Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

ej NejcZ(ali ostali brez ogledala) a tebe nc ne mot kr vozis brez ogledalc???kako pa veš kdaj je kdo za tabo,pa kako greš v levi pas(če sta dva)? :eek:

Popravljeno . Popravil tada
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej NejcZ(ali ostali brez ogledala) a tebe nc ne mot kr vozis brez ogledalc???kako pa veš kdaj je kdo za tabo,pa kako greš v levi pas(če sta dva)? :eek:

Js se brez ogledalca že ne bi mogu vozit, ga rabiš ko prehitevaš, zavijaš, greš na levi pas, sej bo vido nejc ko bo naredo izpit in se bo lahk vozu po cesti kako rabiš ogledalo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobra fora. :lol1:

a ti misls da preko velota naročiš?

Tale na sliki je moj, veste to? :whistle: Muhahaah :D Glede ogledala.. je zlo fajna reč, ampak na tak motor tako vlko ogledalo ne paše, pa sm ga dol dal. Itq pa se cel obračam nazaj, sej ni tok hudo :krneki: In vem kk je, skos gledam če je kej sumljivega zadi :rolleyes: Sem pa že od prej bil navajen da skos gledam v zadnji špegu.. ampak sej bo :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma grd k kurba :grrr Amm, kolk gre.. 90 po ravnem sm se do zdej največ peljal, nevem.. če bi se sklonil pa to :lol1: ... pa če bi dovolj dolgo čakal, loool

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom dal še desnega gor. Predstavljaj si vožnjo v Ljubljani, po Celovški cesti brez ogledal-samomor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma grd k kurba :grrr Amm, kolk gre.. 90 po ravnem sm se do zdej največ peljal, nevem.. če bi se sklonil pa to :lol1: ... pa če bi dovolj dolgo čakal, loool

če se malo potrudiš, na malo daljši ravnini doseže 100...če se v dolino skloniš, 110, vsaj tako mi je reku frend...sam se nisem nikol tolk pelju z njim, ma pa občutno boljše pospeške od mojega :whistle:

Jaz bom dal še desnega gor. Predstavljaj si vožnjo v Ljubljani, po Celovški cesti brez ogledal-samomor

sigurno...špegli morjo bit gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se malo potrudiš, na malo daljši ravnini doseže 100...če se v dolino skloniš, 110, vsaj tako mi je reku frend...sam se nisem nikol tolk pelju z njim, ma pa občutno boljše pospeške od mojega :whistle:

sigurno...špegli morjo bit gor

Sej bom kupil levega enga jebačkega, ker z originalnim se res ne mislim furat :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom dal še desnega gor. Predstavljaj si vožnjo v Ljubljani, po Celovški cesti brez ogledal-samomor

Jst sm se tko z napiljenim ATX/BT vozu pomoje ene 4 leta po LJ in Celovški-sej se navadš čez ramo gledat. Ni pa najbol priporočljivo, no zdej ko sm mal starejši pa mal bol pameten, še motorček je mal hitrejši, mam ponavad kr oba špegla. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker se tukaj noter govori samo oz. pretežno o tomosu sm, predlagam da spremenimo naslov in podnaslov teme ter prosim za predloge

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker se tukaj noter govori samo oz. pretežno o tomosu sm, predlagam da spremenimo naslov in podnaslov teme ter prosim za predloge

Se strinjam! :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomos SuperMoto 125

Pogovori, mnenja, nakup, predelave..

pa tak nekje :whistle:

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, malo več domišljije prosim, ne samo tomos 125

mater si zahteven :P

Tomos SuperMoto 125

Pogovori, mnenja, nakup, predelave..

pa tak nekje :whistle:

neki podobnga...sej nimaš kej filozofirat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, dans sm ga dobo: TOMOS SM 125 F, AKRAPOVIČ :D :D :D :OK: :OK: :OK:

Motor je res dober, fajn vlek(glih za mene ko sm vlek 190cm), noro :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, dans sm ga dobo: TOMOS SM 125 F, AKRAPOVIČ :D :D :D :OK: :OK: :OK:

Motor je res dober, fajn vlek(glih za mene ko sm vlek 190cm), noro :D

kje si ga kupu?

koliko si dal?

kako si ga do doma spravu?

Popravljeno . Popravil tada
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej bom kupil levega enga jebačkega, ker z originalnim se res ne mislim furat :unsure:

A se ti ne zdi da daješ prednost videzu pred varnostjo?? Sej so grdi špegli, sam človek, dej mal premisl da ti ne bo enkrat še žal! Mej jih gor vsaj dokler si novih ne nabaviš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se ti ne zdi da daješ prednost videzu pred varnostjo?? Sej so grdi špegli, sam človek, dej mal premisl da ti ne bo enkrat še žal! Mej jih gor vsaj dokler si novih ne nabaviš!

Varnost je, sej redno gledam nazaj, brez skrbi.. ko pa bom šel kam dlje pa itq..

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se ti ne zdi da daješ prednost videzu pred varnostjo?? Sej so grdi špegli, sam človek, dej mal premisl da ti ne bo enkrat še žal! Mej jih gor vsaj dokler si novih ne nabaviš!

sj aftermarket so tut varni...v vseh se lepo nazaj vid...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!