Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Hvala.. ker se je po 200km že kar malo raztegnila :blink: Pa prosim ko zbereš fergazer povej tukaj katerega, ter za kakšno ceno, mogoče ga vseeno nabavim!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V originalnih avspuih lahko imate vi blokade. Ta model nima katalizatorja od akrapoviča. Jaz sem imel akrapovič z katalizatorjem. In akrapovič nam je dal GRAF. z katalizatorjem in BREZ katalizatorja. Moč je enaka samo da brez katalizatorja PREJ DOBI obrate, MOČI je enako! :rolleyes: :krneki:.

točno to sem hoto omenit.. tudi pri avtih je tako. namreč, vw dizel agregati se dobijo z DPF in brez DPF filtra(kao novejša različica katalizatorja,ki še dodatno pripomore k čistosti narave). modeli z vgrajenim DPF filtrom razvijejo maxinalno moč 140hp 500rpm pozneje, kot modeli brez DPF filtra, se pravi da moč ostane enaka, vendar pri višjih obratih..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje bi se dalo dobit tiste plastične ščitnike za vilce? :evilgrin:

Nevem kaksne bi ti lahko namontiral na tomosove vilce... ce bi kej od acerbisa pasal ti lahko pr velotu zrihtajo...sicer pa ne vem kaj bi slo gor univerzalnega ker nekam jih mors prsraufat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je zato da ti semeringe ne zjebe svinjarija tok hit...

Že že.. pa še za kaj drugega tudi :whistle: Torej kje bi dobil ta kos plastike? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že že.. pa še za kaj drugega tudi :whistle: Torej kje bi dobil ta kos plastike? :unsure:

Poklic na tomos pa vpras...ce ne bos nc zvedu pa kaksne drugacne naroc pa jih bos mal prilagodil...za vecino motorjev jih dela acerbis...pr velotu jih pa lahko narocis kot sem ti ze prej napisal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v louisu jih majo tud...pa če najdeš prave, jih naročiš pri TRG d.o.o.

Na Tomosovih vilicah niso predvideni ščitniki :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo že moglo gor, pač nebo prišraufano :whistle: Aja, pa tele enduro rokavičke sm si kupo, v tistih race, z vsemi možnimi ščitniki nimam pravega abčutka.. :unsure:

post-9211-1181219894_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ščitniki so priporočljivi...sicer so rokavice videt dobre, samo, predstavljaj si, da recimo brez rokavic padeš pa s členki podrsaš po tleh...olupiš jih do kosti...niso zastonj ščitniki in se tudi zastonj ne imenujejo tako .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na rokavice se boš kmalu navadu in bo vredu, ščitniki vilc pri taki vožnji pa ti pomoje nebodo kej preveč pomagali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo že moglo gor, pač nebo prišraufano :whistle: Aja, pa tele enduro rokavičke sm si kupo, v tistih race, z vsemi možnimi ščitniki nimam pravega abčutka.. :unsure:

Ce bos kupu dobre rokavice za cestni al pa supermoto motor sploh ne bos vedu da jih nosis...tele rokavicke ti tud ne pomagajo kej dost...so za kar so......kako bos pritrdu scitnike brez da bi jih prsraufal pa ne vem...edin ce bi svoje custom made naredu...poliester al pa karbon pa gasa... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok fantje, mam problem :headbang:

Sedimo z frendi pod kozolcem, počivamo, vročina pač. Pride nekdo, se skupaj spravimo do nekoga, nič narobe, zakurblam, odpeljem.. (do sem je offtopic), zapeljem pri ene 30km/h dol z pločnika, meni nič, tebi nič, peljem naprej. prispem, se trudim parkirat motor na klancu, ugasnem dam v prestavo, postavim na tačko, grem. Potem pa mi nekdo pove da mi nekej teče spodej vn.. pogledam, bencin!! Zaperem tank, počasi neha, odperem, zopet začne (iz tiste cevi pod mašino namreč..), zaperem, neha. Odperem, vžgem motor, nič ne teče, ugasnem.. teče spet!! Kaj za boga bni lahko bilo?! :wacko: Upam da kdo ve da danes zrihtam, ker je prelepo vreme za doma bit :headbang:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V frgazrji maš plovček k ti odpira pa zapira dotok bencina. Po vsej vrjetnosti se ti je zataknil nekam, al pa se ti je kej zabasalo in ti ne zapira več, in ti čez oddušek teče ven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi js znal to zrihtat :unsure: pa kako.. Mogoče bi pomagalo če grem pač še enkrat "skočit" ? :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zapri bencin, na fergazarju odšraufaj šalčko spodaj (rezervoarček za bencin) in malo porukaj plovček ki je not

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa, če nočeš šraufat, s kšnmu šraufncigram al pa kšnmu klučam mal potolč po tisti šalčki pr frgazrju, bi tud znal pomagat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa, če nočeš šraufat, s kšnmu šraufncigram al pa kšnmu klučam mal potolč po tisti šalčki pr frgazrju, bi tud znal pomagat :)

Evo, to sm naredu :) Najprej sm motor dvignu zadi, ga mal zabiju v tla (skos efekt, lool), pol sm za vsak slučaj za mal z kleščami gor potolku, z unmu koncu k je guuma gor, pa je zdej zgleda kul.. :worship: za vsak slučaj bom še bencin zapiral pa reku potem na servisu nej mi zrihtajo. Hvala za pomoč :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!