Skoči na vsebino

Scooter Weekend@Ljutomer


_Roba_

Priporočene objave

mora bit!!! pato tudi bo :) ker mamo že tako voljo da bo se nam ftrgalo do te :)

upam da nebodo davali fudat kje... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugace pa flayeri sledijo ne karli?

Bomo pocasi zaceli urejat stvari  :)  Jaz recem,da bo bomba  :D  :naughty:

Kaj se tiče flayerov brez skrbi...objava bo po radiju , po tv-ju in plakati...tak da ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fse kaže da bo to ennn fuuuul bigg shit tm doli... :OK:

pridemo v vsakem primeru... :grim :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fse kaže da bo to ennn fuuuul bigg shit tm doli...  :OK:

pridemo v vsakem primeru...    :grim  :yea2:

viš to so ludje ...tak se reče pm ... :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako se reče :)

lepo vsi zraven šotore ali pa eno odejo pa kar gor na skutu prespiš(testirano!!!) :)

moramo pravo žurko naredit,seveda pa k temu spada veliko dela in truda in bi osebno bil vesel vsake pomoči

druagče pa vozite z pametjo in ne z tičem!!! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČE BO RES TA MEETING ZA 3 DNI PA PRIDEM POGLEDAT IN PRPELJEM MOJE STROJE NA OGLED.

ČE BO BIL DRAG PA SPLOH. ČE VAM LAHKO KAKO POMAGAM KAR POVEJTE.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede dežja in tega, bo velik šotor tak da boste na suhem :) za skuterje pa morate sami poskrbet,če pa boste prespali tam/tu potem pa šotore sabo ti pa so tako narejeni da nea premoči ;)

če ste pa pravi skuter pa vas niti toča nebo ustavila :)

P.S.: seveda vabljeni tudi motoristi večje kategorije ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČE BO RES TA MEETING ZA 3 DNI PA PRIDEM POGLEDAT IN PRPELJEM MOJE STROJE NA OGLED.

ČE BO BIL DRAG PA SPLOH. ČE VAM LAHKO KAKO POMAGAM KAR POVEJTE.

E to vidis to sem cakal :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KEBO mi gremo iz celja, oz. velenja in ljubečne, 100% edin če bom na morju takrat, drgac pa sigurno!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene stejte zraven,te tri dni sem si rezervilar za ta ''izletek'' da si nem delal kakih nacrtov za te dni,pa se potujoco postlo mam lepo zraven,(zadne zice :D ) _Roba_ ti pa tak ves kak je,ko se bo slo se dobimo in petardiramo v ljutomer skupaj :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KEBO mi gremo iz celja, oz. velenja in ljubečne, 100% edin če bom na morju takrat, drgac pa sigurno!! :OK:

Po kateri poti pa boste šli

pa kok se boste vozl ko jst nimam nč predelanga :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej ko je bil meeting v MB smo se lepo 60 pelali, vozl smo se 2 ure pa je šlo počas :)

amm.. celje - vojnik - slovenjske konjice - slovenjska bistrica - razidelj - maribor (potem pa lutanje) potem pa vzpenjača

aja zdj pa gremo še naprej, se pravi v ljutomer.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po kateri poti pa boste šli

pa kok se boste vozl ko jst nimam nč predelanga :BUA:

Boljši to, ko pa da šraufate na pol poti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp tak ko je ticko reku jst pa naša banda iz ljubečne in velenje pa še kdo pridemo zihr.

Pa čeprav bo dlje trajal sam pršl pa bomo.

Aja skor bi pozabu.

Vsi iz celja in okolice ste vabljeni da grete zraven nas se dobimo nekje pa gremo pol naprej skup v ljutomer.

V tej temi pa povejte kdo vse gre zraven nas pa se zmenmo kok pa kej pa je to to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm... če bo res čist na začetk junija ne bom mogla pridet, ker mam žal maturo :( . tk da če bi se slučajn dal za kakšn tedn prestavt... drgač sm pa jest tud iz okolice celja :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

juliiiiiiiiiij!!!!!!!!!!!! :) te je matura že mimo,ker eni majo tudi od naših maturo

julija si rezervirajce čas 3 dni!!!rečte starim doma da ko jih jebe pa adijo če slučajno komu kaj pravijo kao da nesmete it :)

jaz si še bom moral dopust zrihtat za ta miting pm :) (tu much :beer2: :beer1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: aja... :oops: upsala. sm mal narobe prebrala. ja pol pa itak da se vidmo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: aja... :oops: upsala. sm mal narobe prebrala. ja pol pa itak da se vidmo B)

No super B) Lahko tud kaksno sliko prilepis da bomo vedli kdo si .) Lahko tud na PM :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No super  B)  Lahko tud kaksno sliko prilepis da bomo vedli kdo si  .)  Lahko tud na PM  :D

:love1:

Popravljeno . Popravil KEBO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:love1: love is in the air :D lol kak je blo to zaj :topic: hehe _Roba_ zena pride zravn tebe ? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No super  B)  Lahko tud kaksno sliko prilepis da bomo vedli kdo si  .)  Lahko tud na PM  :D

hmmm... sam tole je res mal off topic. pol bojo pa moderatorji name hudi .) . pa sj veš kdo sm. ena preveč zgovorna in radovedna 18-letna punca, ki je nora na motorje O:-) . kaj bi pa rad še več vedu??? :D drgač sm si pa končn skuter spet usposobla tk da me lahk tud kje srečaš B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!