Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

ta rele zamenjaj pa bo delalo, ti s stikalom na balanci daš signal releju da spusti tok iz akumulatorja do štarterja, in če je crknu rele valda ne more delat vžig na knof, če pa premostičiš rele pa dela ker obideš stikalo in rele

aha, hvala :winkiss:

ma kdu rele za prodat? če ne morm pa novga naročt... :unsure: kuk pa stane kej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal sm brsku po louisu pa najdu DID O-RING

DT 125 R/X (134/16/57). bi pasal gor? :whistle:

dejte no jz bi rd narocu pa nevem a bo ql za gor al ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte no jz bi rd narocu pa nevem a bo ql za gor al ne

100% paše, kupi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

134/16/57 ce bi vedu kva kej pomen...57 na zadnjem zobniku 16 na prvem 134?

Clenov ima veriga. Se mi zdi. Sicer pa ze ves, da pase.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki me zanima :)

1. Kolk stane ta rele, ker meni tud ne dela štarter... :whistle:

2. Kaj bi blo lohk narobe da me motor zelo cuka ko pospešujem, dostikrat se naredi da dam gas do konca, motor pa ne gre več kot 40 pa čeprav mam v 3 :headbang:, iz izpuha pa tako poka k da bi mi nekej vn metal

3. Če neki menaš da ti gre hitrej (ne vem kaj je že to sam sta 2 stvari), kako se pol to pozna pri prestavah, ker recimo pri meni zdej ko mam še use uriginal pa da je mejhn klanček al pa da veter piha u hrbet gre kamot 105, in se 5 prestava zvrti do konca se tulu ko da mi bo mašino vn vrglo... in po tem jest sklepam da kakšne hude razlike v končni ne more bit?? a je lohka??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki me zanima :)

1. Kolk stane ta rele, ker meni tud ne dela štarter... :whistle:

2. Kaj bi blo lohk narobe da me motor zelo cuka ko pospešujem, dostikrat se naredi da dam gas do konca, motor pa ne gre več kot 40 pa čeprav mam v 3 :headbang:, iz izpuha pa tako poka k da bi mi nekej vn metal

3. Če neki menaš da ti gre hitrej (ne vem kaj je že to sam sta 2 stvari), kako se pol to pozna pri prestavah, ker recimo pri meni zdej ko mam še use uriginal pa da je mejhn klanček al pa da veter piha u hrbet gre kamot 105, in se 5 prestava zvrti do konca se tulu ko da mi bo mašino vn vrglo... in po tem jest sklepam da kakšne hude razlike v končni ne more bit?? a je lohka??

Lahko ti samo odgovorim na zadnje vprašanje k za prva 2 newem odgovora. Dejansko se power kit ne pozna veliko na končni. Jst sm ga s power kitom na rahlo nagnjeni cesti spravu na okol 115 po števcu pa kr še ni blo blokade in se mi je čudn zdel k se je tok drl že da adijo. Tko po ravnem je šlo pa okol 95-100 po števcu. prej serijsko nikakor čez 90. Sm pa porajtu d nm je pr tomosih ful drgač števc kazu. Enmu je šu motor 110 enim pa ne čez 90 kar je nemogoče pr isti mašini:D Se pa predelava fuul pozna na pospeških, pa tut motor je 200% bol odzivn na gas. Odzivnost je res huda pol :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko ti samo odgovorim na zadnje vprašanje k za prva 2 newem odgovora. Dejansko se power kit ne pozna veliko na končni. Jst sm ga s power kitom na rahlo nagnjeni cesti spravu na okol 115 po števcu pa kr še ni blo blokade in se mi je čudn zdel k se je tok drl že da adijo. Tko po ravnem je šlo pa okol 95-100 po števcu. prej serijsko nikakor čez 90. Sm pa porajtu d nm je pr tomosih ful drgač števc kazu. Enmu je šu motor 110 enim pa ne čez 90 kar je nemogoče pr isti mašini:D Se pa predelava fuul pozna na pospeških, pa tut motor je 200% bol odzivn na gas. Odzivnost je res huda pol :P

In kok vse to stane pa kje se da dobit??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kok vse to stane pa kje se da dobit??

450€. Uporabnik AMP ti nabav. ( i guess ) Drugace pa imajo verjetno tudi na Tomosu. Poklici pa vprasaj.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

450€. Uporabnik AMP ti nabav. ( i guess ) Drugace pa imajo verjetno tudi na Tomosu. Poklici pa vprasaj.

LP

ja 450€ sm plaču jst sam sm kupu še novo d.i.d verigo. Se splača k ni to tok uau velik dnarja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

450€. Uporabnik AMP ti nabav. ( i guess ) Drugace pa imajo verjetno tudi na Tomosu. Poklici pa vprasaj.

LP

To je bila moja 1000 objavav :worship::whistle:

Torej brez D.i.d. komplet pride kaksnih 370€ ( mogoce se kak € manj )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki me zanima :)

1. Kolk stane ta rele, ker meni tud ne dela štarter... :whistle:

2. Kaj bi blo lohk narobe da me motor zelo cuka ko pospešujem, dostikrat se naredi da dam gas do konca, motor pa ne gre več kot 40 pa čeprav mam v 3 :headbang: , iz izpuha pa tako poka k da bi mi nekej vn metal

3. Če neki menaš da ti gre hitrej (ne vem kaj je že to sam sta 2 stvari), kako se pol to pozna pri prestavah, ker recimo pri meni zdej ko mam še use uriginal pa da je mejhn klanček al pa da veter piha u hrbet gre kamot 105, in se 5 prestava zvrti do konca se tulu ko da mi bo mašino vn vrglo... in po tem jest sklepam da kakšne hude razlike v končni ne more bit?? a je lohka??

ta tvoj drug uprasane men je isto delal pa je biv akumulator...sem ga mal nafilov pa je blo dobr(nedela alternator men) cuka pa zarad ketne pa zjebanih zobnikov se mi zdi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo smo ugotovil kaj je narobe in sicer akumulator je čist prazen in smo ga probal nafilat pa ne gre ker je zanič, zato pa tud štarter ne dela, slišal se je sam kako se je rele neki matru :(.

Zdej me zanima če mogoče kdo ve kok stane nov akumulator?? Saj tko okvirno?

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30€, drugač pa poglej če imaš dosti vode notr

ja okol 30-40€ se mi zdi. drgac pa ta akumulator je zaprt pa se neda nc vode not nalivat pa gledat se mi zdi...nisem pa 100%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali mi lahko gdo zrihta verigo in nove zobnike: predjega tok k je original (14 se mi zdi) zadnjega pa 58 ali pa nekej takega. kupm tkoj!!!

kontakt lahk na pm ali mail.

lp :krneki: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D.I.D veriga pride 35€

Zobniski set za 35€? Da mi je to vidit :) A je zares ta Tomos tak zanic, da je tudi zobniski set 4× cenejsi?

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zobniski set za 35€? Da mi je to vidit :) A je zares ta Tomos tak zanic, da je tudi zobniski set 4× cenejsi?

Veriga, ne zobniški set čeprav je vseeno nekam poceni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam eno uprašanje....je biu že kdo tuki na Racelandu? Pride u sobotah in nedeljah kaj gužve?

In če je biu kdo s Tomosom, kako se kaj obnese?

Aja, da se pa še mal pohvalim. Tako zgleda po novem moj Tomos, več slik pa še pride.

post-20650-1249208324_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil lulik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo bli.. pojdi med tednom, prej pa pokliči da nebo kaka posebna rezervacija slučajno.

Obnese se pa super :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!