Skoči na vsebino

motosvet.com nalepke?


Priporočene objave

  • 4 mesecev pozneje...

Mene pa zanima če ma kdo na avtu nalepko na sprednji šipi, tako da brisalca drsata preko nje? k jst bi eno nalepu sam cvikam da jo bo brisalc sčasoma odlimou.. ma kdo izkušnje s tem? naj nalimam al ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če ma kdo na avtu nalepko na sprednji šipi, tako da brisalca drsata preko nje? k jst bi eno nalepu sam cvikam da jo bo brisalc sčasoma odlimou.. ma kdo izkušnje s tem? naj nalimam al ne?

Ne splača se ti lepit nalepke na mesto kjer se sprehajajo brisalci :nono:. V kratkem času bi nalepko poškodovali :headbang:. Lahko jo daš pa na desni zgornji rob stekla, oz. tja, kjer brisalci ne brišejo. Zdaj je samo vprašanje, kakšna je nalepka, da jo hočeš imeti ravno na tistem mestu :naughty:, kjer je delovno območje brisalcev.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne splača se ti lepit nalepke na mesto kjer se sprehajajo brisalci :nono:. V kratkem času bi nalepko poškodovali :headbang:. Lahko jo daš pa na desni zgornji rob stekla, oz. tja, kjer brisalci ne brišejo. Zdaj je samo vprašanje, kakšna je nalepka, da jo hočeš imeti ravno na tistem mestu :naughty:, kjer je delovno območje brisalcev.

LP Robert

dost velika je nalepka.. tko da ne more bit drugač kot da grejo brsialci čez:glare: drgač pa nalepka je kvalitetna, prou za na šipe.. sm vretn pol res bolš da samo zadi nalimam k ne bo brisauc drsu ja.. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dost velika je nalepka.. tko da ne more bit drugač kot da grejo brsialci čez:glare: drgač pa nalepka je kvalitetna, prou za na šipe.. sm vretn pol res bolš da samo zadi nalimam k ne bo brisauc drsu ja.. :glare:

Potem pa ne bojo problem samo brisalci, ampak tudi kakšni pisalci (kazni seveda) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Guest GixxerPilot

Sem v eni drugi temi zasledil nekaj o motosvet nalepkah. Kak zdaj, še se da kakšno dobit, pa kako velike so? Mel bi jo namreč na nosilcu od tablice (nekje, 2x15 cm).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_33_sleep.gif

Sem v eni drugi temi zasledil nekaj o motosvet nalepkah. Kak zdaj, še se da kakšno dobit, pa kako velike so? Mel bi jo namreč na nosilcu od tablice (nekje, 2x15 cm).

jaz se mam eni 2 doma trance_33_sleep.gif

prevelike za nosilec tablice so

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Ma povsod so...

"Send S-SA-Envelope" to us...

Pošljite v kuverti na vas naslovljeno kuverto z znamko na naslov:

---

motosvet.com (za nalepko)

Bevkova 8

3320 Velenje

----

kuverti dodajte še listek, kjer specificirate črno, belo ali srebrno barvo nalepk, pa jih dobite...

To še velja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam našotek motosveta... :010

maš res... našotek je, ker se našopa na motor :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš res... našotek je, ker se našopa na motor :P

:grrr našotek je za na šotor... za na motor je namorek.... :P sam če pa pogledaš "na šit ek "...ccc:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!