Skoči na vsebino

FILMI DIVX, MUSKA MP3 DOWNDEVANJE


Priporočene objave

imela bi 1 vprašanje glede azureus-a.....zdej sm si dol potegnila dol moto gp pa še en film....in zdej, ko je to dvoje dol potegnil, jz nevem kaj naj naredim, da bi recimo lahko igrala motogp......sm iskala že po netu, če kje kej pametnega piše, pa je povsod tok zakomplicirano, da :wacko: .....

prosim za pomoč :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imela bi 1 vprašanje glede azureus-a.....zdej sm si dol potegnila dol moto gp pa še en film....in zdej, ko je to dvoje dol potegnil, jz nevem kaj naj naredim, da bi recimo lahko igrala motogp......sm iskala že po netu, če kje kej pametnega piše, pa je povsod tok zakomplicirano, da :wacko: .....

prosim za pomoč :whistle:

Oila

Najbrž imaš pri filmu v direktoriju naslednje datoteke: r00,r01,r02, itd... v tem direktoriju pa lahko najdes tudi eno datoteko .rar. Ta rar razpakiraj z programom, ki se uporablja za to. Primer tega programa je winrar. Pač odpres to datoteko povlečeš film na željeno destinacijo na disku in to je to. voila...film je razpakiran in čaka na gledanje :). No potem najbrž rabiš še podnapise, ki pa jih dobiš na w_w_w.podnapisi.net

Za igro. Najbrž je dost podobno zapakirana. Razlika je samo v tem, da imaš v tem raru .ISO file. Ta iso file moraš zapeči na cd s pomočjo nerota ali kakega drugega podobnega programa (alcohol 120)...

upam da bo slo...

lp

b.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa sliko .ISO odpreš tud z Isobusterjem, da ne porabljaš cdjev...Povej končnice motogpja kakšne mape so notr? .daa,.rar,.iso,.cue,.bin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Oila

Najbrž imaš pri filmu v direktoriju naslednje datoteke: r00,r01,r02, itd... v tem direktoriju pa lahko najdes tudi eno datoteko .rar. Ta rar razpakiraj z programom, ki se uporablja za to. Primer tega programa je winrar. Pač odpres to datoteko povlečeš film na željeno destinacijo na disku in to je to. voila...film je razpakiran in čaka na gledanje :). No potem najbrž rabiš še podnapise, ki pa jih dobiš na w_w_w.podnapisi.net

Za igro. Najbrž je dost podobno zapakirana. Razlika je samo v tem, da imaš v tem raru .ISO file. Ta iso file moraš zapeči na cd s pomočjo nerota ali kakega drugega podobnega programa (alcohol 120)...

upam da bo slo...

lp

b.

pravzaprav z alcoholom narediš navidezni disk.......računalnik misli da bere s cdja in zato ni potrebno pečt le-tega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker so mi ukinili demonoid ve zanima kera stran torrent je najboljša za muziko in špile in če je potrebno kako povabilo bi bil vesel če me kdo povabi. blink in partis že uporabljam bi pa rabil eno stran kjer je več svetovne muzike ne samo slo in yu scena.

gracias!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torrentz.com je tak, fin portal za torrente. filme najraj poberem od uporabnika AXXO zmeri 100%

iščem podnapise za film CONTROL film o Ianu Curtisu iz Joy Division lahko tudi v angleščini pliiiiz help

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
torrentz.com je tak, fin portal za torrente. filme najraj poberem od uporabnika AXXO zmeri 100%

iščem podnapise za film CONTROL film o Ianu Curtisu iz Joy Division lahko tudi v angleščini pliiiiz help

:worship: axxo je zakon.

drugače pa http://torrentpond.com/ . od tu imaš dostop do veliko torent strani. pa še ful preprosto je iskanje. :OK:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem če je kdaj kdorkoli od Vas pomislil, da obstajamo tudi ljudje, ki na tak ali drugačen način živimo oz. se preživljamo z rentanjem filmov. Pred leti sem imel videoteke, zdaj imam videomate in vsakič ko slišim ali berem o downloadingu se spomnim na to kako plačujem avtorske pravice za izposojo filmov in kakšen osel sem da to počnem pošteno od kar se s tem ukvarjam (10 let). Imel sem 12 zaposlenih, zdaj sem sam. Zaradi na prejšnjih straneh navednih raznoraznih piratskih programov in večine zatelebljenih osebkov, ki mislijo da to kar delajo je itak njihova pravica ker jim internet to omogoča je en kup ljudi propadlo oz. je na robu preživetja. Sam sem imel srečo, ker sem predvidel vsa ta jajca s piraterijo in sem odpustil zaposlene, prodal lokale in hvala bogu sem obstal. Večina ni imela te sreče. Še pred petimi leti je sekcija videotekarjev pri gosp. zbornici Slo imela 70 članov, danes je ni več...

Torej, ko Vam bodo naslednjič blokirali program za KRAJO filmov z neta, vedite da nas je še par ki se borimo proti temu in da bomo morda dočakali dan ko bo to enkrat za vedno onemogočeno.

REMEMBER: DOWNLOADING IS PIRACY! PIRACY IS CRIME!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, ko Vam bodo naslednjič blokirali program za KRAJO filmov z neta, vedite da nas je še par ki se borimo proti temu in da bomo morda dočakali dan ko bo to enkrat za vedno onemogočeno.

te čisto razumem AMPAK je kar nekaj razlogov zakaj to folk počne na katere žal vi ki živite od tega ne morete vplivati - žal.

1. preden pride film v mojo videoteko je že star - pa to bi še šlo saj so redki filmi ki bi jih hotel takoj videt. potem ga čakaš ker je nonstop sposojen in hodiš gledat kdaj je fraj.

2. najem se mi ne zdi drag ampak je vseeno dražji kot en prazen DVD in linija, ki jo itak imaš.

3. 99% filmov je šrot, reklame super filmi pa razen scen iz reklam beda. po parih nategih z filmi se ti zdi marsikdaj škoda denarja ki si ga plačal.

4. iz domače sobe je lažje, ceneje in hitreje

ljudje smo racionalni in dokler je možnost se bo to delalo, tako pač je. isto kot pri glasbi bi morala industrija malo razmislit zakaj to folk počne in se prilagodit ne pa samo preklinjat in blokirat ker se bo vedno našel kak nov način.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

REMEMBER: DOWNLOADING IS PIRACY! PIRACY IS CRIME!

LAŽ!

Trditev velja samo za nekatere države. V večini držav je to samo prekršek. Kriminal postane, če se s tem okoriščaš.

Naslednje sem napisal nekaj časa nazaj v eni drugi temi:

"Po mojem je tisti, ki bo, v Evropi, s takšno politiko cen in prodaje iger stavil vse na to, zgrešil. Prodaja opreme in igralnih pripomočkov je v konstantni rasti.

Vsaka pobuda o pavšalnih plačilih za domače uporabnike in prerazdelitvi denarja proizvajalcem softwarea je bila zminirana. Američanom ne diši, da bi evropske države imele preveliko besedo pri tem oz. verjetno se bojijo, da bi takšne pobude padle na plodna tla tudi v ZDA. Na srečo je, v Evropi, dovolj ljudi, ki razume, da kadar nek zakon kriminalizira tako velik del populacije ni nekaj narobe z ljudmi ampak z zakonom. Poleg tega, tukaj nismo tako zaslepljeni z lobiji, da ne bi znali ločiti pravega kriminala od namišljenega."

Velja tudi za videoteke in za glazbo ter filme. Tistemu kar je Pervy povedal, ni kaj dodati. Nisem ti ne fovš ne privoščljiv. Dejstvo je, da je celoten šovbiznis (s športom vred) šel izven vseh normalnih okvirjev s cenami in zaslužki.

Pa spomni se, da je piratstvo bilo tudi naše snemanje glazbe z radija na kasete. No ja, mogoče pa ti tega nisi delal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

downloadenje filmov je en od zelo uspešnih načinov kako najbolje tržiti uporabo serverja, ki ga itak plačuje tvoj internet provider in vsi so happy, razen lastnikov avtorskih pravic ampak njih itak ko jih jebe, dokler crkuje sosedova krava itak ne boli...

če skineš tu pa tam kak film to res še ni kriminal, če pa bodo podatki od tvojega dobavitelja interneta pokazali, da tvoj IP non stop loada filme pol pa se ne čudit, če bo en dan potrkalo na vrata pa te bo kdo vprašal kaj pa ti počneš z vsemi temi filmi...

kar pa se vaših videoklubov tiče ne vem verjetno nimajo denarja če ni novih filmov, pri meni so takoj ko jih distribucija dobi za SLO in to predvsem hit filme iz tekoče ameriške in evropske produkcije, ki so ponavadi stari max 6. mesecev...

glede cen pa ne smem napisat lahko pa dam primerjavo za dan isposoje približno tolko kot liter bencina, sem namreč znižal cene na pol, če sem hotel še sploh kaj rentat... brez delavcev to lahko, če bi imel zaposlene namesto avtomatov pa goodby v enem tednu...

na koncu pa še največja resnica o stanju na tržišču za ves ta cirkus in nered levji delež krivde nosijo "slo" distributerji (slo v narekovaju, ker so to firme iz Zagreba) in so načrtno uničevali videotekarje z nemogočimi pogoji nabave, nikoli ne bom pozabil da sem pred 5 leti plačal za Spiderman I. 12.000 SIT (120 starih mark)

pod pogoji take it or leave it...danes v videoklube ne prodajo več nič ali malo nič in zavestno kršijo zakon o distribuciji, saj so filmi istočasno na voljo že v maloprodaji kar je proti vsem zakonom tržišča...

v Evropi katere del smo (kao) in v ZDA imajo distributerji pogodbo z videotekami da ko pride nov film ga ZASTONJ dobavijo v videoteke po par deset kopij in se plačuje iz rentanja, ko se "zvrti" odkupiš eno ali dve kopiji, ostale vrneš v odpis... cene izposoje v ZDA so v RED CORNERJIH (avtomati po večini Mc Donald's restavracij) 1$ na dan za film in šiba kot noro, v Španiji npr je cena od 2 do 4 € odvisno od filma ima pa znanec 1520 avtomatov, v Italiji je poleg Blockbusterja (mega videoklubi v lasti distributerjev) še cca 2300 avtomatov cene od 2 do 5 € po filmu in dobiš še kokice in kolo za domov...

pri nas se pa downloadamo, videoklubi v razsulu, avtomati nekje delajo nekje ne...

malo sem :topic: ampak ta stvar boli in sem se moral malo razpisat, pa no offence

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na koncu pa še največja resnica o stanju na tržišču za ves ta cirkus in nered levji delež krivde nosijo "slo" distributerji (slo v narekovaju, ker so to firme iz Zagreba) in so načrtno uničevali videotekarje z nemogočimi pogoji nabave, nikoli ne bom pozabil da sem pred 5 leti plačal za Spiderman I. 12.000 SIT (120 starih mark)

pod pogoji take it or leave it...danes v videoklube ne prodajo več nič ali malo nič in zavestno kršijo zakon o distribuciji, saj so filmi istočasno na voljo že v maloprodaji kar je proti vsem zakonom tržišča...

Proti vsem zakonom tržišča. Ehm, kje pa so spisani ti zakon? To je zame nekaj takšnega kot tiste čudežne regije pri DVD-jih. Če je nekdo kupil DVD-je v ZDA in jih prodajal v Evropi, še preden so tukaj film vrteli v kinodvoranah, so se vsi nekaj zmrdovali in frise pokali, noben pa ni upal ziniti, da je v tem kaj nezakonitega. Iz preprostega razloga, ker tudi ni.

v Evropi katere del smo (kao) in v ZDA imajo distributerji pogodbo z videotekami da ko pride nov film ga ZASTONJ dobavijo v videoteke po par deset kopij in se plačuje iz rentanja, ko se "zvrti" odkupiš eno ali dve kopiji, ostale vrneš v odpis... cene izposoje v ZDA so v RED CORNERJIH (avtomati po večini Mc Donald's restavracij) 1$ na dan za film in šiba kot noro, v Španiji npr je cena od 2 do 4 € odvisno od filma ima pa znanec 1520 avtomatov, v Italiji je poleg Blockbusterja (mega videoklubi v lasti distributerjev) še cca 2300 avtomatov cene od 2 do 5 € po filmu in dobiš še kokice in kolo za domov...

pri nas se pa downloadamo, videoklubi v razsulu, avtomati nekje delajo nekje ne...

malo sem :topic: ampak ta stvar boli in sem se moral malo razpisat, pa no offence

OK. saj razumem, da jemlješ stvar bolj osebno pa nič ne de, dokler se lahko pogovarjamo brez žaljivk. Ker veliko časa preživim v Italiji vem, da se tudi tukaj naveliko downloada. Torej ni tako direktne paralele med snemanjem vsebin z interneta in obiskanostjo videotek (saj si dal Italijo kot pozitivni primer). Veliko Italijanov, ki jih jaz poznam si filme izposoja tudi v knjižnici. Je pa že res, da jih veliko ne zna angleščine in so vajeni sinhroniziranih filmov. Pa je tudi teh kar nekaj na spletu in nedvomno veliko več od tistih s slovenskimi podnapisi.

Želim ti veliko uspeha pri delu in priporočam, da razmisliš o možnosti prodaje nosilcev podatkov in ostale opreme za predvajanje. Ta del trga je v velikem razcvetu prav zaradi dostopnosti vsebin. Lahko se pa zgodi, da bodo Američani vsilili svojo pogled na to zakonodajo skozi EU parlament. Tisti dan bo mene bolelo, tebi bo pa mogoče bolje.

Za vse, ki jih zanima, prilagam link do spletne strani švedske Piratske stranke, ki ima vse možnosti postati vseevropsko gibanje - Piratpartiet

Lahko se pa zgodi, da bodo Američani vsilili svojo pogled na to zakonodajo skozi EU parlament. Tisti dan bo mene bolelo, tebi bo pa mogoče bolje. Najbolje pa bo založnikom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Proti vsem zakonom tržišča. Ehm, kje pa so spisani ti zakon? To je zame nekaj takšnega kot tiste čudežne regije pri DVD-jih. Če je nekdo kupil DVD-je v ZDA in jih prodajal v Evropi, še preden so tukaj film vrteli v kinodvoranah, so se vsi nekaj zmrdovali in frise pokali, noben pa ni upal ziniti, da je v tem kaj nezakonitega. Iz preprostega razloga, ker tudi ni.

Ko distributer odkupi pravice za dol. film od tujega majorja (Warner, Disney, Miramax...) se v pogodbi obveže da bo najprej film šel v kino, nato čez min 6 mesecev v videoteke, nato čez min 6 mesecev v maloprodajo in na koncu čez min leto dni na TV. Ker pa se pri nas namesto distributerjev oz. njihovih zastopnikov pojavljajo podružnice, podružnic, predstavnika tujega majorja, ni kontrole in se vse veselo krši. To sem imel v mislih kot Zakon o distribuciji, ki pa ga naša država na žalost nima...

Popravljeno . Popravil bernardek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko distributer odkupi pravice za dol. film od tujega majorja (Warner, Disney, Miramax...) se v pogodbi obveže da bo najprej film šel v kino, nato čez min 6 mesecev v videoteke, nato čez min 6 mesecev v maloprodajo in na koncu čez min leto dni na TV. Ker pa se pri nas namesto distributerjev oz. njihovih zastopnikov pojavljajo podružnice, podružnic, predstavnika tujega majorja, ni kontrole in se vse veselo krši. To sem imel v mislih kot Zakon o distribuciji, ki pa ga naša država na žalost nima...

Morda bi tebe in tebi podobne morali filmski studiji bolj podpirat, vam omogočit izposojo bistveno hitreje itd itd . Ne pa da se čaka pol leta, da pride DVD v videoteko, pa še pol leta potem za prodajo. Časi so drugačni -film gledamo, ko je v kinu, pa morda še par mesecev po tem...

In cene so tudi dokaj zasoljene, se mi zdi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 let pozneje...

Nisem se nikoli in me  mika  zdaj

Kako  je najlažje si dol potegniti kak film ali kak video spot ? 

Kaj rabiš in če moraš na kaj pazit 

Al pa mogoče kdo ima že dol potegnjeno velik filmov ?

Popravljeno . Popravil stuhec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, stuhec pravi:

Nisem se nikoli in me  mika  zdaj

Kako  je najlažje si dol potegniti kak film ali kak video spot ? 

Kaj rabiš in če moraš na kaj pazit 

Al pa mogoče kdo ima že dol potegnjeno velik filmov ?

Greš na Partisov pašnik in si postrežeš :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, stuhec pravi:

Nisem se nikoli in me  mika  zdaj

Kako  je najlažje si dol potegniti kak film ali kak video spot ? 

Kaj rabiš in če moraš na kaj pazit 

Al pa mogoče kdo ima že dol potegnjeno velik filmov ?

Se prijaviš na partis.si. Si namestiš U torrent odjemalec http://www.utorrent.com/intl/en/ izbereš neki film na partisu, klikneš na prenesi ga, potem ti bo potegnilo dol torent, klikneš na torent in film se bo začel doldajat. :P

V nastavitvah si lahko urediš izhodno mapo za filme itd itd uporabo pasovne širine za dol in gor loude.....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

A ste kakšen dober film pogledal zadnje čase ?

Zdele je neki mrzlo pa kratki dnevi, bi pasal kaj pogledat, posebej če je na pašniku ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, HD-Dyna pravi:

A ste kakšen dober film pogledal zadnje čase ?

Zdele je neki mrzlo pa kratki dnevi, bi pasal kaj pogledat, posebej če je na pašniku ...

serija Westworld

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!