Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

Tole pa se po moje ne bo slišal nič zvoka, ampak se bu slišal sam veter.

lp

Sem o tem tudi razmišljal trance_11_confused.gif ; bom stestiral in če ne bo OK, bom pa nosilec prestavil!!! trance_30_punk.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a tud še komu piska visok zvok nad cca 70kmh?

mal mi že preseda...

mogoče je kriva MRA šipca, mogoče givi ščitniki motorja ali pa kaj drugega?

še kdo?

Jo imaš namontirano v zgornjem položaju ?

Prestavi nižje ali pa prelepi luknje (od zadaj) pa ne bo več piskalo!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem, če je MRA.. se mi zdi, da se sliši bolj nižje..

problem je, ker se ne morem peljat 70kmh in poslušat spodaj, kaj se sliši.:naughty:

Če sumiš MRA poskusi odstraniti gumijasto obrobo šipe. Nekaterim je proizvajala čudne zvoke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sumiš MRA poskusi odstraniti gumijasto obrobo šipe. Nekaterim je proizvajala čudne zvoke.

Hmm... obrobo? jaz na moji šipci nisem dobil nobene obrobe zraven,pa sem jo tudi ne dolgo tega nazaj namontiral,pa tudi da bi sedaj imel kakšne čudne zvoke zraven nisem zasledilunsure.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sumiš MRA poskusi odstraniti gumijasto obrobo šipe. Nekaterim je proizvajala čudne zvoke.

Če v žleb gume stisneš na tanko silikon in gumo daš nazaj se prilepi na šipo in je mir!

Guma na šipi je z namenom, nar ne? Mogoče samo varnostnim, ali tudi razbiti curek zraka, ko zapušča šipo?trance_19_hmm.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo mojstri! Nekaj me zanima in sicer: Ali so na temlem motorju vse plastike origonal? Klik

Izgleda tako, kot bi bil skupaj sestavljen iz vsaj dveh različnih Varaderotov. Saj ne rečem, da ni simpatičen... Ali pa so ga mogoče sestavili v petek petnajst do dveh: ''Tele plastike so nam ostale-ah-zložimo skupaj pa prodajmo...''

Hvala za odogovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm.. na MRA šipci ni gumjaste obrobe... samo na originalni je bila..

jo pa moram imet na najvišjem položaju.

sam res dvomim, da je šipca.. sliši se precej nižje.. nekje pod lučjo, med vilicami?..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali pa prelepi luknje (od zadaj) pa ne bo več piskalo!

LP

:slap: to bi pa bla oslarija. Te luknje namreč preprečujejo turbolence in nastajanje vakuma za šipo. Zato je pri tej šipi vožnja pri višjih hitrostih mirna in ti ne premetava glave sem in tja kot pri raznih givijevih in ostalih povišanih. To je poanta MRA šipe. Poleg difuzorja ki ima vlogo malce dvigniti zračni tok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!Moja MRA ima obrobo,in ne proizvaja nobenih zvokov.Brenči mi pa nekje okoli mašine,ko spustim gas,ali pa ko zaviram z mašino.trance_19_hmm.gif LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj,

Imam MRA šipo - vario, givijeve nosilce in roll-bar, s kufri ali brez ampak nič ne piska ...

Če kaj pomaga ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče sem bil premalo natančen.

Mišljeni sta "luknji" na straneh šipe ,kateri se pojavita ,ko je šipa v zgornjem položaju bounce.gif .

Še slika ,da bo bolj razumljivo.

post-22231-127600775676_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo mojstri! Nekaj me zanima in sicer: Ali so na temlem motorju vse plastike origonal? Klik

Izgleda tako, kot bi bil skupaj sestavljen iz vsaj dveh različnih Varaderotov. Saj ne rečem, da ni simpatičen... Ali pa so ga mogoče sestavili v petek petnajst do dveh: ''Tele plastike so nam ostale-ah-zložimo skupaj pa prodajmo...''

Hvala za odogovor.

Original barvna kombinacija, take so se prodajale, meni je za :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče sem bil premalo natančen.

Mišljeni sta "luknji" na straneh šipe ,kateri se pojavita ,ko je šipa v zgornjem položaju bounce.gif .

Aja, sm že mislu da si šu res "one" luknje lepit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Vulcan!!

Zdaj sem komaj opazil, da si nas zapustil, ne reci da si postal cafe racer :010:whistle:

Popravljeno . Popravil royal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vulcan!!

Zdaj sem komaj opazil, da si nas zapustil, ne reci da si postal cafe racer :010:whistle:

Ja, Varo sem prodal :cry: .

Sedaj pa čakam, da bo Honda naredila novo Varo, močnejšo in lažjo. :worship:

Ta čas bo pa amerikanca vozu :slap: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Seos,

V glavnem, men se že meša.. Med 70kmh in ca 100 kmh nekaj nekje spredaj piska z zelo visokim glasom in ne vem kaj je...

Nisem tolk akrobata, da bi se med vožnjo nagnil čez balanco in poslušal :whistle:

Pisk ni odvisen od obratov, samo od hitrosti.

Probal sem zalepit tiste "luknje" na MRA, lepil spredaj s selotejpom vse živo, pa nič bolje....

ima še kdo kako idejo?

Imam pa GIVI ščitnik motorja, MRA šipco, ostalo original.

po tihem sumim Filter zraka..., čeprav spet je tu povezava z obrati?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos,

V glavnem, men se že meša.. Med 70kmh in ca 100 kmh nekaj nekje spredaj piska z zelo visokim glasom in ne vem kaj je...

Nisem tolk akrobata, da bi se med vožnjo nagnil čez balanco in poslušal :whistle:

Pisk ni odvisen od obratov, samo od hitrosti.

Probal sem zalepit tiste "luknje" na MRA, lepil spredaj s selotejpom vse živo, pa nič bolje....

ima še kdo kako idejo?

Imam pa GIVI ščitnik motorja, MRA šipco, ostalo original.

po tihem sumim Filter zraka..., čeprav spet je tu povezava z obrati?

LP

Da nimaš kje nalepljen odganjalec divjadi, ker ta tudi piska z visokim tonom ? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos,

V glavnem, men se že meša.. Med 70kmh in ca 100 kmh nekaj nekje spredaj piska z zelo visokim glasom in ne vem kaj je...

Nisem tolk akrobata, da bi se med vožnjo nagnil čez balanco in poslušal whistle.gif

Pisk ni odvisen od obratov, samo od hitrosti.

Probal sem zalepit tiste "luknje" na MRA, lepil spredaj s selotejpom vse živo, pa nič bolje....

ima še kdo kako idejo?

Imam pa GIVI ščitnik motorja, MRA šipco, ostalo original.

po tihem sumim Filter zraka..., čeprav spet je tu povezava z obrati?

LP

Vzemi v roke ličarski samolepilni trak in zalepi spoje med plastikami, reže pri smernikih...... Če bo prenehalo, postopoma trgaj dol in probari.

Pa velik uspeha!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nimaš kje nalepljen odganjalec divjadi, ker ta tudi piska z visokim tonom ? :whistle:

Hja, tudi to sem imel gor (od prejšnjega lastnika) ampak žal ni to....

bom se malo poigral z lepilnim trakom.. ni druge... jaoo jaooo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni..

sem brskal po forumu za bencinsko pumpo a sem povsod zasledil,samo kit al pa zamenjavo za staro.. js mam letnik 2003 model2004 ,baje da sel vakumski ventil in čarman rekel da lahko samo celo pumpo zamenja in da cena 840 eur..

a je opcija to kaj drugega spelat al pa zamenjat pumpo za ksno drugo , slisal , da baje paše od enga avta..

hvala , SVEJK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni..

sem brskal po forumu za bencinsko pumpo a sem povsod zasledil,samo kit al pa zamenjavo za staro.. js mam letnik 2003 model2004 ,baje da sel vakumski ventil in čarman rekel da lahko samo celo pumpo zamenja in da cena 840 eur..

a je opcija to kaj drugega spelat al pa zamenjat pumpo za ksno drugo , slisal , da baje paše od enga avta..

hvala , SVEJK

Kontaktiraj možakarja po nicku Leteči!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,jaz sem na mojo Varico montiral Huecko črpalko.To je brezkotaktna črpalka.Dobiš jo pa pri Potokarju ali pri Herculesu.Pride cca 80 eur.Jaz imam z njo prevoženih že 20tk.

LP Smiljan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,jaz sem na mojo Varico montiral Huecko črpalko.To je brezkotaktna črpalka.Dobiš jo pa pri Potokarju ali pri Herculesu.Pride cca 80 eur.Jaz imam z njo prevoženih že 20tk.

LP Smiljan

sam ker letnik vare pa maš.. k baje na novi ne gre skos nič drugega razn original..mi zdej leteči zrihtal eno iz druge roke ...

pozdrav, švejk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!