Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

pol bo pa definitivno replica, me je že od samega začetka bolj vlekla pa še pršparu bom če kupm rablenga :D bo pa za popravilo če se razbijem xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni zadnjih 8000km dela ko urca. Mi je pa pri 4000 km teklo olje iz vilic, ampak ne pri semeringu, temveč tam spodaj pri vpetju kolesa.

Kaj si pa potem naredu,da si zrihtu vilce ? (imam isti problem) :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si pa potem naredu,da si zrihtu vilce ? (imam isti problem) :rolleyes:

Dvigneš motor, snameš sprednje kolo, zavorno čeljust...Snameš tisti siv kos za vpetje kolesa(iz spodnje strani je vijak), Snameš teleskopsko cev, ki spuša. Na spodnji strani je pokrovček, kjer teče ven.Odviješ ga, razmastiš navoj, vstaviš noter nov O-ring, navoj namažeš s sredstvom proti odvitju, priviješ pokrovček...potem pa v obratnem vrstnem redu naprej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo pa za popravilo če se razbijem xD

Se najbrž ni za bat. :evilgrin:

Popravljeno . Popravil benny0104
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko pa vsi tele tomose prodajate, a je garancija potekla? :)

garancije je 1 leto če se ne motim tako da večinoma ja :D

pa mal OFF: a ma kdo kakšno replico za prodat (ne nerab bit stunana z nevemčim pa ceno enako novi xD),

sam pripravljam se motor definitivno pride k bajti v roku 2 mesecev pa tako ali drugače :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

garancije je 1 leto če se ne motim tako da večinoma ja :D

pa mal OFF: a ma kdo kakšno replico za prodat (ne nerab bit stunana z nevemčim pa ceno enako novi xD),

sam pripravljam se motor definitivno pride k bajti v roku 2 mesecev pa tako ali drugače :)

jst jo prodajam. maš na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) cena ni zadna! :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi tudi mogoče prodal, začetna cena 2300€.

Prodajam pa zato, ker bi kupil hondo hornet....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvigneš motor, snameš sprednje kolo, zavorno čeljust...Snameš tisti siv kos za vpetje kolesa(iz spodnje strani je vijak), Snameš teleskopsko cev, ki spuša. Na spodnji strani je pokrovček, kjer teče ven.Odviješ ga, razmastiš navoj, vstaviš noter nov O-ring, navoj namažeš s sredstvom proti odvitju, priviješ pokrovček...potem pa v obratnem vrstnem redu naprej...

Evo vilce so že popravljene. (Tnx za navodila) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zamenam za tvojo stovceno ninjo lohka ti se 10€ doplacam

jaja, kaj maš to same Gucii pa Dolce Gabana pa take.

K si se vozu se nis nč prtožvou, stoučena je pa vse skp nč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaja, kaj maš to same Gucii pa Dolce Gabana pa take.

K si se vozu se nis nč prtožvou, stoučena je pa vse skp nč.

Si jo polozu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja reveš je na križišču padu ker ga je motor prevagu hec hec :D

Meu sm zrk v sprednji bremzi in ko sm hotu zabremzat pred križiščem bremza ni prjela, pol sm pa še 1x stisnu pa je tok prjela da je spredno gumo odnesl in kr na 1x sm biu na tleh. Je pa blo to pr 40km/h tko da res ni neke velke škode.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi tudi mogoče prodal, začetna cena 2300€.

Prodajam pa zato, ker bi kupil hondo hornet....

če se ti da počakat kk mesec je zihr moja :D sam vožnja je še za nardit pr ispitu

zjle je k mi stari težijo že če se z APNjom peljem kam drugam kot 2m okol bajte (predvidevam da se jim bi tale močnej "APN" kaj bol dopadel :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo podano

Te Tomosi grejo kot za med xD

Mene pa tist Cabalero prvlac. xD ko je ze itq stunan kar neki in...samo kurac ko imam ze Husqvarno. Ni €€€ :S

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče kdo ve kaj je to narobe. Ker je bla ketna čist spušlena sm dal tm k se naštela bl kolo nazaj in je zdaj v redu, sam zdaj mi tko čud bremza škriple tazdna (mal je že tko škripala nazačetku, sam zdej pa prou naglas čudn). Kaj je to narobe :hmm:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče kdo ve kaj je to narobe. Ker je bla ketna čist spušlena sm dal tm k se naštela bl kolo nazaj in je zdaj v redu, sam zdaj mi tko čud bremza škriple tazdna (mal je že tko škripala nazačetku, sam zdej pa prou naglas čudn). Kaj je to narobe :hmm:

LP

Pa take zasmojene modre barve je :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa take zasmojene modre barve je :cry:

hehe poglej če si oba jezička za ketno šponat na isto stopnjo zategnu:D pol se pa še mal z vijaki zajebavi tm k kolo losaš. Enga mal sprost pa druzga zategn al pa obratno. Drgač pa lahko še un vijak mal sprostiš za zadnjo bremzo k je tm pr tački. Lahko d ti skoz po mal bremza. Tko je blo pr mojmu čist novmu k je fotr zažgau disk po 5km direkt iz trgovine. Mal se poigrej pa povej če ti je kej uspel:D

Lp, Miha

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!