Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

kdo sta "junaka" z 190 km/h na golici ta vikend ustavljena od civilnih "belih misi" ?

Gestoppt. Kurz nachdem die Polizisten den Leibnitzer gestoppt hatten, erwischten sie noch zwei slowenische Motorradfahrer, die beide mit ihren leistungsstarken Maschinen eine Geschwindigkeit von rund 190 km/h fuhren. Die Biker mussten eine Sicherheitsleistung bezahlen, ehe sie die Weiterfahrt antreten konnten.

in koliko je bila tista "sicherheitsleistung" ?

vir:kleine zeitung online

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj mi je Vikking razkazal Golico, za prvič je pustila kar dober vtis . Sem bil pa zelo presenečen nad tem da nikjer na na cesti ni bilo niti malo peska, kot smo tega vajeni pri nas. Tudi cestne označbe za zavoje so zelo lepo in povsod postavljene. ... in morda jo pa še kdaj obiščem.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maribor-Radlje rabiš 20 minut, Radlje- Vič - Golica - Eibiswald- Radlpass- Radlje pa rabiš okrog 45 minut.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maribor-Radlje rabiš 20 minut, Radlje- Vič - Golica - Eibiswald- Radlpass- Radlje pa rabiš okrog 45 minut.

Malo si pretiraval, a ne da si....... :naughty: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil pa zelo presenečen nad tem da nikjer na na cesti ni bilo niti malo peska, kot smo tega vajeni pri nas. Tudi cestne označbe za zavoje so zelo lepo in povsod postavljene. ... in morda jo pa še kdaj obiščem.

lp

Hja dečko to ti je pa austrija, kamorkoli se obrneš imajo poštimane ceste v nulo, bankine urejene, table, varnostne ograje, celo križe postavljajo na zelo izpostavljenih odsekih, tega pri nas nebo še čez 20 let.

Ko se pelješ iz viča čez radlpas lahko z zaprtimi očmi veš kdaj si prečkal mejo- ko te začne premetavat ko staro kanto te si v sloveniji in se spuščaš proti radljam navzdol. :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priznam da sem, ker 20 minut rabiš z avtom, tako da si z motorjem v 16-ih!!

:D

He,he,he.... :naughty: :naughty: sure, sure..... :whistle: :worship: (predvsem med tednom-v konici).....

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja dečko to ti je pa austrija, kamorkoli se obrneš imajo poštimane ceste v nulo, bankine urejene, table, varnostne ograje,

:hmm: noja, v nulo ravno ne, obstaja pa obcutna razlika v kvaliteti cest.

ceprav, spet ne povsod in vedno.

celo križe postavljajo na zelo izpostavljenih odsekih, ...

to bi naj bila samo kratkotrajna akcija kot opozorilo na 1500+ mrtvih v zadnjih 20 (ali 25) letih na stajerskih cestah.

..... lahko z zaprtimi očmi veš kdaj si prečkal mejo- ko te začne premetavat ko staro kanto te si v sloveniji in se spuščaš proti radljam navzdol. :headbang: :headbang:

tukaj tudi. tukaj tudi. samo poiskati moras "taprav" mejni prehod. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mhm, to maš pa prav, ja......(to je pa tudi vse(+še en ovinek) na tej cesti). Čez Radlpas grem samo, če me cajt baše......Sta pa z avstrijske strani dva ovinka čisto OK........ Drugače pa so mogoče to Radlske ride (izgleda nega foto+video scena)???? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja dečko to ti je pa austrija, kamorkoli se obrneš imajo poštimane ceste v nulo, bankine urejene, table, varnostne ograje, celo križe postavljajo na zelo izpostavljenih odsekih, tega pri nas nebo še čez 20 let.

Ko se pelješ iz viča čez radlpas lahko z zaprtimi očmi veš kdaj si prečkal mejo- ko te začne premetavat ko staro kanto te si v sloveniji in se spuščaš proti radljam navzdol. :headbang: :headbang:

:beer2:

lp 6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za danes (zaenkrat) kar dobro kaže......Mogoč je en obisk na vidiku :naughty:

Jaz pa mogoče v nedeljo... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

celo križe postavljajo na zelo izpostavljenih odsekih

Kako to izgleda? :blush:

A to taki križi, kot so na pokopališčih? :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Včeraj, okrog 17h, je na drugi izmed treh desnih serpentin iz Dravograjške smeri, neki stari BMW izgubil enih 5 litrov olja in je zdaj prav lepo gladko, tako da malo gledat, da ne bo presenečenj!!!

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj, okrog 17h, je na drugi izmed treh desnih serpentin iz Dravograjške smeri, neki stari BMW izgubil enih 5 litrov olja in je zdaj prav lepo gladko, tako da malo gledat, da ne bo presenečenj!!!

:krneki:

da mu mamo j...... :whistle:

lp 6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa..., si slajdal? Danes cesta maksimalna. Na jezu ogromno motorjev, nekaj tudi naših, orožnikov nič. :OK: So pa proti Eibiswaldu kosili travo, tako da je je bilo kar nekaj na cestišču. Nazaj na Radelj, spodaj pa že naši žandarji preverjali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa..., si slajdal? Danes cesta maksimalna. Na jezu ogromno motorjev, nekaj tudi naših, orožnikov nič. :OK: So pa proti Eibiswaldu kosili travo, tako da je je bilo kar nekaj na cestišču. Nazaj na Radelj, spodaj pa že naši žandarji preverjali.

odlična le bla tut v petek , pa v nedelo, pa dans! vedno je odlična! :naughty: :naughty:

lp 6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto okrog 20:00h je bila odlična.. :yes: ..čeprav mi dol ne leži. :P ..pa čebela me je vsekala v vrat gor! :xx: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto okrog 20:00h je bila odlična.. :yes: ..čeprav mi dol ne leži. :P ..pa čebela me je vsekala v vrat gor! :xx: :slap:

to pa je pravi motorist! čebela ga je, pa je vseeno užival! :worship: men tut dol ne leži, je pa zato gor tolkbol fajn! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!