Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Smo bli.. pojdi med tednom, prej pa pokliči da nebo kaka posebna rezervacija slučajno.

Obnese se pa super :worship:

Pa je ista cena če se najaviš med tednom kot med vikendom brez najave?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zobniski set za 35€? Da mi je to vidit :) A je zares ta Tomos tak zanic, da je tudi zobniski set 4× cenejsi?

kaj pol noben nima oz ne more zrihtat zobnikov pa verige?? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Macak333 je danes sel. :)

Mogli bi iti, samo jaz sem bil. NOBENEGA gor, samo jaz in en tip z gokardom, ki ga je itak nonsto šraufal, kasneje so mu pa bremze in volan odpovedali. Super je bilo!!! razn padca :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogli bi iti, samo jaz sem bil. NOBENEGA gor, samo jaz in en tip z gokardom, ki ga je itak nonsto šraufal, kasneje so mu pa bremze in volan odpovedali. Super je bilo!!! razn padca :D

kje so sploh kšna dirkališča. Krško......... Eno sm vidu v kopru, a je še kje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogli bi iti, samo jaz sem bil. NOBENEGA gor, samo jaz in en tip z gokardom, ki ga je itak nonsto šraufal, kasneje so mu pa bremze in volan odpovedali. Super je bilo!!! razn padca :D

Problem je u tem, da mam js do Racelanda malo več kot 200km. In zdej da grem tja, pa pridem na full polno dirkališče....sem najebal ježa....:)

Zato bom pomoje se najavil u naprej in šel med tednom....bom še poklicu in uprašu kako pa kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je u tem, da mam js do Racelanda malo več kot 200km. In zdej da grem tja, pa pridem na full polno dirkališče....sem najebal ježa.... :)

Zato bom pomoje se najavil u naprej in šel med tednom....bom še poklicu in uprašu kako pa kaj.

Ej ko bos sel mi sporoci. Med tednom bi pa sel. Ze tako mi je zal, da danes nisem sel. Macak res sorry, da sem te samega pustil v taki uzivanciji :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ko bos sel mi sporoci. Med tednom bi pa sel. Ze tako mi je zal, da danes nisem sel. Macak res sorry, da sem te samega pustil v taki uzivanciji :S

A bi mi delal družbo? Ne bi blo slabo, sam pridi z Yamaho ker če prideš z Aprilio se bom bedno počutil ker te bom samo u zadne luči gledal....:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa je ta Raceland?

Krsko.

A bi mi delal družbo? Ne bi blo slabo, sam pridi z Yamaho ker če prideš z Aprilio se bom bedno počutil ker te bom samo u zadne luči gledal.... :)

Ni vec Yamahe. Malo mi je zal, malo sem vesel. ( zal, ker je tako malo pila, vesel ker je spet dovolj denarja za benz xD za ostale xD )Sicer pa itq jst vozim na cas in ne na to koga prehitim xD Sicer pa tut nebi se branil kroga s Tomosakijem, ce imas Replico :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krsko.

Ni vec Yamahe. Malo mi je zal, malo sem vesel. ( zal, ker je tako malo pila, vesel ker je spet dovolj denarja za benz xD za ostale xD )Sicer pa itq jst vozim na cas in ne na to koga prehitim xD Sicer pa tut nebi se branil kroga s Tomosakijem, ce imas Replico :whistle:

Kaj pa Husqvarna in Honda? Pridi z eno od teh. In ja, če prideš, dobiš za krog. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa Husqvarna in Honda? Pridi z eno od teh. In ja, če prideš, dobiš za krog. ;)

Ah tega vec ni. Saj nasplosno imam spet naroben podpis. xD

Zdaj pa bi HM 450 al pa SMR 510. Samo kaj ko ni €€€ :D

Sicer pa te s Hondo na Racelandu pojem :D bolj kot z Aprilijo xD

nima on vec strojev, se je poslovu od SM scene(luzer ja) :D

bom zaj jaz nadoknado to kaj on zamuja, samo cakte da se malo zacelim hehe

Oh mam jst se nekaj prednosti. Pazi, da ne nabavim spet kakega motarda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ko bos sel mi sporoci. Med tednom bi pa sel. Ze tako mi je zal, da danes nisem sel. Macak res sorry, da sem te samega pustil v taki uzivanciji :S

Ma ni problema, bomo pa drugič šli :D. Aja, pa nisem lih tok užival, saj sem samo dvakrat šel na pisto, pol sem ga pa tam skoraj 2h sestavljal nazaj :lol1: . Dobro, da sem imel orodje s sabo, huh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a bi lohka en povedu kje bi se dal dobit zadnji zobnik (okol 50 zob) pa ketno?? ponavd hodm h kermavnerju, pa so zdej na kolektivcih!! če kdo ve za kkšno trgovino, ker bi rabu do petka :whistle:

hvala :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a bi lohka en povedu kje bi se dal dobit zadnji zobnik (okol 50 zob) pa ketno?? ponavd hodm h kermavnerju, pa so zdej na kolektivcih!! če kdo ve za kkšno trgovino, ker bi rabu do petka :whistle:

hvala :worship:

041 / 743 - 007

MOTO MIRČI MIRAN JEZOVŠEK S.P.

LIPTOVSKA 30

SLOVENSKE KONJICE

www.motomirci.si

ali

041 / 734 - 440

MOTO CENTER - PROMOTOR, VINCENC PILKO S.P.

DREŠINJA VAS 18

PETROVČE

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

041 / 743 - 007

MOTO MIRČI MIRAN JEZOVŠEK S.P.

LIPTOVSKA 30

SLOVENSKE KONJICE

www.motomirci.si

ali

041 / 734 - 440

MOTO CENTER - PROMOTOR, VINCENC PILKO S.P.

DREŠINJA VAS 18

PETROVČE

danke šun :rolleyes:

kaj pa še kkšna v okolici Ljubljane? Ker tole je en malčk deleč stran od mene ^_^

Popravljeno . Popravil MXRideR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danke šun :rolleyes:

kaj pa še kkšna v okolici Ljubljane? Ker tole je en malčk deleč stran od mene ^_^

LANGUS MOTOCENTRA.

Ljubno 27, 4244 Podnart

Zimski delovni čas: (1.11.-1.3.)

ponedeljek-petek: 14.00-18.00

sobota: zaprto

Tel.: 00 386 41 341 303

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf pri Langusu bo pa čakal pol leta da bo dobil.

Ketno verjetno ima na zalogi, zobnik bo pa čakal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf pri Langusu bo pa čakal pol leta da bo dobil.

Ketno verjetno ima na zalogi, zobnik bo pa čakal.

kaj ketno potrebuješ za tomosa?

lahko jo dobiš pri jerasu v domžalah..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa enostavno poklices na tomos pa ti jo poslejo domo, 17 € z postnino vred, neki takega ....

komplicirate za vse, mavo se morte znajt :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je prišel čas za menjavo gum, in Metzeler ne dela več gum Rennsport, mi je vulkanizer priporočil Dunlopove Contitwist sport. Jih kdo ma na replici, da mi pove kako se obnesejo? Vem da je že bla debata glede gum, sam se mi neda iskat nazaj. Rabm sam odgovor, če se mi jih splača uzet al ne, ker 208€ (gume + montaža) ni malo. Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!