Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

jaooo tomos..sej je lep pa to..sam mislm da mate več problemov k cagive al pa rs-e :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej daj povejte mi kak pa kaj sopotnica sedi??? jas mam xt pa je baje zelu dobn pa noge niso previsoko edino v peti ne vleče tak vredi če sta 2 gor drugače pa sem se sam tudo odločal med tomos in xt pa sem se za xt odločo ker je tomos grdo skupaj naret pa nalepke grejo dol škoda za slovence ker ej drugače čisto ok.

aja pa še nakaj... ma kdo športni filter gor?

ker sem gledal da bi dan na xt pa ma neke cevke iz mašine pa v auspuh pa nevem kaj se zgodi ko to dol vzameš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sopotnica včeraj je sedela čist super, sicer bolj drobna, ampak zlo lušna :whistle: Pa še tak fajn te prime.. :naughty: Če rit boli pa so itq že navajene?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj si ga pa registriral, če nimaš izpita?

Ne da bi kaj moril, samo zanima me, če je kakšna fora, da je kazen manjša, če te smrkci dobijo.

Jaz sem razmišljal v tej smeri, da če naletiš na škife brez izpita je bolš spizdit (če se da), takrat pa manjek tablice zelo prav pride.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam komu za bežat, ker se zelo redko odmaknem na takšno cesto ki jo policisti povohajo. Pa zaradi lepšega sem ga tudi registriral.. :whistle: Se pravi, če jih že srečam je manjša možnost da me ustavijo, bežat pa itq ne mislim. Nebi o tem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem s svojim tomosom zletel po tleh. Peljal sem se po makadamu, okrog 30kmh, ko iz grmovja točno vame skoči pes. :headbang: :headbang:

Padec je bil neizogiben. Rezultat je nekaj praskic na zaščiti ročk, brez njig bi se zlomila zavorna ročka.

Opažam, da motor izgubil na moči.Po ravnem je šel brez problema 100, tud 115, če si se sklonu, zdej je pa že 95 problem :evilgrin: :evilgrin:

Meritve izpušnih plinov so pokazale, de je v zmesi goriva in zraka premalo bencina.Sem želel nastavit, pa na uplinjaču ni igle za nastavljanje :headbang: :headbang:

Tako, da v kratkem naročim nov MIkuni VM26 in športni filter. Vse skupaj pride okrog 100€,

tomos 115? :hmm: tole je mal čudn, pa naj bo no... :unsure:

prosim, res, če lahko poveš kje boš dobil ta fergi pa filter, lahko tudi na pm, ker to je pa res poceni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

115 ? Bom jutri probal koliko gre, pomoje se bo že do 100 matral :whistle: Puhti? Kaj misliš s tem :S

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne potegne več, tako kot je.

Segreje se tako, da že na pol metra čutiš vročino.Ko sediš na motorju je kar vroče med nogami :evilgrin:

Krivina od izpuha je že vijolična.

Tisti uplinjač pa naročiš tako, da se prijaviš na ebay in s kartico preko paypala plačaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če pa cev vijolčna postaja, pol se pa res pregreva... :hmm: samo, da gre tako hitro to :? ni mi lih jasno, kaj bi blo lahko narobe...zakaj ne pelješ na servis? saj maš še garancijo

115 tomos :hmm: kolk js vem, bo bolj težka...možno je, da ti števc laže...

Plačevanje preko paypala je pa tud bolj tko-tko...mal rizkantna zadeva, da bi js kar tko daju št. tekočga računa. Kako je to s potrdili? Te oni bistvu najebejo lahko, da ti kupuješ bogve kaj za ogromne vsote, pa da ne moreš dokazat, da tega nisi naroču? :hmm:

Ne diši mi baš plačevanje s kartico kar tako... :unsure:

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Servis že.Samo moj najbližji serviser bo rekel, da je to normalno, tako kot je rekel za zažgin disk, da je normalno :headbang: :headbang:

Bom pisal v Koper in jih povprašal

Plačevanje prek paypala je precej varno.Kar se tiče zanesljivosti prodajalca, pa lahko pogledaš kakšen je njegov ratio, oz.poštenost. Pri tem je 99,9%.

Pri menjavi uplinjača pri meni nastane problem, ko ni prostora za športni fiter, airboxa pa tudi ne morem stran vzet, ker je akumulator nanj prišraufan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej se ti pozanimaj pri gidlu ali bladzotu, ti bodo mal povedal kako je s filtrom pa vplinjačem...morjo met nekek rešeno to...

sam tole s pregrevanjem mi je čis čudno...

pa fantje če mate probleme, ne odlašat, da ne bote še več škode naredl...dokler je garancija je treba vztrajat, kko se lahko mirno vozte, če deli letijo od motorja, čudno se obnaša in vse skup :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakte mal ne me delat skeptičnga tik pred nakupom :headbang: :headbang:

kaj zdej a se splača al ne? :?

V ponedeljek ga grem vrjetno(zaradi vaših problemov) naročit.Čakat pa bom moral 2-3 dni. :headbang: :headbang:

Popravljeno . Popravil tada
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa če so bo men kaj zgodilo, v tistem trenutko kličem ... jao tomos :headbang:

Jebi ga :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah men kul dela :whistle: 500km brez nekih problemov.. razn da bremze cviljo, baa

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne pozabite da se je to njemu začelo dogajat po tem ko ga je vrglo z motorom...lahk da je dobo kam kak udarec al pa kaj pa se zato pregreva...če ma vodno hlajenje...raje preveri če maš dosti hladilne tekočine not...če ma kako drugo hlajenje...preveri če se ni kaj premaknlo ob padcu al pa kaj druga :) :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravičujem, če komu zmešam štrene, ampak po vsem temle, kar tukej berem, ga nebi kupil nit za jurja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bližina je približno ista

v tc ga dobim pa morm akrapota cakat 5 dni

v trgoavtu pa vse dobim v roku 2 denm mogoce celo prej

Popravljeno . Popravil tada
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!