Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

@Tada:

Trgo Avto Ravne, naročl so ga iz kopra.

Dal sm 2985 €

Prpelali so mi ga domo, pelali so ga še na bencinsko tankat, samo zmeni se pa bo!

Čestitam :winkiss: In prvi vtisi :rolleyes: ?

Nor motor :D Fajn je kr je vlek :D

Grem zdej nazaj v garažo :D

papa :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne kako zgleda, kako se pelje sem mislil :D Pa dans ga je en frend tud dobu.. prasec :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Tada:

Trgo Avto Ravne, naročl so ga iz kopra.

Dal sm 2985 €

Prpelali so mi ga domo, pelali so ga še na bencinsko tankat, samo zmeni se pa bo!

Nor motor :D Fajn je kr je vlek :D

Grem zdej nazaj v garažo :D

papa :D

kok si plaču za prevoz?

pa kako si plaču?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prevoz je bil zastojn ker ma trgo Avto mrežo po celi Slo, če bi ga pa kr nekam naročo direkt iz tomosa bi ti pa rajtam tista firma računala prevoz. Plačo sm z gotovino (dobiš 3 % popust), čako sm pa hmmm 1 dan, ker je glih dans bla fura ...

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zle sm lih pršu od frenda.. čist identičnega ma lool, še držalo za tablce ma napis iste trgovine :unsure: Zdej je pa treba nekej spremenit :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz kupim tomosa, pol pa kar vsi navalite :rolleyes: :rolleyes:

Danes sem ga imel na prvem servisu na 600km.

Ščitnike slikam zvečer lahko pa na avto n etu pogledaš enga rdečga, ki ma enako kot moj.

Popravljeno . Popravil Tomyboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj ti prosim slikaj, da bo večja resolucija :whistle: Pa js sm tomosa načrtoval odkar so objavli da se bo prodajal! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej sm pršo nazaj iz garaže. Tada pa tisti ki ga bote kupovali... prvo poglejte na mašino če so vse cevke pritrjene na mašino. Namreč pr men nista ble 2, sicer sta za über lauf (tisti 2 ko pridea pod mašino vn) ampak, joj tomos tomos :D

Aja pa dobite zic dol pa mal nalepke gr s prsto prlimajte, majo namreč ''uhlje'', drgač je pa ... supr :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sm pa že tk povedu.. nalepke so edina stvar od tomosa, pa še to so zanič :whistle: A pol bo piknik, k bomo izpite meli vsi? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mne neki zanima tisti ko mate te tomose, ... zaug (čok) me zanima. On prodajalc je reku da ko daš ti zaug gr da more motor 2 min. sam laufat in potem gre zaug(čok) sam nazaj, a ste to probal .... ?!?!?!

Pa kk ga vi vžgete ko je hladn ... odpreš benz, daš zaug(čok) ga vžgeš, postiš 2 min da laufa v zaugo in peleš=??!!?

LP, Hozi ;)

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaug se sam izklopi ko je več k polovica gasa enkrat.. Js pržgem tako da dam zaug, upali vedno z zaugom takoj, drugače sploh noče, pustim maksimalno pol minute, ugasnem zaug, pa že kul dela. Pol pa se par minutk še lepo počasi vozim..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje se pa to nahaja? :blush:

ponavadi na belanci, za tomosa ne vem lahko tudi kje drugje ampak 90% na belanci

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti misliš ubistvu to da čist mal obrneš ključ pred užigom?

ne

obrneš zaug ja ... ne pa kakega ključa

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponavadi na belanci, za tomosa ne vem lahko tudi kje drugje ampak 90% na belanci

mitota si meu pa ne morš povedat da je to v 5=% na strani motorja..se pravi na boku :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se pa ogrevanja tiče pa dokler je motor še kolkor tolk nov rajš puste zaug dokler ne začne čist po majčkeno crkvat (sej se sliš) pol pa gasa.Skratka splača se vam ga od začetka dobr ogrevat pa ne preveč tišat.

Popravljeno . Popravil trojan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!