Skoči na vsebino

Dolomiti


suzuki

Priporočene objave

bila tam v soboto z ženo. samo do prelaza pordoi pa čez gardeno, alta badio, toblach, lienz, korensko sedlo nazaj. lepo vreme in precej gužve, cesta od vznožja alte badie do kraja (pozabu, smer proti toblachu) 17 km v delu....

ovinki pa :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bila tam v soboto z ženo. samo do prelaza pordoi pa čez gardeno, alta badio, toblach, lienz, korensko sedlo nazaj. lepo vreme in precej gužve, cesta od vznožja alte badie do kraja (pozabu, smer proti toblachu)  17 km v delu....

ovinki pa  :OK:

Verjetno: La Villa, San Cassiano, Passo Falzarego, nato proti Cortini d Ampezzo in levo proti Toblachu....... :yea1: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13.7. jo odrinemo preko Dolomitov do Švice...

:kva2: Sam povejte mi kok to prblizn pride. K grem 28 junija na morje pa bom mal brez kesa. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno: La Villa, San Cassiano, Passo Falzarego, nato proti Cortini d Ampezzo in levo proti Toblachu....... :yea1:  :yea2:

ne, ven sem prišel v kraju brunico. če ne bi bilo vse razrito (delajo tunel-e), bi bila

cesta super. vije se po dolini vsa naslonjena na desni breg, polna ovinkov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, ven sem prišel v kraju brunico. če ne bi bilo vse razrito (delajo tunel-e), bi bila

cesta super. vije se po dolini vsa naslonjena na desni breg, polna ovinkov

Glej si imel srečo, da nisi bil včeraj, ko so iz gl. ceste zaradi neke bombe iz prve svetovne speljali ves promet po nekaj km tiste doline, ki je v delu, smo se kar nažrli praha in pa potem okoli čez passo Furcia. Italijani kot oni znajo so spustili vse naprej potem pa se je zabilo, avtobusi, camperji, pol pa panika, carabinerji na motorjih gor dol pa kakor pot avtobusarjem delat, čeprav razen z motorjem ni šlo več nikamor in je po tistih ridah nekaj časa kar vse stalo.

Popravljeno . Popravil mirc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, ven sem prišel v kraju brunico. če ne bi bilo vse razrito (delajo tunel-e), bi bila

cesta super. vije se po dolini vsa naslonjena na desni breg, polna ovinkov

Že vem. Potoval si mimo naselij Pedraces, mislim da je naslednja La Vall, San Martino in Badia. Nato si pa prišel v ful ozko dolinico s križiščem, kjer si ti zavil levo proti mislim da dvema predoroma (se več ne spomnim) pol pa si prišel v Bruneck. Ma to cesto flikajo že pet let, je pa res,da je zajebano, ker je dolina ozka pa šeen hudourniški potok je zraven. Je pa to pozimi ful zamašek, ko turisti navalimo na smuačarijo (slabe izkušnje). Zato sam preferiram pot preko passo Falzarego, kadar grem v Alta Badio. Škoda da v tem križišču nisi zavil desno proti mestu San Vigilio di Marebbe (katero je tudi izhodišče za na Kronplatz-kot Olang ali Bruneck). Tu pa bi pot nadaljeval preko prelaza Furkelpass (passo Furcia), ter bi se na drugi strani spustil v Olang. Lepa cesta, fantastične vasice nad Olangom, lepi ovinki, pa še pot bi si skrajšal. Toliko za drugi in drugim v napotek, če bodo v podobni dilemi v teh krajih. :OK: :yea1: :yea2:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri zjutraj ob 6h odrineva s HHV in HHV-lady prek Dolomitov v Švico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo pozdravljeni

drugi teden odvisno od vremena greva z mojo boljso polpvico v dolomite

predvideno imam 3 dni umirjene voznje z malo vec postanki in obcudovanjem

precudovite narave.

Ce je kdo zainteresiran it zraven je dobrodosel.

LP,

Emil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:devil: Še 15 minut do odhoda. :OK:

Od predvidene trojice sva ostala le dva. 1 x odpoved zaradi zapletov okoli obročkanja.

Naj jima bo srečno.

Vidimo se čez 3 dni :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečno vsem :OK:

pa fajn se mejte... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri zjutraj ob 6h odrineva s HHV in HHV-lady prek Dolomitov v Švico

Odisejada se je končala,vrnili smo se celi,zadovoljni in poln novih doživetij,ki so se nan dogajale na poti.Vreme je bilo odlično,sončno(prevroče 25-30 C)Toliko za zdaj kaj več pa drugič....slikce tudi bodo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi midva sva se vrnila in bilo je super. Samo vreme sva imela posrano. Dež in celo sneg na Passo Pordoi . Kaj več jutri, ko bom prilepil še kakšno sliko. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jest skoraj doma .)

3.7. to je naslednjo nedeljo bosta za ves promet zaprta passo Giau in passo Falzarego, passo Mendola je zaprt iz Bolzana, zgleda da ga generalno popravljajo :angry:.

Popravljeno . Popravil kat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dejte mal slikc nalimat, da vidmo kako ste se imel, pa kakšno svežo informacijo, midva s Kec-om se drug teden najbrž odpravljava...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa malo zanima, kako je s prenocisci, ce potujes cisto sam in spis v sobah. A pride kaj drazja cena in a kaj komplicirajo?

thanx za info :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zlo različno, sam sem spal v apartmaju za 12 eurov na noč, so pa tam cene v popvprečju 20 uerov in več za sobe z zajtrkom. Za pomoč: www.altabadia.org in njej podobne strani. Boš že našel kaj pametnega. :yea1: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3.7. to je naslednjo nedeljo bosta za ves promet zaprta passo Giau in passo Falzarego, passo Mendola je zaprt iz Bolzana, zgleda da ga generalno popravljajo  :angry:.

Točno tako!

Pazite na Giau, ker je takrat zaprt, za Falzarego pa ne vem... ampak če reče Kat, pol je sigurno zaprt... .)

Mimogrede: Mendola je bila v soboto odprta... a zdaj je pa zaprta?! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa malo zanima, kako je s prenocisci, ce potujes cisto sam in spis v sobah. A pride kaj drazja cena in a kaj komplicirajo?

V Canazeiu smo spali za 27 EUR po glavi na noč z zajtrkom v 2-posteljni sobi. Motorje smo imeli pod streho pod balkonom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo kak plan za routerja sestavljen?

Ne, ti pa lahko opišem pot, če te zanima. Pravzaprav pojdi v Vtisi z dnevnih voženj, kjer sem opisal, kje smo šli... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva z MotoManiacom greva pa v ponedeljek :010

Zanima me pa sledeče:

- a se komu sanja kakšno bo kaj vreme drug teden v Dolomitih :whistle: :hmm:

- kje v Dolomitih oziroma v bližnji okolici so kakšne "terme" al pa kakšno primerno jezerce za kopat; kakšen dan bi namreč rada vmes mal pavze naredila s kakšnim pivcem v roki in ritko v vodi .)

Sam še 5 dni............. :kva2:

LP

Andreja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!