Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Pa ne me jebat da glih zdej ko ga bom pa hoto kupit ga pa nikjer vec ne bo ... c.c.c :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pajade, tovarna mora met..

Je fotr klico pa so rekl da nimajo več da so vse izzvozli v tujino, bo jutr še 1x poklico, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej jih bodo še naredl...boš mogu verjetno pa počakat kakšen teden al pa par :whistle: ...sm nimaš kj druzga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a loh sam neki 4T driverji...

vi kupujete nova jajca 4T in zato že v štartu bolš dela...sej 4T itak da bolš dela k 2T ampak vi pa še nova kupujete ker kupujete poceni jajca...kok NOVIH 2T 125k pa je že crknil...ful mal ;) in nobenga ne jebejo bremze pa use kar vs jebe tko da ne bit pametni...res tko k je jernej reku ne mislt da ste boga za jaja prjel :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no saj je tak razn pri tomosu je pač prvi pri 500 ne pa na tisoč :doze:

Tud moja RSka ma na 500 oz. 800km prvi servis...potem pa vsakič 4000 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa vsi kupujete tomose noben pa se ne odloči za ch wsm? lepša je pa še husqvarna je

se podpišem... :grim :grim :grim

sam huse so kr drage to je problem .)

drgač pa zate C4V4LIER... ja ko pride tomos za tabo je res ko kak ktm duke... sam škoda k ga pol takoj ko prešaltam v drugo pr 10 000 rpm lahko sam še gledam kje se je zgubu ;) :P drgač ma zvok fenomenalen res... sam ne bolšega kot 2T 125-250 rakete :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se podpišem... :grim :grim :grim

sam huse so kr drage to je problem .)

drgač pa zate C4V4LIER... ja ko pride tomos za tabo je res ko kak ktm duke... sam škoda k ga pol takoj ko prešaltam v drugo pr 10 000 rpm lahko sam še gledam kje se je zgubu ;) :P drgač ma zvok fenomenalen res... sam ne bolšega kot 2T 125-250 rakete :P

rs250 ma PREVEČ dobr zvok :evilgrin:

ni ga dvotaktaša, k bi meu boljši zvok kokr yamaha rd500 :evilgrin:

to sm že nekje omenu...

pa mal off topic je tole...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je fotr klico pa so rekl da nimajo več da so vse izzvozli v tujino, bo jutr še 1x poklico, ...

poklič v tc pa reč da hočeš Bojana pa bo(ker jih majo na zalogi kot sm ti napisu par objav prej)!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni ga dvotaktaša, k bi meu boljši zvok kokr yamaha rd500 :evilgrin:

to sm že nekje omenu...

pa mal off topic je tole...

kaj bi s temle mim bavarca na 12 000 rpm letu :devil: :devil: :devil: :devil: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: folk bi mislu da se bliža konc sveta :devil: :devil: :devil: :devil:

kake stare mamčke bi že zdravo marijo molile... lubice bi bežale... čefurji bi pa ko teleti gledal kje bombe letijo :yea1: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj bi s temle mim bavarca na 12 000 rpm letu :devil: :devil: :devil: :devil: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: folk bi mislu da se bliža konc sveta :devil: :devil: :devil: :devil:

kake stare mamčke bi že zdravo marijo molile... lubice bi bežale... čefurji bi pa ko teleti gledal kje bombe letijo :yea1: B)

zanč v bakusu mi je ena pička rekla kerga čefurja mam zravn pa je nate kazala :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanč v bakusu mi je ena pička rekla kerga čefurja mam zravn pa je nate kazala :P

a sam ena me je kazala :P ???

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sam ena me je kazala :P ???

ma ostale so vedle da se delaš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menjam široko zadnje platišče za Tomosa (za gumo 150, od replice) za normalno ozko(kot je pri navadnem)! Popravljeno . Popravil bladzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menjam široko zadnje platišče za Tomosa (za gumo 150, od replice) za normalno ozko(kot je pri navadnem)!

Kolko hočeš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, js bi samo če bi blo dobr ohranjeno, z gumo vred.. (k ma moja zadnja felna tud skor čist novo gumo gor, 400km) Aja.. težka bo, v homologaciji je tud za gume napisano spredaj šroka 100, zadaj 130, maksimalno :S )

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj se vsi bojite teh homologacij...kartončka sabo ne nosiš pa je, policaj itak samo prometno pa vozniško pogleda, če mu ne daš druzga...sej js bi meu lahko tud max 90, mam pa 110

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, js bi samo če bi blo dobr ohranjeno, z gumo vred.. (k ma moja zadnja felna tud skor čist novo gumo gor, 400km) Aja.. težka bo, v homologaciji je tud za gume napisano spredaj šroka 100, zadaj 130, maksimalno :S )

Gume jaz tvoje ne rabim, na ožjo felgo bom dal gor dežno gumo, na feltni, ki jo menjam pa je guma že gor! Jaz potrebujem samo fetno!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gume jaz tvoje ne rabim, na ožjo felgo bom dal gor dežno gumo, na feltni, ki jo menjam pa je guma že gor! Jaz potrebujem samo fetno!!!

Sem interesent za menjavo.Moja feltna ima za sabo 600km in je brez praske.

V kakšnem stanju je sta tvoje platišče in guma?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole vedno pozabim.. glede cviljenja bremz?! Prednja in zadnja cvilita res nesramno glasno :whistle: Bi se dalo to kako poprviti? Nekaj sem že bral da se lahko naredijo zarezice v ploščice, je kaj na tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole vedno pozabim.. glede cviljenja bremz?! Prednja in zadnja cvilita res nesramno glasno :whistle: Bi se dalo to kako poprviti? Nekaj sem že bral da se lahko naredijo zarezice v ploščice, je kaj na tem?

skurjene ploščice!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol pravš da je treba mal pošmirglat :naughty: Pa saj.. mora to na servisu menjat zastonj? Prednja čist mal cvili, tist ni problem, sam kako pa se zadnja dere :lol1: Tk da skor ne verjamem da bi bla ploščica, bom mal batek z wd-jem pošprical

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol pravš da je treba mal pošmirglat :naughty: Pa saj.. mora to na servisu menjat zastonj? Prednja čist mal cvili, tist ni problem, sam kako pa se zadnja dere :lol1: Tk da skor ne verjamem da bi bla ploščica, bom mal batek z wd-jem pošprical

Ploščice so sigurno. Original ploščice so en drek. Kupi nove racing.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!