Skoči na vsebino

Dolomiti


suzuki

Priporočene objave

Je že kdo spal v dolini v kakšnem campu v šotoru? Kje se najbolj splača? Vem, da je odvisno od načrtovane trase, pa vseeno. Kje ste (na katerem šotorplacu) spali vi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšni teden kampiral v Cortini d'Ampezzo (kamp Dolomiti), nad katerim nisem bil najbolj navdušen. V neposredni bližini tega kampa sta še dva (pravzaprav se držijo skupaj), ki mi prav tako nista dajala nekaga posebno dobrega vtisa (kampi se nahajajo kakšen kilometer iz mesta v smeri proti jugu).

Zato pa sem bil naslednji dan navdušen nad kampom v Antholzu (ob cesti proti prelazu Staller): urejen, sanitarije v nulo, prijazno osebje, odlična restavracija,... :worship: :worship: :worship: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem se potepal samo dva dni.Prespal pa sem ob jezeru Missurina nad Cortino v hotelu Sport za 30 Eur z zajtrkom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgleda, da sem edini, ki še nisva b'la v Dolomitih. :o

Letos bova šla. Če ne drugač, pa iz foušijehehehe... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-11915-1214845192_thumb.jpg

Lahko mogoče poveš katero jezero je to (mislim na sliko dve strani nazaj, na kateri je nekakšen stolp napol potopljen v jezero)?

Popravljeno . Popravil Gimpl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko mogoče poveš katero jezero je to (mislim na sliko dve strani nazaj, na kateri je nekakšen stolp napol potopljen v jezero)?

To je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrebujem vašo pomoč.

Rabil bi naslov kakšnega urejenega hotela ali sob (z garažo) v Dolomitih. Pogoj je, da je čimhitreje dostopen iz LJ. Štartala bova namreč v petek takoj po službi in bi bilo zaželeno, da do sobe prideva čimprej. Potem pa bi v soboto naredila eno krožno, v nedeljo pa domov.

O Dolomitih in tamkajšnjih krajih (še) nimam pojma. Vem samo to, da si v soboto in nedeljo želim ogledati smučasrka središča kot so Arraba, Cortina itd.

Hvala za vse vaše predloge.

Zelo dober hotel v ARRABI je hotel Melita v centru Arrabe. 33€ na nč z zajterkom + garaža !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!