Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

tžko se prodajajo zdej ;)

sploh maš pa ceno (pre)vlko, moje mnenje

Jst sm svojga s power kitom, d.i.d verigo pa še par stvari za 2000€ prodau. Pomoje je bla kr realna cena glede na to d je meu motor 16000km. Pa še čakat se mi ni dal s prodajo. Tut na net mi ga ni blo treba dt :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se cene tiče je tako, da če pride en resen kupec jo že spustim. Sem napisal malo višjo, da se potem zgliha na znesek, ki bo obema všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probi dat 2250 gr, js sm tk dav, pa sm dobo pol zanga 2100 ... so ga pa že po 3 dneh prišli iskat, tk da sem mev srečo pa so ga kr odpelali :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mugoče kdo ve kere gume so najbol za tomosa sm gor dat. Bolše k navadne, k te so za en k.

LP

že 100x povedano ;)

CONTINENTAL CONTI TWIST SM lahk je zravn tut oznaka sport, so pa še bol mhke, sam so že te navadne bomba :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa kšne feltne npr. take k ma replica, al kej podobnga, za gume CONTINENTAL CONTI TWIST SM (je kšna www stran o tem)

HVALA LEPA

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa kšne feltne npr. take k ma replica, al kej podobnga, za gume CONTINENTAL CONTI TWIST SM (je kšna www stran o tem)

HVALA LEPA

LP

mislim da so tte gume sam v 130 100 dimenzijah ... sploh maš feldne, al zka sprašuješ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz bi pa prosu ce kdo pove ke bi ksno zadnjo luč(z žmigavcm) pa dost drugih delov da bi malo predelov in polepšov mojga tomosa. lp :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, mene pa zanima, katero olje je v tomos SM 125 replica cup, ker sem zgubu papirje, in zdej newem, mi ga pa počas primankuje :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jest tut nucam kšno led zadno luč

www.louis.de

Živjo, mene pa zanima, katero olje je v tomos SM 125 replica cup, ker sem zgubu papirje, in zdej newem, mi ga pa počas primankuje :hmm:

10w-40

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, mene pa zanima, katero olje je v tomos SM 125 replica cup, ker sem zgubu papirje, in zdej newem, mi ga pa počas primankuje :hmm:

Najbol da natočš notr motul 5100 10w40. Predpisano je sicer 10w50 sam je tist bolši k ne paca tok sklopke. Tko so men povedal in sm tanku pol vedno 10w40 :D

Lp, Miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa to kej prodajajo?

V drogerijah :whistle: Poglej kle v louisu maš največ teh delov. Res je pa to v avstriji. Sam je prou lutšn izlet če tko b soboto skočš mal pogledat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi kaj od teh dveh ščitnikov pasalo gor

Acerbis rally pro

Acerbis rally profile

Kako je z nastavitvijo.

Ne najdem pa nobene LED zadnje luči, ki imajo že vgrajene žmigavce, kje se jih da dobit.

In kako je tukaj z nastavitvijo

LP

ščitniki pašejo ker jih kupš s pritrditvenimi šravbi ki so različni za različne balance... luč ki ma žmigovce vgrajene pa mislm da na naših cestah ni dovoljena ker majo neke mere kok morajo bit žmigovci narazen... in v luči so pač skup...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Acerbis rally profile

tele ščitnike mam jst na moji yamahci pa so kr dobri sm že ene parkrat padu pa se jim skor nč ne pozna pa še dost so trdi.

pasal ti bojo pa 100% na balanco sam mal boš mogu ročko za brenzo pa kuplengo prrezat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pasal ti bojo pa 100% na balanco sam mal boš mogu ročko za brenzo pa kuplengo prrezat.

Kko to mislš prrezat, a kr želez na konc mal prrezat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa samo komplet ročko malo prestaviš, ni treba nič rezat.

ja al pa to loh tud nardiš

drgač sm pa jst sam ročko za 1cm odrezov pa je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!