Skoči na vsebino

Dolomiti


suzuki

Priporočene objave

Gabriela pravi, da je pri njih glavna sezona zima. Tako da poleti prosta soba načeloma ne bi smela povzročati težav. Mogoče le v primeru, če bi se tam nastanil kak avtpbus, ker imajo število ležišč približno točno za en avtobus. Sicer je pa Gabrijela žamejška šlovenka, tako da jo lahko kontaktiraš kar v Slovenščini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je Gardena passo oziroma Grodner joch,ki je bil edini,ki so ga popoldne zapirali zaradi plazov.Je pa tik nad vasico Colfosco(Gabriela).Gor sem vozil zelo počasi,ker je za mano vozil karabinjer na motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je Gardena passo oziroma Grodner joch,ki je bil edini,ki so ga popoldne zapirali zaradi plazov.Je pa tik nad vasico Colfosco(Gabriela).Gor sem vozil zelo počasi,ker je za mano vozil karabinjer na motorju.

:worship: Sipatični hribčki okoli. Bo šel pogledat sigurno :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa kaj Stelvio? Naslednji vikend nekako planiram tja, pa sodeč po sliki, je še zaprt.... :( na levi se vidijo planke, ki so bile na včerajšnji sliki še preko ceste potegnjene.

Kdo ve, kdaj se to odpre, oziroma, kje bi našel info o tem?

post-5941-1243578467_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Miki Mauss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://webcam.popso.it/stelvio.php

Na njihovi strani je "semaforček", ki trenutno še gori z rdečo lučjo.

LP

PS: Ker je šele konec meseca maja mislim, da ga bodo še kar parkrat splužili in posuli, predno bo zares zaživel .... trenutne vremenske napovedi so še popolnoma zimske: temperature od -10 do +1 st.C

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa kaj Stelvio? Naslednji vikend nekako planiram tja, pa sodeč po sliki, je še zaprt.... :( na levi se vidijo planke, ki so bile na včerajšnji sliki še preko ceste potegnjene.

Kdo ve, kdaj se to odpre, oziroma, kje bi našel info o tem?

Tukaj lahko mal pobrskaš, mogoče bo kaj uporabnega

http://webcam.popso.it/stelvio.php

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://webcam.popso.it/stelvio.php

Na njihovi strani je "semaforček", ki trenutno še gori z rdečo lučjo.

LP

PS: Ker je šele konec meseca maja mislim, da ga bodo še kar parkrat splužili in posuli, predno bo zares zaživel .... trenutne vremenske napovedi so še popolnoma zimske: temperature od -10 do +1 st.C

S tem se nekako ne strinjam - slika je prav iz te strani in ce jo odpres, bos videl da pise: +11 stopinj... Tako da... malo racunam da se bomo le peljali cez. Lahko pa tudi da ne. Bomo videli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo!

Današnja fotka. Če me oči ne varajo, so na sliki motorji. Stvar rešena. Upam, da bo vreme.

post-5941-1243583416_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej, tista temperatura na sliki kjer piše ta trenutek TEMP CAM 16 st.C sigurno ni temperatura zraka. Prave napovedi in podatki so na: .::. Stazione meteorologica del Passo dello Stelvio

LP

post-1569-1243586227_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Fazer03
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri zjutraj štartam :evilgrin:

srečno, pa ketne ne pozabt :whistle: , glede na vremensko napoved upam, da se boš vseen imel lepo, jest ga bom napadu konec junija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri zjutraj štartam :evilgrin:

srečno, pa ketne ne pozabt :whistle: , glede na vremensko napoved upam, da se boš vseen imel lepo, jest ga bom napadu konec junija

Že za 1. maj sem doma ostal zaradi vremena, zdej ne bom :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že za 1. maj sem doma ostal zaradi vremena, zdej ne bom :krneki:

srečno srečko

naj ti služita vreme in motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že za 1. maj sem doma ostal zaradi vremena, zdej ne bom :krneki:

Sej ti ni treba, tako slabo vreme, kot je bilo prejšnji vikend ziher ne bo. Smo imel 33 stopinj po dolinah, mi pa v zimski opremi. Mi še danes mal po grabenčku tečepost-7695-1243616186.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri zjutraj štartam :evilgrin:

Veliko užitkov in velikoooooo lepega vremena :OK: Mi pa konec junija :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri zjutraj štartam :evilgrin:

Ej zdele je cajt za Jadransko magistralo za Alpe pa avgusta-septembra :whistle:

Sicer pa ti želim, kamorkoli boš obrnil balanco, naj ti privabi nasmeh na faco !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://webcam.popso.it/stelvio.php

Na njihovi strani je "semaforček", ki trenutno še gori z rdečo lučjo.

LP

PS: Ker je šele konec meseca maja mislim, da ga bodo še kar parkrat splužili in posuli, predno bo zares zaživel .... trenutne vremenske napovedi so še popolnoma zimske: temperature od -10 do +1 st.C

Tisti rdeč semaforček je znak ,da je konec smučarske sezone na Stelviu. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekskljuzmi .... moja mistejka.

PS: Hudirja, pol pa ne vem, od kje so hodili s smučkami na ramah in v pancerjih, ko smo bili mi pred leti gor avgusta????

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej zdele je cajt za Jadransko magistralo za Alpe pa avgusta-septembra :whistle:

Sicer pa ti želim, kamorkoli boš obrnil balanco, naj ti privabi nasmeh na faco !!!

Kaj ni avgusta problem z Italijani in z njihovim feragosto.Baje si rentajo prevelke terencein potem delajo gužvo po Dolomitih in oblezejo vsak prelaz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!