Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

Nekaj zanimivega bodo RIŽARJI morali pogruntat saj jim je v 10 letih prodaja mopedov padla za več kot 50 % :surrender: Me zanima kakšne tržne raziskave delajo, da zmiraj naredijo težjo potovalno enduro od prejšnjega modela :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj zanimivega bodo RIŽARJI morali pogruntat saj jim je v 10 letih prodaja mopedov padla za več kot 50 % :surrender: Me zanima kakšne tržne raziskave delajo, da zmiraj naredijo težjo potovalno enduro od prejšnjega modela :?

Sicer ne vem a ciljaš na določen segment, ampak verjetno je znano, da je Honda največji proizvajalec motorjev generalno in jih proda več kot vsi ostali proizvajalci skupaj :whistle: nič se bat za Hondo, res pa je da drugi ne držijo križem rok.

Verjetno tudi nova kot se pričakuje ne bo lažja, razen če bo pol plastične kot prakticirajo drugi, zato vsi ki si želite toliko of road-a imate na raspolago manjše kravice s primerno težo, kajti vse velike endure pač niso namenjene temu, to je bilo že tolikokrat povedano in ugotovljeno da vrabci čivkajo. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, še ena varianta s "špicami".:rolleyes:

To vse amaterski risarji delajo na fotoshop-u, honda bo dala nov moderen motocikel ven (sam nažalost bo preveč GS-u in novi teneree podoben- pretežak!, kardan 1200V4) Upam pa da kdaj kakšno bolj hard enduro 800 nardijo tak kot BMW pa baje novi Tiger - mogoče ispeljanko transalpa z mal več moči pa manj kg ? Kje si zlata Africa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To vse amaterski risarji delajo na fotoshop-u, honda bo dala nov moderen motocikel ven (sam nažalost bo preveč GS-u in novi teneree podoben- pretežak!, kardan 1200V4) Upam pa da kdaj kakšno bolj hard enduro 800 nardijo tak kot BMW pa baje novi Tiger - mogoče ispeljanko transalpa z mal več moči pa manj kg ? Kje si zlata Africa?

Pa ceno 15 JURJEV € +

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se sekirat zaenkrt je tako kot je zakon !Mene Yamaha ST sploh ni navdušla prej nasprotno nič posebnega da bi dol padu razn da je mnogo lepša od GS !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam vprašanje/problem.

Za vikend smo bili v Dolomitih :yea1:.

Skupaj z drago in prtljago smo se kar približali slabim 200kg neto teže. Da ne omenjam tudi precej agresivne vožnje....

Ko sem se popoldne peljal navzdol čez prelaz, mi je kar naenkrat ročica za zadnjo zavoro popustila. Zadnja bremza ni več delala. Ročko pa sem lahko stisnil (v prazno) precej pod normalen nivo. Neprijetna zadeva. Prva breza je še delovala, ampak ne tako dobro, kot prej..

Čez ca 10 minut, ko se je vseskupaj malo ohladilo, pa je bremza delovala normalno.

Zanima me, kaj se je zgodilo??

Je kak varnostni sistem, ki preprečuje pregretje? Ali kaj?

Zgleda, da bo potrebno menjat ploščice.. katere se priporoča; originalne ali Lucas ali...?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zavorna tekocina, oz. voda v njej, je zavrela. in ker lahko paro stisnes (vode pa ne) se rocica posede "v prazno". ergo prvo zamenjaj zavorno tekocino (na dve leti bi se naj menjala).

kot drugo bi ti priporocal ali spremeniti nacin zaviranja (ne stoj/ne drzi zavorne rocice cel cas ko se spuscas s prelaza) in/ali poglej zakaj je zavora cel cas zavirala, ce nisi tega pocel (zavestno ali podzavestno) ti. ce konstantno zaviras ti tega efekta tudi z drugo zavorno tekocino ne bos spremenil, mogoce samo prestavil trenutek odpovedi zavor(e) za nekaj minut (visje vrelisce zavorne tekocine).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zavorna tekocina, oz. voda v njej, je zavrela. in ker lahko paro stisnes (vode pa ne) se rocica posede "v prazno". ergo prvo zamenjaj zavorno tekocino (na dve leti bi se naj menjala).

kot drugo bi ti priporocal ali spremeniti nacin zaviranja (ne stoj/ne drzi zavorne rocice cel cas ko se spuscas s prelaza) in/ali poglej zakaj je zavora cel cas zavirala, ce nisi tega pocel (zavestno ali podzavestno) ti. ce konstantno zaviras ti tega efekta tudi z drugo zavorno tekocino ne bos spremenil, mogoce samo prestavil trenutek odpovedi zavor(e) za nekaj minut (visje vrelisce zavorne tekocine).

Hvala za odgovor.

Bo treba malo na servis....

Čudno mi je, ker sem res kontrolirano bremzal - dokaj šparal bremze (ne konstantno tiščal ročke, zaviral s motorjem...)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odgovor si že dobil! Zamenjaj zavorno tekočino v komplet sistenu in spotoma preglej ploščice. Ni nujno, da so izrabljene, je pa res, da s tankimi oblogami je toplotno sistem še bolj obremenjen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O bože mili......kot tank na dveh kolesih.....upam da res ne bodo predstavili takega skropucala.

Meni se pa kar dopade :)

Potovalnik pač s katerim kdaj lahko tudi malce po McAdamu pelješ.

Kar je dejansko Vara že sedaj Udoben potovalnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa mislim, da smo že zlo blizu!!! Baje Novembra v Milanu!

To je pa ne TIČ ne MIŠ, ko en veliki potovalni skuter pa še čisto cestne gume ima :cry: UPAM da res ne bo ta BABY GOLD WING :xx:. . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvignjena vfr-ka, se pravi skoraj isto samo da je težje dol stopit :whistle:

Škoda, zgleda bo treba še malo počakat na triumfa pa aprilio, kaj bosta dejansko naredila v tem segmentu.

Do takrat pa drajsamo kar imamo :l_01:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje kolo orginal od ADV GS-a vedar zrcalno (pet vijakov in navskrižne napere špice) prav tako prednje kolo z obročem za ABS in zavornimi diski vendar pobrisane oznake BMW na zavornih čeljustih. Prava BemWara :devil:.

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-11617-037574700 1284560699_thumb.jpg Poglejte to fotošop KRAVO :lol1:

Samo kljun naj odstranijo, pa bi bila sprejemljiva, mislim da je ta fotošop najbljižji realnosti :naughty:

Popravljeno . Popravil royal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!