Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

mene pa zanima kok okvir stane k mi je mal pocu?:D

okvir je iz 2 delov, jest sem menou 1 del to je tm k drži vilce pa to, ta je 130€, čist cel okvir je pa če se ne morm tm okol 300€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo vej kaj bi bilo lahko narobe?

Ko se pelem recimo na 60 mi začne lučka od žmigavca zelooo hitro utripat, čeprov žmigovc ne utripa, ko ma dam da mi racmo utripa žmigovc za desno pa lučka sam gori, pol k ugasnem pa spet začne utripat :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kok okvir stane k mi je mal pocu? :D

To se dogaja na vseh CUP verzijah ( zaradi skokov na supermotu odseku ). Pelji kaksnemu majstru posvasat. Bo boljse kot da kupis se enkrat enako xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se dogaja na vseh CUP verzijah ( zaradi skokov na supermotu odseku ). Pelji kaksnemu majstru posvasat. Bo boljse kot da kupis se enkrat enako xD

odvisno je kakšen maš okvir.. če je od tomosa k je sestavljen iz dveh kosov, prej poč kokr če maš enojen okvir k so ga mel cup motorji.. men je tud poču okvir pa nm je en mojstr zašvasu pa drži še dej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poj pa saj povej ne se mi pa kle budalo delat pa nc ne odpisat...

tak je sm ga tut jst za ene dele sprašvou k je prodajou... ni blo nč od njega kdo ga bo sploh še resno jemou :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak je sm ga tut jst za ene dele sprašvou k je prodajou... ni blo nč od njega kdo ga bo sploh še resno jemou :D

Jst bi ga, ce mi proda CRF za 1500€ :D Od Tomosa pa nebi od njega nic kupoval :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi ga, ce mi proda CRF za 1500€ :D Od Tomosa pa nebi od njega nic kupoval :D

Sm jest neki od nega kupu pa je blo čist dobr :P . Kero CRF pa ma?

Popravljeno . Popravil tunned
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi ga, ce mi proda CRF za 1500€ :D Od Tomosa pa nebi od njega nic kupoval :D

[/quot

tud če nebi.. se nič ne sekiram.. tisti ki so kupl stvari od mene so kupl dobro robo.. nismo nateguni..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi ga, ce mi proda CRF za 1500€ :D Od Tomosa pa nebi od njega nic kupoval :D

tud če nebi.. se nič ne sekiram.. tisti ki so kupl stvari od mene so kupl dobro robo.. nismo nateguni..

Nihce ni reku, da si nategnu. Samo jst vseeno nebi kupoval. Kok hoces za Hondo? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud če nebi.. se nič ne sekiram.. tisti ki so kupl stvari od mene so kupl dobro robo.. nismo nateguni..

Nihce ni reku, da si nategnu. Samo jst vseeno nebi kupoval. Kok hoces za Hondo? :D

jo ne prodajam. nasledno sezono jo še mam potem pa prodam.. zdele bi jo dau za 5500..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HiH. Obdrzi xD

al pa ti ko prodajaš zgarano hondo hm 125 za 4000€

Popravljeno . Popravil luksy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!