Skoči na vsebino

ŠTRUDEL (was: Gospa Vomberger)


Priporočene objave

Na hitro razloženo: lonža je ograda v kateri se jaha s konjem, oz. se konj zadržuje. Navadno je lonža okrogla in je notri konj na povodcu, hodi v krogu, to se pa uporablja pri ujahavanju konja oz. ucenju kasa, galopa, hodom, itd....

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pupa nic osebnega ampak predno se tema razvije, bi predlagal, da se omejimo na jeklene konjicke... (ce ne drugega so bolj ubogljivi)

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry, samo odgovorila sem Vetru. Upam, da s tem ni nic narobe.

Sploh pa Einherjer, ce bi lahko o cem govorili v tem topicu, bi bilo o štrudlih!!!

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem se, ker je od danasnje noci odvisno ali delam iz sobote na nedeljo ali ne...

Pridi zvecer v orto... se bomo mal oglasili.

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, pridem pa en kos štrudla s sabo prinesi. Tokrat pa obljubim, da pojem celega in da ne bom tako dobra, kot sem bila vceraj in se mu odrekla za druge. Sama ga bom pojedla.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 let pozneje...
Takole pravi Sector650 (v forumu Motocikli) o Vombergerjevih...

quote:

Servis mi je opravil v manj kot 24 urah, se pravi, da prakticno nisem ostal brez motorja niti en dan. Za primerjavo: za servis (olje, filtri, svecke, zadnja guma, plošcice, ...),se pravi skoraj vse, mi je pisal 3 delovne ure (saj vsak ve da so uradne ure daljše, pa kaj ceš, ko pa rabiš podpis s štempljem).

Kako je drugje, ne vem, je pa tip res prijazen, al pa vsaj daje tak obcutek, ceprav ko ga še ne poznaš, si misliš svoje ... Cez ženo pa tako ali tako nimam nobene pripombe (na to temo bi pa lahko odprli drug topic :o) !!! )

LP, do prihodnjic ...

SECTOR

No, na Sectorjev predlog zato odpiramo topic Gospa Vomberger.

Ženska prijazna 100 na uro, ve kaj dela, za stranko se potrudi. Resnicno se rad vrneš...

Tolk od mene.

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

ja kaki je pa te to odnos!?! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kaki je pa te to odnos!?! :naughty:

Kolk sn opazo je kaki neki taki štrudlasti :whistle: . Včasih so dobro jeli :evilgrin: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!