Skoči na vsebino

Dolomiti


suzuki

Priporočene objave

Se vozu zdele 3 dni po dolomitih. Vreme super, ceste pa tud :worship: Si pa ne znam predstavljat, kako je v avgustu :headbang: Že zdaj je polno motoristov :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://webcam.popso.it/stelvio.php

Na njihovi strani je "semaforček", ki trenutno še gori z rdečo lučjo.

LP

PS: Ker je šele konec meseca maja mislim, da ga bodo še kar parkrat splužili in posuli, predno bo zares zaživel .... trenutne vremenske napovedi so še popolnoma zimske: temperature od -10 do +1 st.C

Če pogledaš sedaj na semaforček gori zelena luč in piše, da se je poletna smučarska sezona začela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čakam na potopis :naughty:

Da ne boš predolgo čakal izvoli, potem pa izberi Foto galerije in naprej Dolomiti 2009 , oziroma tole slikco

post-5391-1244218259.jpg

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še en video iz Passo Pordoi v smeri Canazei - a , prvih 15-20 ovinkov (do prvega hotela) nov asfalt :worship:

Tudi na nekaj drugih prelazih sem opazil večja dela. Preplastitev se lotijo kot na AC . Odseki so tudi kilometrski in več. Praktično nič flikanja.

Je pa še precej odsekov s slabim asfaltom, a pri nas so ceste še veliko slabše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še en video iz Passo Pordoi v smeri Canazei - a , prvih 15-20 ovinkov (do prvega hotela) nov asfalt :worship:

Tudi na nekaj drugih prelazih sem opazil večja dela. Preplastitev se lotijo kot na AC . Odseki so tudi kilometrski in več. Praktično nič flikanja.

Je pa še precej odsekov s slabim asfaltom, a pri nas so ceste še veliko slabše.

Lepo si tole upedenal. :worship: Letos je pa še zelo belo tam gori. Še kakšen teden pol pa tud jest obrnem v tiste konce. :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne boš predolgo čakal izvoli, potem pa izberi Foto galerije in naprej Dolomiti 2009 , oziroma tole slikco

post-5391-1244218259.jpg

Pa še en video iz Passo Pordoi v smeri Canazei - a , prvih 15-20 ovinkov (do prvega hotela) nov asfalt :worship:

Tudi na nekaj drugih prelazih sem opazil večja dela. Preplastitev se lotijo kot na AC . Odseki so tudi kilometrski in več. Praktično nič flikanja.

Je pa še precej odsekov s slabim asfaltom, a pri nas so ceste še veliko slabše.

Fascinantno in lepo :worship:

Vsaka čast :worship::worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo za pogledat... še lepše bi bilo če bi bilo opremljeno z cenami prenočišč... za primerjavo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo za pogledat... še lepše bi bilo če bi bilo opremljeno z cenami prenočišč... za primerjavo

Cenik je na strani hotela Pordoi za kar imaš link na vrhu foto galerije. V času, ko sva bila midva tam, je bila soba z zajtrkom na osebo 28 €, polpenzion pa 44 € na osebo.

Kot zanimivost, razlika v ceni polpenziona in sobe z zajtrkom je 16 € na osebo ena zelo dobra pizza pri njih pa 8 € :whistle: . Hrana na splošno ni draga. Solatni bife 4 €, pize od 6,5 - 8 € pečenka 8 € priloga pomfri 3 € .... več si pa nisem zapomnil, :beer2: sem pil pa iz štacune (sem savinjčan) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cenik je na strani hotela Pordoi za kar imaš link na vrhu foto galerije. V času, ko sva bila midva tam, je bila soba z zajtrkom na osebo 28 €, polpenzion pa 44 € na osebo.

Kot zanimivost, razlika v ceni polpenziona in sobe z zajtrkom je 16 € na osebo ena zelo dobra pizza pri njih pa 8 € :whistle: . Hrana na splošno ni draga. Solatni bife 4 €, pize od 6,5 - 8 € pečenka 8 € priloga pomfri 3 € .... več si pa nisem zapomnil, :beer2: sem pil pa iz štacune (sem savinjčan) :whistle:

:worship::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cenik je na strani hotela Pordoi za kar imaš link na vrhu foto galerije. V času, ko sva bila midva tam, je bila soba z zajtrkom na osebo 28 €, polpenzion pa 44 € na osebo.

Kot zanimivost, razlika v ceni polpenziona in sobe z zajtrkom je 16 € na osebo ena zelo dobra pizza pri njih pa 8 € :whistle: . Hrana na splošno ni draga. Solatni bife 4 €, pize od 6,5 - 8 € pečenka 8 € priloga pomfri 3 € .... več si pa nisem zapomnil, :beer2: sem pil pa iz štacune (sem savinjčan) :whistle:

ali je cena sobe za eno noč, ali je to cena na noč, če si tam vsaj tri noči, kajti jest sem lani plačal 35eur na noč vstal sem pa dve noči, če bi bil še en dan pa bi plačal 28eur

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali je cena sobe za eno noč, ali je to cena na noč, če si tam vsaj tri noči, kajti jest sem lani plačal 35eur na noč vstal sem pa dve noči, če bi bil še en dan pa bi plačal 28eur

V njihovem ceniku nisem zasledil tega , je pa pri nekaterih drugih v ceniku pisalo tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem pa tavikend planiral.... pa me je vrem zaje... gremo pa 3,4,5 julij takrat pa upam da bo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali je cena sobe za eno noč, ali je to cena na noč, če si tam vsaj tri noči, kajti jest sem lani plačal 35eur na noč vstal sem pa dve noči, če bi bil še en dan pa bi plačal 28eur

Ponavadi si hotelirji pustijo malo rezerve v oblikovanju cene. Normalno imajo v cenikih ceno za tri in več noči. Po zasedenosti in sezoni pa potem oblikujejo ceno za eno noč. Če si večkrat njihov gost boš dobil pravo ceno tudi za samo eno nočitev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Za trpežne, objavljam primer enodnevnega izleta v to prekrasno hribovje:

Vrhnika-Logatec-Most na Soči-Bovec-Predel-Sella Nevea-Chiusaforte-Tolmezzo-Passo della Mauria-Cortina d'Ampezzo-Passo Giau-Passo Fedaia-Passo Costalunga-Bolzano-Predazzo-Passo di Valles-Passo di Giau-Cortina d'Ampezzo-Passo della Mauria-Tolmezzo-Chiusaforte-Sella Nevea-Predel-Bovec-Most na Soči-Logatec-Vrhnika

858km

Odhod: 7.00

Prihod: 23.00

Z malo močnejšim mopedom, bi bil čas vožnje jasno precej manjši.

http://maps.google.com/maps?f=d&source....249207&z=9

post-15712-1245082597_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je dejanska slika, al je kej programja vmes, ker je ful lepa, zgleda ko v kaki igrci.

Brez Photoshopa. Le Panasonic TZ-4 in tresoča roka fotografa. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za trpežne, objavljam primer enodnevnega izleta v to prekrasno hribovje:

Vrhnika-Logatec-Most na Soči-Bovec-Predel-Sella Nevea-Chiusaforte-Tolmezzo-Passo della Mauria-Cortina d'Ampezzo-Passo Giau-Passo Fedaia-Passo Costalunga-Bolzano-Predazzo-Passo di Valles-Passo di Giau-Cortina d'Ampezzo-Passo della Mauria-Tolmezzo-Chiusaforte-Sella Nevea-Predel-Bovec-Most na Soči-Logatec-Vrhnika

858km

Odhod: 7.00

Prihod: 23.00

Z malo močnejšim mopedom, bi bil čas vožnje jasno precej manjši.

http://maps.google.com/maps?f=d&source....249207&z=9

Drugič ob 4ih štartaj pa boš še na Stelvio skoču :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z malo močnejšim mopedom, bi bil čas vožnje jasno precej manjši.

Super lepa slika :worship: A Vfrka še vedno počiva? Al je tut Vfrka prešvoh :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!