Skoči na vsebino

ŠTRUDEL (was: Gospa Vomberger)


Priporočene objave

sem sel pogledati,hvala bogu,da sem sel! EN komad je se ostal! upam da pride cel do venis.....hmmmmmmm.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce pride samo en ali manj komadov štrudlov, se lahko zgodi, da boš ti iz Veniš odšel v vec komadih

Bojevitisladkosnedi

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemo, nehejte, men se sline cedijo po strudlu! Pra*ci nemarni, nic ga drugim ne ponudite... ehehehhe.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako ne? sej je pupa navalila,kot na zadnji obrok pred streljanjem. drugi pa niso upali pupi vzeti stiklca. kaj ves kaj bi se zgodlo.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj bi ga vzel, pa sem pomislil, kako bi bila potem Pupa zalostna (enkrat mi je ze nekaj govorila o gentlemanih ravno v zvezi s strudlom). ves da si potem nisem upal ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja,to je lahko eden od razlogov.drugi bi bil,da bi izgledal ,ali tako nekako.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na koncu ga je pa pupa mal popikala pa konc... Dobr, da se je Climber zrtvoval pa dokoncal strudlove muke.

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da je Pupino prehranjevanje ena velika muka smo pa itak videli, natakar in kuhar pa tudi obcutila

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ceprav po drugi strani ... je pa dobila bannanna split djabe - pa se tuki je tezila, da brez smetane...

Ja Pupa je neverjetna.

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bozcka!

Predvsem mislim na kuharja. Ampak imel pa je "cohones", da se je prisel osebno opraviciti (ce bi vedel, kaj bi lahko Pupa naredila iz njega, bi se revez itak nekam skril )

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Predvsem mislim na kuharja. Ampak imel pa je "cohones", da se je prisel osebno opraviciti (ce bi vedel, kaj bi lahko Pupa naredila iz njega, bi se revez itak nekam skril )

lp Easyrider

sej je reku,da je motorist.ka te zej? valda se oride osebno in se ne posle nekega vajenca.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem ce si slisal glede na to da si na koncu sedel. Tip je ene 3x omenil da je on tud biker pa da smo tko al tko vsi v istem pa neki v tem stilu...

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda sem slisal. saj zato pa pravim, da je imel "cohones". Ce ne bi bil motoris, si sploh blizu ne bi upal.

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je sicer tip izgledal, k da ma ta-buls skuter ne pa nek motorist...

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj v bistvu ni vazno, kaksen motor oz. skuter ima. Pomembno je to, da je v srcu nas. Kot primer si lahko nenazadnje vzames tudi Pupo.

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr, zdele ste me pa ornk po zobeh vlacil.

Zdej pa tko:

1. popizdim, da mi prinesejo drugace, kot sem narocila. Že tako ali tako sem cakala na tisto pizzo ko en cigan na ostanke, potem mi je še dvakrat potrdil, da bo brez sira, nazadnje dobim gobe k jih sovražim, pa še sir. Valda da clovek potem popizdi.

2. Glede na to, da kav tam ne strežejo veliko, bi lahko pomenilo, da je smetana že malo stara in meni je zanic okusa. Sem pa jagodi dobila.

3. štrudel je bil nad dober, ampak se mi je zdelo pošteno, da ga le nekaj vzamem, pa da ga imajo tudi drugi možnost probati. Pa ga potem noben ni hotel. To pa ni moja krivda.

Pa še jezna sem bila, ker mi niso pustili jahati, kekci, pa sem jim razložila, da že od malega jaham. Sej bi me lahko dal v lonžo, bi bla cisto zadovoljna.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ jezna Pupa

pod 1: tistemu ne morec reci pizza, ce narociš nekaj, kar naj bi bila pizza brez sira, brez gob, brez šunke, ti si narocila nekakšen vegatarijanski keks z omako

pod tisto, ko nima tocke: kaj je to lonža, pri vseh

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!