Skoči na vsebino

motosvet.com nalepke?


Priporočene objave

Že davno tega poslal kuverto v kuverti. Upam, da dobim pred prvim snegom. :whistle:

Očitno bom prej dočakal sneg, kajti 90 dni je že minilo od poslane kuverte. :klicaj:

Razočaran, same obljube.....

Sploh nisi dobil? Hmm, upam da js dobim :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Je že kdo dobil nalepke (tisti ki ste poslali kuverte)?? Poslal sm že pred novim letom in do danes še nič....al sm edini ki tko dolgo čaka? LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že kdo dobil nalepke (tisti ki ste poslali kuverte)?? Poslal sm že pred novim letom in do danes še nič....al sm edini ki tko dolgo čaka? LP

:grrr poslal takoj ponovem letu pa tud še nič ni :( a to tam redno čekirajo pošto al tu pa tam kdaj :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej res da so zastojn nalepke, sam če se že potrudiš in pošleš bi blo lepo de jih tudi dobiš... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko še meni 2 :unsure:

maš nekaj strani nazaj navodila kako do njih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem imel namen malo vecjo narocit za na avto. Bi dal zraven kuverte se kaj simbolicnega, pa glede na odzive ostalih dvomim da bi sploh prislo v prave roke. Tako da zaenkrat sploh se nisem poslal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je kdo že kej dobu...? Jst še prow nč :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam nekaj nalepk (srebrnih), če kdo rabi. Pove mi naj samo naslov na PM, pa jih pošljem ob priliki.

V kolikor bi kdo rabil večjo nalepko, mi naj sporoči še dimenzije!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst tud, pa nisem dobil.. zgleda nebo nič :cry: Lahko pove kateri od adminov kako zadeva stoji?

Kako nisi dobil???? Jst osebno sem ti jih poslal??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj ti te nalepke pošilaš?

Če jih prosim povej :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj ti te nalepke pošilaš?

Če jih prosim povej :whistle:

Imam jih nekaj več in ti lahko pošljem kakšno... Za kaj več, pa bo potrebno počakati na sejem, ki bo v aprilu v Celju!

Popravljeno . Popravil bladzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a vektorskih slik za photoshop se pa ne da dobit :hmm: da bi si potem lahko sam dal delat nalepko, še prej pa ji po možnosti spremenil barvo, dodal rob črkam itn...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam jih nekaj več in ti lahko pošljem kakšno... Za kaj več, pa bo potrebno počakati na sejem, ki bo v aprilu v Celju!

dobil :OK: tnx blazdo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako nisi dobil???? Jst osebno sem ti jih poslal??

Sem dobil.. tisto sem prej napisal.

Hvala še enkrat.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobil, Bladzo hvala. Ampak moja je pa rekla, da je na kuverti ženska pisava... :blink: :blink: :hmm: :eek:

Častim :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam nekaj nalepk (srebrnih), če kdo rabi. Pove mi naj samo naslov na PM, pa jih pošljem ob priliki.

V kolikor bi kdo rabil večjo nalepko, mi naj sporoči še dimenzije!

uuups.....

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz dobil, hvala Bladzo.

Za vektorske pa tudi mene zanima, bi dal kakšno večjo magar fotru na šiht narest, samo rezalnik verjetno bol težko razbira z navadne bitne slike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobil, Bladzo hvala. Ampak moja je pa rekla, da je na kuverti ženska pisava... :blink: :blink: :hmm: :eek:

Častim :beer2:

ne govor okol, da mam tajnico, mi bodo plačo znižal.... :evilgrin: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse, ki jih muči pretvorba bitnih slik v vektorske, članek iz računalniških novic (ga bom kar skopiral, ker tam moraš bit registriran):

Iz bitnih slik v vektorske brezplačno

Vektorske slike so med računalničarji zelo priljubljene, saj so shranjene v obliki geometričnih formul in jih lahko poljubno preoblikujemo (povečamo, vrtimo, raztegnemo in podobno) brez poslabšanja njihove ločljivost. Ker je večina slik na svetovnem spletu v bitni obliki (slike z množico slikovnih pik v 2D-matriki), potrebujemo za njihovo pretvorbo v kakovostnejši vektorski zapis primerno programsko orodje. Ker so tovrstni programi praviloma plačljivi, so zanesenjaki oddelka za umetno inteligenco na Stanfordski fakulteti za pretvorbo pripravili brezplačno spletno orodje, ki je povrh vsega tudi izjemno kakovostno. Uporaba novega programskega orodja je sila preprosta, saj je na voljo všečen uporabniški vmesnik, zasnovan na Flash tehnologiji, ki nas vodi skozi celoten postopek pretvorbe slik. Uporabna brezplačna programska oprema Vector Magic je dosegljiva na naslovu http://vectormagic.stanford.edu/. Ker se procesiranje slik odvija na oddaljenem strežniku, ne potrebujemo zmogljivega računalnika!

Upam, da bo komu kaj koristilo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!