Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Ja a si ti zabit, ali si samo zabit. Saj ti je povedal, višina sedeža je 880mm. To je merjeno od tal pa do zica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam zabit sm:) Se opr. sam sm mal narobe razumu neki :worship:

Drgač ne se bat če si prmajhen. Js sm velik 165cm, pa se usen furam povsod, brez problemov, jebe me sam res sfukan (beri: offroad) teren, ker ne dosežem tal s celo nogo. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač ne se bat če si prmajhen. Js sm velik 165cm, pa se usen furam povsod, brez problemov, jebe me sam res sfukan (beri: offroad) teren, ker ne dosežem tal s celo nogo. ;)

No js sm 10cm višji:) Tko da očitno nebo nobenega problema:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ki je zaj oni k dela power kite not?

jaz bi rabu power kit na mojm bodočm tomosu.

mi lahk da kiri cifro?

Uporabnik AMP. Sam zdaj ko fura Hondo CRF 450 nevem kaj bo :D Se bomo se z njem zmenili :whistle::worship: :evilgrin:

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ki je zaj oni k dela power kite not?

jaz bi rabu power kit na mojm bodočm tomosu.

mi lahk da kiri cifro?

Dej ti najprej motor kup pol boš pa študeru kaj boš notr daju če ti bo še kej dnarja ustal hehe

Lp, Miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ti najprej motor kup pol boš pa študeru kaj boš notr daju če ti bo še kej dnarja ustal hehe

Lp, Miha

Denarja ima prevec ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v pon al tor grem po njega pa bi ga takoj pelu na servis da mi dajo notr power kit.

pa še neki... če bi slučajn novega kupu pa vgradil kit, pol itak da garancija gre?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v pon al tor grem po njega pa bi ga takoj pelu na servis da mi dajo notr power kit.

pa še neki... če bi slučajn novega kupu pa vgradil kit, pol itak da garancija gre?

Si se ti že mogoče kaj odločil?Ker sta me danes še dva klicala, da vem kako naprej....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si se ti že mogoče kaj odločil?Ker sta me danes še dva klicala, da vem kako naprej....

ej tvoj motor je super, vendar bom rajš šou po repliko da nebom meu problemov z malenkostmi pa širše gume hočem met :)

ti maš v tvojmu notr db killer? zvok je res ubijalski!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej tvoj motor je super, vendar bom rajš šou po repliko da nebom meu problemov z malenkostmi pa širše gume hočem met :)

ti maš v tvojmu notr db killer? zvok je res ubijalski!

Ok, ni problema, samo da vem. Moj je brez dušilca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v pon al tor grem po njega pa bi ga takoj pelu na servis da mi dajo notr power kit.

pa še neki... če bi slučajn novega kupu pa vgradil kit, pol itak da garancija gre?

Newem če ti bojo to kr na servisu naredl hehe. Men je to mlakar zrihtu oz. amp. Sam čist tko za info ti povem, da to nebo v dveh urah fertik, jst sm na dellorto vhst 26 čaku skor en mesc tko da se zna tale power kit kr zavlečt :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lohk sam prasam kaj steje pod power kit?

Športna odmična gred, dellorto vhst 26 ali 28 uplinjač to bi blo pa v glavnem to. Da se še podrejat vztrajnik za boljšo odzivnost pa titanove ventile sam je pa dost zakompliceran k je treba glavo predelovat, ventile pa isto krajšat, ker so vzeti iz drugega motorja. Lahko daš tudi športni štrom gor sam stane fuul, pozna se pa menda ne toliko. Jst sm meu notr samo odmično pa frgazr pa nastavlene višine ventilov in motor je šu proti serijskemu fuul bolš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Newem če ti bojo to kr na servisu naredl hehe. Men je to mlakar zrihtu oz. amp. Sam čist tko za info ti povem, da to nebo v dveh urah fertik, jst sm na dellorto vhst 26 čaku skor en mesc tko da se zna tale power kit kr zavlečt :whistle:

auu dobro da si reku : )) se mi pol ne splača it v to varjanto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

auu dobro da si reku : )) se mi pol ne splača it v to varjanto...

ma se ti splača.. sej dobiš motor v največ 4 dneh nazaj.. samo najprej bi mogl naročit uplinjač pa odmično pol pa šele pripelješ..

Popravljeno . Popravil amp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma se ti splača.. sej dobiš motor v največ 4 dneh nazaj.. samo najprej bi mogl naročit uplinjač pa odmično pol pa šele pripelješ..

Tako je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še vedno se prodaja nov tomos sm 125 iz power kitom (športna odmična, bat, delorto26, did veriga, zadaj osko platišce, akrapovič,..) cena 1200€ ni možnost registracije..

1 mašina s pawer kitom.. za 500€

platisca nova.. spredaj širina 120 zadaj 150 nov disk nov zobnik .. cena 300€

in še veliko drugih delov, kar se tiče mšine (menjalnik, ležaji,...)

post-16736-1247519520_thumb.jpg

post-16736-1247519592_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem pogruntal kaj je...ta rele ne dela! k sm zvezu direkt pa dela...sm nevem še zakaj ne dela na gumb štarter??

kdu ma ta rele za prodat...pa lahk tut stikalo od štarterja pa za kuk?

:unsure: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta rele zamenjaj pa bo delalo, ti s stikalom na balanci daš signal releju da spusti tok iz akumulatorja do štarterja, in če je crknu rele valda ne more delat vžig na knof, če pa premostičiš rele pa dela ker obideš stikalo in rele

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!