Skoči na vsebino

Dolomiti


suzuki

Priporočene objave

Na tejle povezavi TRENTINO se da naročit brezplačen moto - zemljevid večjega dela dolomitov, z vrisamimi moto turami.

Res je trajalo cca 3 tedne, a zemljevid in nekaj smučarske literature je prišlo :worship: Na zemljevidu je tudi 75 naslovov hotelčkov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tejle povezavi TRENTINO se da naročit brezplačen moto - zemljevid večjega dela dolomitov, z vrisamimi moto turami.

Res je trajalo cca 3 tedne, a zemljevid in nekaj smučarske literature je prišlo :worship: Na zemljevidu je tudi 75 naslovov hotelčkov

Bom probal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem včeraj naročil in so mi dons mail poslal, da so vsi veseli in da mi lahko zrihtajo, kar hočem,... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebenti, jaz bom pa kake % pokasiral od njih, ko jim reklamo delam :whistle:

Dobiš za :beer1: , ker jaz sem tud naročil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naročil in že komaj čakam, da bom karto lahko uporabil. :whistle:

Se pravi, da bomo letos skupaj v Dolomite vandrali? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlani sem na IMOT sejmu v Munchnu pobral kataloge Alpen motorradhotels, Dolomiten bike in HIT-motorradreisen. upam, da bo letos tudi kaj uporabnega. V HIT- u je opisan Triglavski narodni park, posočje z Mangartom in obisk Škofje loke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kj če bi to kdo mal poskeniral in butnil tle gor? A bi blo to izvedljivo, da ne bomo zdaj vsi makaronarjem težil??

Popravljeno . Popravil CPU
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ideja ni slaba, ane? .)

:grrr ... ne, spljoh!

Pa ne samo v Dolomite. :whistle:

Čitam(š) t(m)e ko knjigu ... :P :OK: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jez sm tudi naročil 15ega, dobil pa še ne :angry:

Verjetno so morali dat natisnit novo naklado. A ne vidiš kak naval je ratau :evilgrin:

Ne se razburjat. Jaz sem poslal podatke (verjetno) pred božičem in dobil prejšnji teden. Saj bo prišlo. Samo mirno.

Nekdo je zgoraj predlagal da se zadeva skenira. Je skoraj malo zoprno, ker gre za precej velik zemljevid, pri katerem se pomembni podatki na obeh straneh. Napiši rajši tistih nekaj podatkov in ga boš dobil na dom (brezplačno). :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes dobil literaturo in bo treba spet vsekat v hribe... :kva2:

Mi2 tudi (mislim, da prej kot v enem tednu). Če se še datumi poklopijo, se pa mogoče res še srečamo :yea1:

(na kavi, čez tornate si za naju tako prehiter ... )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi2 tudi (mislim, da prej kot v enem tednu). Če se še datumi poklopijo, se pa mogoče res še srečamo :yea1:

(na kavi, čez tornate si za naju tako prehiter ... )

Bom pa dve kave spil... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!