Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

a se je ze komu naredl da se pelje pa motor ugasne...in ga hočem užgat pa štarter sploh ne jebe ni 5%...na kurbel pa tut ne užge! kaj bi to lahk blo??

lp :headbang: :krneki:

A iskra je?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se je ze komu naredl da se pelje pa motor ugasne...in ga hočem užgat pa štarter sploh ne jebe ni 5%...na kurbel pa tut ne užge! kaj bi to lahk blo??

lp :headbang: :krneki:

Kej električnga je raznesl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se je ze komu naredl da se pelje pa motor ugasne...in ga hočem užgat pa štarter sploh ne jebe ni 5%...na kurbel pa tut ne užge! kaj bi to lahk blo??

lp :headbang: :krneki:

sm pogledov, iskre ni tok da grem po novo svečko(da vidm če je svečka)

ne ni se mi snela :D tak krempl pa nism da nism tkoj to pogledu hehe

sem pa pri akumulatorju odprl in je tkoj iz akumulatorja kabel za štarter in če tm nardim stik dela štarter...samo na gumb pa ne dela in iskre tudi ni...??????????

Popravljeno . Popravil s1m0n
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem mora biti narobe nekaj s ključavnico, če je oboje na enkrat crknilo, mogoče voda če si se po dežju vozil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem mora biti narobe nekaj s ključavnico, če je oboje na enkrat crknilo, mogoče voda če si se po dežju vozil?

kaj bi lahko bilo narobe...kontakt luč gori..žmigavci in trobla dela...tako da ne vem... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj bi lahko bilo narobe...kontakt luč gori..žmigavci in trobla dela...tako da ne vem... :krneki:

mogoče una črna stvarca-rele al kaj je... zravn akumulatorja...to je men isto crknl, sam da mi na kurbl uzge na gumb pa ne :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče una črna stvarca-rele al kaj je... zravn akumulatorja...to je men isto crknl, sam da mi na kurbl uzge na gumb pa ne :closedeyes:

tisti sm jst odpru ja...pa če tm prtisnem k je k neko stikalo dela štarter...sm užge pa ne... :unsure:

kuk pa košta unu sranje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti sm jst odpru ja...pa če tm prtisnem k je k neko stikalo dela štarter...sm užge pa ne... :unsure:

kuk pa košta unu sranje?

kdo bi vedel. ju3 ga peljem na servis(ker grem na morje) pa ko ga dobim nazaj ti lahko sporočim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drug špegu? :)

+1 :worship:

NPM!!!

Popravljeno . Popravil jernej50ccm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj bi vas prosil... A lahko kdo zmer kok je višina sedeža pr Tomosu? K nevem a bi mi biu lah mal prevelk :whistle:

Mogoče sem se malo čudno izrazil. Na kakšni višini je sedež:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je 90 cm :glare: Ne bi rekel...

A mi lahko en zmeri koliko je od tal pa do vrh sedeža. Prosim :worship:

Zmer si ti kok mas do jajck :D pa bos vidu ;) ( pa pazi, da ti ne visijo prevec dol, ker je takoj 2 cm manj :trance_33_sleep: :closedeyes: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst imam zobnike 54 56 58.. veriga je pa blizu 60€

za kolk pa daš use skp...uzeu bi pa 58...pa prvega tut rabm.

pa kaj paše na felgo istu...kr jst mam enduro 18 col felga? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!