Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

počasni so na kvadrat tam.. dostavna služba je pa njihova.. ker sm naročiu u Celju v Top moto do tam pa uni pripeljejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edina stvar zaradi katere sm v dvomih je, da ma ybr pretanke gume. Vse skupi zgleda ko kak star avtomatik če odzadih pogledaš.

Navadn Tomos pa tut ni kaj dost booljsi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se pa ful ne morem odločit med tomosom sm pa ybr.

Tomos: dobre lastnosti:akrapovič, širše gume, boljši izgled,zvok zelo dober,cena slabe lastnosti:števci, trd zic, problemi z bremzami

Yamaha:dobre lastnosti:mehek zic, udobnost, za 2,poraba, bogata armaturna(od bencina do obratov, vse vse), gre mal bolš k tomos(lahk bi rekl da je pri takih hitrostih zanemarljivo, ampak ko smo že glih tak no :rolleyes: ), cena

slabe lastnosti:izgled(se da porihtat, da je lep, sam moreš met cajt), zvok, avspuh,

To je to no. Na youtubu so clipi ko so se z ybr 130 pelal, kirmu tomosu to ratal?

Kaj pa vaše mnenje med tema dvema?

Huda primerjava ej :worship: neb reku če bi primerju xt z sm tomosom hehe. Najprej se morš itk odločt kašn motor bi rd. To je pomoje tko k da bi primerju cls mercedesa pa audi a4 recmo hehe

Lp...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huda primerjava ej :worship: neb reku če bi primerju xt z sm tomosom hehe. Najprej se morš itk odločt kašn motor bi rd. To je pomoje tko k da bi primerju cls mercedesa pa audi a4 recmo hehe

Lp...

Ubistvu se mi ne gre za to, al je naked ali pa sm, mislim ga pa met za 2 leti. Sam me oba ful mikata, tomos zarad izpuha, ybr pa zarad udobja in armaturke (gume :krneki: )

Sam mislim da dimenzije gume ne bi smele bit neka ovira pri ybr, ali pač? (so premajhne in se kej pozna na vožnji?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Navadn Tomos pa tut ni kaj dost booljsi.

tomos (kerkoli) ma spreda tako gumo ko pa ybr zada, tk da ... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ubistvu se mi ne gre za to, al je naked ali pa sm, mislim ga pa met za 2 leti. Sam me oba ful mikata, tomos zarad izpuha, ybr pa zarad udobja in armaturke (gume :krneki: )

Sam mislim da dimenzije gume ne bi smele bit neka ovira pri ybr, ali pač? (so premajhne in se kej pozna na vožnji?)

Teb je faktor pr nakupu armaturka :rolleyes:

Kaj pa vozne lastnosti, a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ubistvu se mi ne gre za to, al je naked ali pa sm, mislim ga pa met za 2 leti. Sam me oba ful mikata, tomos zarad izpuha, ybr pa zarad udobja in armaturke (gume :krneki: )

Sam mislim da dimenzije gume ne bi smele bit neka ovira pri ybr, ali pač? (so premajhne in se kej pozna na vožnji?)

Huda merila maš ti ni kej. Ja armaturka je tglavna stvar:whistle: lol. uglavnm karkol boš kupu neboš zgrešu... Če ti je res usen kako motor zgleda pol pejt na ybr se boš saj udobno pelu. K udobja na tomosu ni tut 1/3 tolk k na ybr. Bi meu pa eno pripombo na tvoj prejšn post k si napisu d je zic ud tomosa trd in neudobn. trd sigurn ni in če primerjaš z xt k ma šerši zic je ud tomosa dost bolši in predvsem mehkejši (ne govorim na pamet). Tko da na pamet neki pisat je bl ku... used se gor pa boš vidu kako se sedi.

Lp, Miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huda merila maš ti ni kej. Ja armaturka je tglavna stvar:whistle: lol. uglavnm karkol boš kupu neboš zgrešu... Če ti je res usen kako motor zgleda pol pejt na ybr se boš saj udobno pelu. K udobja na tomosu ni tut 1/3 tolk k na ybr. Bi meu pa eno pripombo na tvoj prejšn post k si napisu d je zic ud tomosa trd in neudobn. trd sigurn ni in če primerjaš z xt k ma šerši zic je ud tomosa dost bolši in predvsem mehkejši (ne govorim na pamet). Tko da na pamet neki pisat je bl ku... used se gor pa boš vidu kako se sedi.

Lp, Miha

Glede armaturke, joke .) Ja, mi je pomembn izgled, sej zato pa sm v dilemi če bi kupu yamaho. Pa na pamet ne govorim, ker sem sedel na ybr (na tomosu sicer ne, ampak kolker sem brau je dosti bol trd) in je fajn za sedet. Pri vožnji je baje zelo udobna (nisem pelav, sam usedo sm se gor), pa tut yamaha ma boljšo podporo, kulker sem bral. Ampak, mi je pa zlo všeč izgled tomosa, ter zvok njegovega akrapota, ravno zato se pa odločam med tema dvema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

navad tomos z ožjimi gumami kot jih ima replica ima bolše pospeške iz ovinka!! se mu prej zvrti :rolleyes: :closedeyes: testerano na ridah. čez ovinek( nagib motorja) mu je pa hitro gume zmankalo :whistle: :naughty:

ma kdo kšn kit pocen za v tomosa? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede armaturke, joke .) Ja, mi je pomembn izgled, sej zato pa sm v dilemi če bi kupu yamaho. Pa na pamet ne govorim, ker sem sedel na ybr (na tomosu sicer ne, ampak kolker sem brau je dosti bol trd) in je fajn za sedet. Pri vožnji je baje zelo udobna (nisem pelav, sam usedo sm se gor), pa tut yamaha ma boljšo podporo, kulker sem bral. Ampak, mi je pa zlo všeč izgled tomosa, ter zvok njegovega akrapota, ravno zato se pa odločam med tema dvema.

Vse kar sm do zdej naročo od tomosa (blo je še kr vlk stvari), sm dobo takoj, takoj pomeni poklices, nasledn dan da na posto, pol pa mas z doma :worship:

Pa deli pr tomoso so skor zastojn ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse kar sm do zdej naročo od tomosa (blo je še kr vlk stvari), sm dobo takoj, takoj pomeni poklices, nasledn dan da na posto, pol pa mas z doma :worship:

Pa deli pr tomoso so skor zastojn ;)

Za tole Yamahco je vse kar si ti rekel podobno. ( seveda, ce govorimo o novejsem letniku ). nemores Primerjat Đamaho 01 in Tomosakija 07 recimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko kdo prlima kakšno sliko polisport ščitnikov na motorju. Bi rajš vidu kje se odreže da ne bi kj zaj****.

Hvala, Merto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekdo se je spravu stylat tomosa :) izpadlo prov lepo. koliko stane takšn styling? je že kdo kaj gledal? : ))

ja hoce pa 3k € zanga

Popravljeno . Popravil Stafuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja hoce pa 3k € zanga

Lani ga je tut prodajau pa je napisau da ma nekaksne sport gume al nevem kaj pa so bile navadne SAVE samo z belilom jih je pobelil xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!