Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

hej fantje že nekaj časa spremljam to temo in Tomos mi je res kul motor (imel sem tudi prdalice automatika pa apn) me pa zanima če je boljši od yamahe XT125X, in to predvsem ker se da te yamahce dobit tud za 2000€ ali manj in jih je kar precej na izbiro. sicer pa kot vidim so tule samo pohvale glede motorja in slabosti skoraj ni razen manjših (tipičnih) tomosovih :D

Pa še ali ga misli kdo prodat konec poletja/jeseni (prej moram opraviti še izpit)

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej fantje že nekaj časa spremljam to temo in Tomos mi je res kul motor (imel sem tudi prdalice automatika pa apn) me pa zanima če je boljši od yamahe XT125X, in to predvsem ker se da te yamahce dobit tud za 2000€ ali manj in jih je kar precej na izbiro. sicer pa kot vidim so tule samo pohvale glede motorja in slabosti skoraj ni razen manjših (tipičnih) tomosovih :D

Pa še ali ga misli kdo prodat konec poletja/jeseni (prej moram opraviti še izpit)

lp.

Odgovor je definitivno ja. ( za use :D )

Paceprav nisem Tomos FAN je to dejstvo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej fantje že nekaj časa spremljam to temo in Tomos mi je res kul motor (imel sem tudi prdalice automatika pa apn) me pa zanima če je boljši od yamahe XT125X, in to predvsem ker se da te yamahce dobit tud za 2000€ ali manj in jih je kar precej na izbiro. sicer pa kot vidim so tule samo pohvale glede motorja in slabosti skoraj ni razen manjših (tipičnih) tomosovih :D

Pa še ali ga misli kdo prodat konec poletja/jeseni (prej moram opraviti še izpit)

lp.

pr tomoso res ne bos kaj zgresiv ...

js ga bom prodajo okol avgusta, ce te zanima ... cena bo okol 2000 € zej mam prevozenih okol 9k do takrat bo mogoc 10k ... ma pa tut vlk dodatne opreme (nova balanca, ščitniki, nove gume, ...)

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej fantje že nekaj časa spremljam to temo in Tomos mi je res kul motor (imel sem tudi prdalice automatika pa apn) me pa zanima če je boljši od yamahe XT125X, in to predvsem ker se da te yamahce dobit tud za 2000€ ali manj in jih je kar precej na izbiro. sicer pa kot vidim so tule samo pohvale glede motorja in slabosti skoraj ni razen manjših (tipičnih) tomosovih :D

Pa še ali ga misli kdo prodat konec poletja/jeseni (prej moram opraviti še izpit)

lp.

Jst bom svojga prodau čez kšn mesc. Ma pa mal mn k 15k km pr 12k km je biu pa vgrajen power kit (odmična, frgazar, nastavlene višine ventilov) tko da se zadeva zdj uredu pele in brez problemov. Mam tut continental conti twist sm gume gor pa zaščitne ročke polisport. Ketna je pa d.i.d zlata tko da na motorju je usega skp za 500€ dodatne robe. Motor je brez praske. Prodau ga bom pa za 2000€

Lp, Miha

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kvasko bi se lahko midva še dubila predn boš ti prodajo da vidm. tole stvarco k si jo nabriv. :closedeyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kvasko bi se lahko midva še dubila predn boš ti prodajo da vidm. tole stvarco k si jo nabriv. :closedeyes: :rolleyes:

Ni nubenga problema... :D

Lp, Miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodam tomosa sm 125 07 letnik 3500 prevoženih paden, brez akrapoviča za 1000€

več na 040866863

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi prodal kdo replico ker bi rad krapič pa tistih par poboljšanih stvari? pa prosim, ne za 3000 oz. 2900 € ker potem rajši kupm kr novega :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se mislita dobit? Bi mogoce se jst prisel pogledat :P

Se bomo zmenil pa se mal še zapeljemo pol...:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani ga je tut prodajau pa je napisau da ma nekaksne sport gume al nevem kaj pa so bile navadne SAVE samo z belilom jih je pobelil xD

Mah to so biseri. Si ga upa kdo poklicat in malo zajebavat v tem smislu:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah to so biseri. Si ga upa kdo poklicat in malo zajebavat v tem smislu:

Jst sm poklicu tega modela k ma beuga tomosa k me je zanimal kua hudiča je tok hudga na motorju d se prodaja za ceno skor nove replike. Pa je dec reku d je štrihnu vilce pa z alkoholcem na gume napisu tist kar ma pa nalepke bele pa masko drugo... Sam mnde da ni od ktm kokr sm jst zastopu. Pol sm ga pa prašu če ma to power kit glede na to da piše 14km pa je reku da je use ostalo serijsko hehe.

Lp, Miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm poklicu tega modela k ma beuga tomosa k me je zanimal kua hudiča je tok hudga na motorju d se prodaja za ceno skor nove replike. Pa je dec reku d je štrihnu vilce pa z alkoholcem na gume napisu tist kar ma pa nalepke bele pa masko drugo... Sam mnde da ni od ktm kokr sm jst zastopu. Pol sm ga pa prašu če ma to power kit glede na to da piše 14km pa je reku da je use ostalo serijsko hehe.

Lp, Miha

ma zapali vrži u swču svinja ghnila, mati k ti je dala mlijeko........kaj si pau po stopmicah?!

To bi še mogel dodati in bi bilo :)

Aja, tisto od maske se ti je pomojem zlagal, če pa že nista maska in luč vredni 500€ :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo zdele dva dni sm mal vec kilometrov naredu pa mi ne rata gumo polozit cist do roba gume, mi na zadni gumi manjka 1cm na levi pa 0,5cm na desni a mate vi k mate continental gume zvozene do roba al vm ustaja (upam da mi bo ratal do roba nism se cist navajen na nove gume).

Aja mal prej (20min) sva z enim na tomosu skup vozila po celovski pa pol se do broda mogoce kdo bo kle?

Popravljeno . Popravil primoz14
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo zdele dva dni sm mal vec kilometrov naredu pa mi ne rata gumo polozit cist do roba gume, mi na zadni gumi manjka 1cm na levi pa 0,5cm na desni a mate vi k mate continental gume zvozene do roba al vm ustaja (upam da mi bo ratal do roba nism se cist navajen na nove gume).

Aja mal prej (20min) sva z enim na tomosu skup vozila po celovski pa pol se do broda mogoce kdo bo kle?

Jst sm jih spravu do roba... sam k je guma na robu tačke še niso na tleh... bi rabu saj 150 gumo... gre pa tut čez rob tkt pa pridejo tačke do tal... samo nažalost tudi kej drugega:D

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo zdele dva dni sm mal vec kilometrov naredu pa mi ne rata gumo polozit cist do roba gume, mi na zadni gumi manjka 1cm na levi pa 0,5cm na desni a mate vi k mate continental gume zvozene do roba al vm ustaja (upam da mi bo ratal do roba nism se cist navajen na nove gume).

Aja mal prej (20min) sva z enim na tomosu skup vozila po celovski pa pol se do broda mogoce kdo bo kle?

Js sm jih tud sparavu do roba, brez problema (sem meu CH-ja)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm jih tud sparavu do roba, brez problema (sem meu CH-ja)

ucitno bo treba sam taprave uvinke pa vreme najdt pa bi mogl jit, lepo pocas pa bom probu cele znucat

hvala obema zanimal me je zato k majo te gume ful drugacno obliko k sava k so bol okrogle te so pa bol špicaste majo pomoje pr robu veci kot k sava

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor mi je izjemno zanimiv malo pa me bega ker se mi zdi agregat zelo malo kW, pa me zanima, koliko vam gre (km/h končna) kakšni so kaj pospeški, pa predelave?

Vrjetno to že vse piše toda 471 strani se mi pa res neda brati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor mi je izjemno zanimiv malo pa me bega ker se mi zdi agregat zelo malo kW, pa me zanima, koliko vam gre (km/h končna) kakšni so kaj pospeški, pa predelave?

Vrjetno to že vse piše toda 471 strani se mi pa res neda brati.

Men je bla končna okol 90kmh po števcu čeprou ful laže k fotru je na cbf 600 vedno kazal okol 105. Pospeški solidni. Kar se pa predelav tiče pa obstaja power kit (odmična+frgazar dellorto vsht 26mm) k pride okol 400€ z montažo vred.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!