Skoči na vsebino

FILMI DIVX, MUSKA MP3 DOWNDEVANJE


Priporočene objave

Moj naljubši program izgleda takole.

-mal poštudiram pa napišem kaj bi imel

-grem do prijatelja, mu povem mel bi tole pa tole

-prijatelju nesem dvd-rw

-imam

prednost: moj računalnik ni izpostavljen tako zelo nesnagi (virusi in podobno), ni mi potrebo imeti skoz vkloplenga,...

pač, znajdi se :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Dej ti še cifro od tega prjatla da še ns zavaruš pred nesnago ;)

Aja jst sm drugač več al mn na DC++ sam mam namen u kratkm eMulo nainštalerat...s torenti pa tem sranjem se mi ne da ukvarjat .)

Popravljeno . Popravil <=YaMaHa=>
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vpiši na googlu "torrent" pa bo zadetkov ko salate.

Je pa res da se je treba kje prijavit. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 5 tedne pozneje...

Iskalec Truveo je trenutno dostopen v beta, testni različici. Truveo ima prednost pri iskanju videa pred jezikovnimi iskalci kot sta recimo Google in Yahoo v tem, da 'gleda' vizualne elemente spletnih strani, ki so značilni za prisotnost videa.

TRUVEO

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mene pa zanima, kaj se je zgodlo s filebits - slovensko torent stranjo, kjer se je skoraj vsakodnevno najdlo kaj primernega zamene :angry2: Kar naenkrat za povabljene .... so uknili, al me res more kdo povabit <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

A res ni nobeden član filebits.org?

Živcira me sto na uro da nemorem gor ... Zgleda do so banal, samo čudno, ker so brata tud istočasno, takrat ko so imeli neke probleme s serverjem, pa tud ratio nisem mel slab semizdi :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Imam en problem. Namreč potegnil sem si dol en film s pomočjo torrenta. Ponavadi cuknem dol vsaj enga na teden, ampak tokrat mi je shranlo meni nepoznane file. Ponavadi je film kompresiran na več delov po 14,3 MB, razširiš in že gledaš. Tokrat so file tudi takšne velikosti, ampak računalnik ne ve s čem naj odpre, winzip pa tudi ne prepozna kot kompresirano datoteko. Daoteke imajo npr. naslov: "alliance-deuce2-xvid.016" itd. Kak naj gledeam film? <_<

Popravljeno . Popravil _OKI_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Azureus RUUUUULZZZZZ :yea2: :yea1: :yea2: :yea1: :OK: :wub: Vleče ko blondinka :)

ta je pa legendarna vleče ko blondinka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

No upam, da kdo uporablja tudi BearShare 5.1, kajti imam en problemček :blush: .Nikakor mi noče zalavfat previewa od filma. Zna kdo kaj svetovati?? Imam kaj narobe nastavljeno??

LP, Lightning

Popravljeno . Popravil lightning
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če hočeš da preview dela mora met datoteka pobran prvi in zadnji del,

Kar boš vidu je samo kar je pobrano od začetka naprej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki tole pa ne razumem, kakšen prvi in zadnji del. Preview je itak samo tisto kar ti je že ''zdavnlodalo''. Sej se razumeva, torej downloadam film ki ima 700MB, dol ga imam recimo že 10MB in bi rad samo pogledal če je film taprav. Na Kazi to lepo dela na Bearsharu mi pa nikakor ne rata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to ne pokaže pri vseh ali samo določenemu? poglej če imaš kodeke za ta film....

drugače pa imajo nekateri programi za downloadanje vgrajeno funkcijo preview, ko lahko pogledaš tisti del, ki si ga dal dol, brez da daš dol cel file...ko tega programi še niso imeli si pa enostavno kopiral tisti del, ki si ga že dal dol v novo mapo in tam zavrtel film....je delalo večinoma...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

:alien1: Kazze že dolgo ni več. Sedaj pa so kakor izgleda "ugasnili" še Edonkey?(Meni ne dela več?) Pa me zanima, če in s kakšnim programom še"vlečete" filme z Net-a !? :?

Popravljeno . Popravil inamaze
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:alien1: Kazze že dolgo ni več. Sedaj pa so kakor izgleda "ugasnili" še Edonkey?(Meni ne dela več?) Pa me zanima, če in s kakšnim programom še"vlečete" filme z Net-a !? :?

frizbi.net

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko je teh programov, lahko pobiraš prek torrentov, sicer pa kaki Revconnect probaj.

To je verzija DC++ samo da je skripta napisana katera omogoča povezavo tvojega računalnika z večimi strežniki s katerih pobira..

Kar zanimivo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!