Skoči na vsebino

FILMI DIVX, MUSKA MP3 DOWNDEVANJE


Priporočene objave

Windowsov SP2 najbolje, da kar izklopiš, ker sem se ravno danes pogovarjal s sošolcem in je rekel, da mu p2p programi sploh niso delali dokler ni firewala izklopil.

Pri drugem firewalu pa imaš najbrš kakšno opcijo za odpret porte oz, da dovoliš aplikacijam dostop do neta. Poglej če je kje kaj takega, npr. port forwarding.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Windowsov SP2 najbolje, da kar izklopiš, ker sem se ravno danes pogovarjal s sošolcem in je rekel, da mu p2p programi sploh niso delali dokler ni firewala izklopil.

Pri drugem firewalu pa imaš najbrš kakšno opcijo za odpret porte oz, da dovoliš aplikacijam dostop do neta. Poglej če je kje kaj takega, npr. port forwarding.

.) .)

Izjava 100% na mestu. Ce hocs bit pirat v ueber O:-) , odstrani WINXPSP2 kuj z masine,ker tudi ce izklopis njegov firewall, ti ta :fight2: frdaman se zmeri blokira.

Jst ne uporabljam NOBENEGA firewalla, niti Zonealarm al pa kej druzga, pa nkol ne fasem nc sranja (za zascito uporabljam Bitdefender ter Spyware Doctor), moj dnevni promet na torrentu pa imate tuki :notworthy:

p.s. o prometu na mircu ne bi govoru :lol: :huh:

post-21-1095957010.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede virusov odkar uporabljam mozillo je virusev veliko manj.

Firewal je sicer dobro imeti(jest ga imam na routerju), bratranec je imel od sygatea in se je zelo dobro obnesel, ko je zalavfal aplikacijo za net ga je firewal vprašal, če dovoli dostop do neta in to je bilo to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj dnevni promet na torrentu pa imate tuki  :notworthy:

:topic:

Jest se pa s tako majhnim dnevnim UL/DL nebi hvalil (zelo skromno) pa lahko bi malo več seedal imaš slab ratio

BTW to je izračunano povprečje na tvoj skupen UL/DL od časa ko si se prijavil.

Če pa hočeš realne podatke si pa naštimej DUmeter dobiš ga pa http://www.dumeter.com/

Popravljeno . Popravil Blade
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Windowsov SP2 najbolje, da kar izklopiš, ker sem se ravno danes pogovarjal s sošolcem in je rekel,

kaj se ga da stalno izklopit...ker meni ob vsakem zagonu javi da Sp2 ni privzeti firewall in da naj ga vklopim...čeprav vedno odklikam da imam drugi firewall in ga nočem uporabljat...kako se za vedno izklopi to da ti javla da ni tvoj wall

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se ga da stalno izklopit...ker meni ob vsakem zagonu javi da Sp2 ni privzeti firewall in da naj ga vklopim...čeprav vedno odklikam da imam drugi firewall in ga nočem uporabljat...kako se za vedno izklopi to da ti javla da ni tvoj wall

START/CONTROL PANEL/SECURITY CENTER/CHANGE THE WAY SECURITY CENTER ALERTS ME

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razen omenjenega nimam težav z sp-2...lepo preprečuje okna ki so nezaželjena, antivirusni imam itak drug tako kot firewall......tako da neke posebno blazne koristi od njega ni, škode pa tudi ne do sedaj.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Jest se pa s tako majhnim dnevnim UL/DL nebi hvalil (zelo skromno) pa lahko bi malo več seedal imaš slab ratio

:topic:

To je samo torrentbits,ostalo je se +, se ti dej svoj promet gor, pa ne dajat kaksnih od sluzbenih kist <_<

:yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam en question:

z neta sem potegnil dol movie v .mkv formatu. Kako naj sedaj to gledam oz. kaj rabim?

hvala za morebitne odgovore :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

To je samo torrentbits,ostalo je se +, se ti dej svoj promet gor, pa ne dajat kaksnih od sluzbenih kist <_<

:yea2:

moj dnevni promet UL/DL se giblje od 5Gb pa gor za obe smeri 2048/768

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi tut tako linijo :lol: .

Moj promet od 17. septembra:

UP: 18Gb

DL: 13Gb

Nisem kaj preveč DL-jal, linija je pa 1024/256

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

:kva2: :OK: :wub: B)

ojla folk! js mam en question za vas

predkratkim so mi zrihtal ADSL, pol mi je pa sosed se dal programa Azureus pa Shareaza za downloadanje filmov pa to. No pa zanima, ko js vpisem naslov filma, al pa igrce se mi pol en kup tega odpre.Kak nej js vem kera je prava datoteka za film al pa igrco? Pa se zanima me ce je normalno to, da rabi tuk dolg cajta, da se mi nalozi?

plis nujno rabim odgovor

papa

uziwite

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

downloadlal sm film k ma končnico avi vendar če ga hočem odpret z windows media player-jem mi napiše da je corrupt ali da ga ne more brat/prepoznat

kaj mi je storiti?

naloži "AVI prewiev", je na netu in zastonj, pa še lahko gledaš incomplete filme medtem ko dol vlečeš, da se ne zajeb. če ga on ne bo odprl, potem skorja ni možnosti, če pa jo ugotoviš prosim javi imam podobne probleme z enim redkim filmom in hočem probat vse preden ga zbrišem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa če film, ki ga downloadaš, ustaviš download, kopiraš del datoteke, ki je že downloadan in ga prilepiš v eno drugo mapo pa potem lahko pogledaš za kaj gre, če ti je všeč format filma in kakovost...z bsplayem to dela...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naloži "AVI prewiev", je na netu in zastonj, pa še lahko gledaš incomplete filme medtem ko dol vlečeš, da se ne zajeb. če ga on ne bo odprl, potem skorja ni možnosti, če pa jo ugotoviš prosim javi imam podobne probleme z enim redkim filmom in hočem probat vse preden ga zbrišem.

Sem ti rekel, VLC. A si že probal?

El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!