Skoči na vsebino

motosvet.com nalepke?


Priporočene objave

Bladzo tudi z moje strani, najlepša hvala. :worship: Ko se vidimo pa itak. :beer2:

Mater, Bladzo lahko celo leto zastonj pije, tolko dobrih del je naredo.......... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm poslala kuverto že kr neki časa, pa še vedno ni :headbang: :closedeyes: :closedeyes:

Minca,

pozab na kuverto, ti men rajš tvoj naslov zaupaj, za ostalo bo pa poskrbel tvoj poštar! :rolleyes:

Mater, Bladzo lahko celo leto zastonj pije, tolko dobrih del je naredo.......... :rolleyes:

To ti vodovodnemu podjetju Ljubljana povej, oni o dobrih delih nič ne vedo in mi pridno vsak mesec pošljejo položnico za vodo... :whistle: :rolleyes:

Popravljeno . Popravil bladzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Minca,

pozab na kuverto, ti men rajš tvoj naslov zaupaj, za ostalo bo pa poskrbel tvoj poštar! :rolleyes:

To ti vodovodnemu podjetju Ljubljana povej, oni o dobrih delih nič ne vedo in mi pridno vsak mesec pošljejo položnico za vodo... :whistle: :rolleyes:

Sj pa nisn na vodo mislo..... :rolleyes:......so ti same pire obljubljali.......

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Minca,

pozab na kuverto, ti men rajš tvoj naslov zaupaj, za ostalo bo pa poskrbel tvoj poštar! :rolleyes:

To ti vodovodnemu podjetju Ljubljana povej, oni o dobrih delih nič ne vedo in mi pridno vsak mesec pošljejo položnico za vodo... :whistle: :rolleyes:

Jaz bi pa imel eno malo nalepko od maksija :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Minca,

pozab na kuverto, ti men rajš tvoj naslov zaupaj, za ostalo bo pa poskrbel tvoj poštar! :rolleyes:

upam da bo poštar prnesu :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

elow, kak je zei s temi nalepkami?kolko je cena? jaz bi tudi dve rabu, če bi se dalo zrihtat...kakšne velikosti pa so?lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

elow, kak je zei s temi nalepkami?kolko je cena? jaz bi tudi dve rabu, če bi se dalo zrihtat...kakšne velikosti pa so?lp

Velikost je ravno pravšnja :rolleyes:, cena je ugodna (zaupaš mi naslov in dobiš), drugače pa bo za kakšno več potrebno počakati na Moto boom!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jop...js se bi tudi priporočal za kakšni dve nalepki (seveda plačam itd...), samo velikost približna me zanima?

cca. 19x4,5cm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pošiljam jih jaz ne, lahko se pa oglasiš na kakšno kavo pa dobiš .)

No se dobimo, samo da papirje pa blokade pa ta sht zrihtam

Hvala :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No se dobimo, samo da papirje pa blokade pa ta sht zrihtam

Hvala :winkiss:

Sem dal dve na stran zate!

Počas mi jih bo zmanjkal :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jop...js se bi tudi priporočal za kakšni dve nalepki (seveda plačam itd...), samo velikost približna me zanima?

In kako naj ti jaz na tvoje priporočilo pošljem nalepke... :whistle: :whistle:

Pozabi priporočila, zaupaj mi naslov in dobiš :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kako naj ti jaz na tvoje priporočilo pošljem nalepke... :whistle: :whistle:

Pozabi priporočila, zaupaj mi naslov in dobiš :naughty: :naughty:

OK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kako naj ti jaz na tvoje priporočilo pošljem nalepke... :whistle: :whistle:

Pozabi priporočila, zaupaj mi naslov in dobiš :naughty: :naughty:

pol bi pa še js zaprosu :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol bi pa še js zaprosu :unsure:

Če boš samo prosu bom težko uslišal tvojo prošnjo in ti kakšno poslal... :whistle: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mu ne morte enostavno zravn prošnje al javno al pa po PMju zravn še naslov povedat?

več dela ma s tem da vam odgovarja na to, da rabi naslov kot pa da vam dejansko pošlje nalepko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Motoboom bo treba jit pa jih boste lahko dobili. Pa še kakšno besedo je treba rečt z hostesami pa je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!