledni dan doma :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!