Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
stenere

motosvet.com nalepke?

Recommended Posts

Red

Pa še zame kakšno, Decaf. Kar v M.soboti pri najstarejšem in najhitrejšem .) , če ne bo časa za pijačo na kraju - nimam daleč.

Edited by Red

GrCaR

a se da dobit 3 motosvet nalepke, da okrasim novo zver :) ČE ma kdo na zalogi in bi lahko jutri prinesel na MAKSI-jevo delavnico, bi biu zlo hvaležen, plačilo pa v tekoči obliki (sam ne jutr, k bo treba še vozt) :D

JeRn3j

jst bi tud ene 2 nalepki na mojo aprilijo ruknu :).... Če lohka kdo zrihta nej mi ju3 prnese na delavnico... denar v keš-u

LP

Edited by JeRn3j

šokac

je še kakšna nalepka zame? jo lahk dobim na maksijevi delavnici?

Očitno nalepk ni :grrr, ker se lastniki nalepk ne odzovejo na prošnje prosilcev.

Ko pa bodo, pošljite še eno v severovzhodni del Slovenije.

GrCaR

jose, a bi se dal poslat :unsure:

Ti pol pošlem keš za znamko pa kuverto :)

Edited by GrCaR

semamiz

Mi jih imamo ene dve-tri...

:worship: Potem se pa tudi jast priporočam , vsaj za ene dve ...?! :naughty:

imlakar

Jest bi tud rd eno nalepko, če je še kšna ostala :blush: :hmm:

Pa jaz tud, če je možno :blush:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• schwantz
      Servus TV... Pa ne na glas govort, da ne zatemnijo... 
    • Buschi
      Sej ona je dala gas, sam motor u peti prestavi ne bo šel v hrib. Tudi nogo je dala dol, ampak ker je stala pošrek na hrib, ji je zmankal podna...je bl mala...
    • Andrej P
      Koeflach-Zeltweg, pa Koeflach Volsperk, Nockalmstrasse, Hochrindl, Kliptztoerl, ... Kot je ze liegenjcek napisal, na vsak hrib je super. 16.8. imas moto gp v Spielbergu, ...
    • car_freak
      Bolj je važen podatek kdaj je bil zamenjan filter za gorivo. 
    • Luka66
      Danes ob 7 ze sonce skozi okno, a preden naju je  z zahtrjom postreglo osebje iz "Star treka" se je ze pooblacilo, obcasno rahel dezek in mrzlo, megleno, zoprno.....na C.d. Colombiere megleno, spodaj gozd, ni nic za videt, zadnje 3km odprt razgled, ce je lepo vreme se gre tako je bil pa tolk za ga odklukat, nic posebnega, ga nebi se enkrat vozil....gor bilo svezih 8°C,......zena zadi zmrzovala, na C. Madaleine niti nisem zavijal, ker ni imelo smisla v takem vremenu, ceprav sem s tezkim srcem peljal mimo odcepa. Nadaljevala kar za Val d'Isere, spotoma zavila do Tignesa, tam bilo le 7°C k pozim.  Se stacionirala v Val d'Iseru, jutri naj bi menda posijalo sonce in cez tri carske....I'Isseran, Galibier, Huez, ki smo jih sicer ze lani prevozili.....samo so vredni 2x   nato pa do Grenobla.  V Val d'Iseru pa prijetno in zivahno, obvezno pa maske povsod......tudi na ulici, v avtih, trgovinah, lokalih, niso pa tko dosledni po ulici k v vecjih mestih.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!