Skoči na vsebino

Dolomiti


suzuki

Priporočene objave

jest sem ga naroču še enkrat, mogoče so se zmotil in ga poslal na slovašk, :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj je čas za risanje rut na računalniku tako,da se sedaj zabavam s tem in komaj čakam ,da se otopli čeprav za v Dolomite bo treba še mal počakat tam do junija.Igor imam kar nekaj dobrih rut ko se vidimo si jih lahko izmenjava.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tud moje karte so prispele, tko da že pridno študiram kam bomo odpujsali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: No če koga zanimajo karte od ADAC jih lahko tuki dobite,pa upam da vam bodo kaj pomagale (route so že urisane,razčlenjene na A4 format in v celem formatu) .)

Lep pozdrav

1_file.zip

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ter A4-2 del

ja te mam, in se mi zdijo bolše kot to kar smo dobili po pošti. (je pa res, da so une na papirju, in maš filing de si neki dobil tle pa sam sprintaš:D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse dostopne ADAC karte z vrisanimi routami za motoriste lahko potegnete dol tule:

http://www.uem-online.org/em/index-map.php?nr=

Vrisane route na vseh, ki sem jih že odpelal so preizkušeno dobre.

Karte pa so tudi dovolj natančne, da se jih lahko v GPS programu uporabi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse dostopne ADAC karte z vrisanimi routami za motoriste lahko potegnete dol tule:

http://www.uem-online.org/em/index-map.php?nr=

Vrisane route na vseh, ki sem jih že odpelal so preizkušeno dobre.

Karte pa so tudi dovolj natančne, da se jih lahko v GPS programu uporabi.

LP. Mene pa zanima kako te karte shraniš v gps, oz. kako jih prepozna ali kam jih moraš prekoperati!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP. Mene pa zanima kako te karte shraniš v gps, oz. kako jih prepozna ali kam jih moraš prekoperati!

Odvisno od programa, ki ga uporabljaš ali GPS naprave.

Te karte so tipa "raster maps".

Za Garmina je tule nekaj v tej smeri: http://forums.topografix.com/index.php?showtopic=1648

Verjamem pa, da ti bojo lastniki Garminovih GPSov vedeli bolj natančno povedati, kako se rasterske mape skalibrirajo in vnesejo v Garmina.

Sam uporabljam Pathaway program (www.pathaway.com) in TTQV ali MapAWAY za pripravo/kalibriranje map za ta program

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super so te karte sam ko sem lani decembra šel smučat je proti dolini Val di Sole iz brenerske avtoceste nekaj povsem novih odsekov in izvozov ,ki jih predlani ni blo :unsure: tko ,da fantje ga gps :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Bi imel eno malo prošnjo za vas,ki ste že dali Dolomite skozi :worship: bi se mogoče dalo komu napisat vse prelaze od italianske strani proti Sloveniji.Seveda so zraven dobrodošle vs informacije tako glede gostiln,črpalk,kampov ali motelov.... :naughty:

Za trud ob priliki :beer2:

LP Pek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Bi imel eno malo prošnjo za vas,ki ste že dali Dolomite skozi :worship: bi se mogoče dalo komu napisat vse prelaze od italianske strani proti Sloveniji.Seveda so zraven dobrodošle vs informacije tako glede gostiln,črpalk,kampov ali motelov.... :naughty:

Za trud ob priliki :beer2:

LP Pek

Tule Dolomitski prelazi:

http://www.alpineroads.com/dolomites.php

Če boš pa še malo posurfal po strani boš pa deležen še informacij o vsem ostalem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me ,če so vsi ti passoti v dolomitih ,prevozni z potovalnim motorjem in če so ceste prek passotov asfaltirane .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me ,če so vsi ti passoti v dolomitih ,prevozni z potovalnim motorjem in če so ceste prek passotov asfaltirane .

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Bi imel eno malo prošnjo za vas,ki ste že dali Dolomite skozi :worship: bi se mogoče dalo komu napisat vse prelaze od italianske strani proti Sloveniji.Seveda so zraven dobrodošle vs informacije tako glede gostiln,črpalk,kampov ali motelov.... :naughty:

Za trud ob priliki :beer2:

LP Pek

Prelazi za naložiti v Google Earth ali pa na spodnji povezavi

http://www.advrider.com/forums/forumdisplay.php?f=44

prelazi.zip

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gody01 in efi990 hvala za linke.Imate morda kakšne predloge za pot z štartom iz Bolzana proti Sloveniji z ciljem na Predelu.Sem gledu zemljevide,ma ker še nikoli isem bil v teh krajih bi rabu kak nasvet oziroma predlog.Pot naj ne bi bila dalša od dveh dni.

LP Pek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!