Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

Pozdravljeni Varaderisti. Končno sem tudi sam prestopil v kultni klan lastnikov Varader. Čeprav priznam, da mi je njena manjša sestrica (transalp) zelo dobro služila. Imam pa eno težavo. Motor je letnik 2007 in je že imel nameščene Remus izpuhe. Ne vem kako je prejšnjemu lastniku motor uspelo registrirat, glede na to, da izpuha nista homologirana in, da nimata glušnikov. Sedaj pa problem, kje lahko dobim glušnike, tiste jovinske tulce, ki gredo v zadnji odprtini na izpuhih? Se mi zdi, da sem med množico fotk na forumu zasledil, da ima en član enake izpuhe kot jaz. Mi lahko pomagate z imenom, ali pa naj me kontaktira po zs. V vsakem primeru, MOTOR JE UAU!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z registracijo ne bo težav. Ravno včeraj sem z Afriko naredil tehničnega, pogledal so samo zavore, luči, smerokazov in Wingsa brez dušilcev pa tud povohali niso.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednjo sezono želim imet Varo, vendar me malo skrbi višina motorja :unsure: . V salonu sm se vsedel na motor in sem nekako z prsti (na obeh nogah) bil pri tleh. Velik sem 174cm. A se da višino sedeža za ene 2 cm znižat brez kakšnih velikih posegov? Je še kdo podobne velikosti in vozi ta motor :?

LP

Če še nisi našel odgovora, potem si lahko tudi s tem pomagaš, poglej

http://www.louis.de/_205db0e6879df87db899f8f9e66f2eed5c/index.php?topic=search&searchterm=10026232

srečno

Popravljeno . Popravil MariborBMW
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z registracijo ne bo težav. Ravno včeraj sem z Afriko naredil tehničnega, pogledal so samo zavore, luči, smerokazov in Wingsa brez dušilcev pa tud povohali niso.

Centri za tehnične preglede se močno razlikujejo eden od drugega po "strogosti"! Še bolj je odvisno katerega:eek: :eek: naletiš. Pa še luna je zelo pomembna :kva2:

Popravljeno . Popravil raza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tehnični pregled je zadnje kar me je skrbelo,bolj me je skrbelo kako bo luna vplivala na taplave da mi ne napišejo položnice za 500eur :whistle:

Nabavt dušilce,zmontirat pa gaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas !!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni Varaderisti. Končno sem tudi sam prestopil v kultni klan lastnikov Varader. Čeprav priznam, da mi je njena manjša sestrica (transalp) zelo dobro služila. Imam pa eno težavo. Motor je letnik 2007 in je že imel nameščene Remus izpuhe. Ne vem kako je prejšnjemu lastniku motor uspelo registrirat, glede na to, da izpuha nista homologirana in, da nimata glušnikov. Sedaj pa problem, kje lahko dobim glušnike, tiste jovinske tulce, ki gredo v zadnji odprtini na izpuhih? Se mi zdi, da sem med množico fotk na forumu zasledil, da ima en član enake izpuhe kot jaz. Mi lahko pomagate z imenom, ali pa naj me kontaktira po zs. V vsakem primeru, MOTOR JE UAU!!!

Jaz sem imel gor remuse pa sem jih dal dol ker niso bili homologirani, kazen je pa taka da lahko kupiš nove LEOTE :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imel gor remuse pa sem jih dal dol ker niso bili homologirani, kazen je pa taka da lahko kupiš nove LEOTE :whistle:

A jih imaš še kje na polic ?? :naughty:

LP

Popravljeno . Popravil kamerad
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tehnični pregled je zadnje kar me je skrbelo,bolj me je skrbelo kako bo luna vplivala na taplave da mi ne napišejo položnice za 500eur :whistle:

Nabavt dušilce,zmontirat pa gaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas !!

LP

Saj to je problem. Kje naj dobim dušilce?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni Varaderisti. Končno sem tudi sam prestopil v kultni klan lastnikov Varader. Čeprav priznam, da mi je njena manjša sestrica (transalp) zelo dobro služila. Imam pa eno težavo. Motor je letnik 2007 in je že imel nameščene Remus izpuhe. Ne vem kako je prejšnjemu lastniku motor uspelo registrirat, glede na to, da izpuha nista homologirana in, da nimata glušnikov. Sedaj pa problem, kje lahko dobim glušnike, tiste jovinske tulce, ki gredo v zadnji odprtini na izpuhih? Se mi zdi, da sem med množico fotk na forumu zasledil, da ima en član enake izpuhe kot jaz. Mi lahko pomagate z imenom, ali pa naj me kontaktira po zs. V vsakem primeru, MOTOR JE UAU!!!

Kje pa so tovarniški rori si vprašal lastnika :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa so tovarniški rori si vprašal lastnika :?

Evo je dal raza link kje se nahajajo :lol1:

Sej bo winetou2 najdu čez zimo nekje te dušilce pa bo zakonu zadoščeno !! Bomo se še mi mal pozanimal pa bo drugo leto na poti za Braslovče za kufe ruknu :kava:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo je dal raza link kje se nahajajo :lol1:

Sej bo winetou2 najdu čez zimo nekje te dušilce pa bo zakonu zadoščeno !! Bomo se še mi mal pozanimal pa bo drugo leto na poti za Braslovče za kufe ruknu :kava:

LP

Kava je še najmanj :beer1: Za vsako pomoč bom zelo hvaležen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav !

Ali je normalno,da ima mali verižnik kljub temu ,da je vijak privit do konca kar nekaj zračnosti na osi ? (če primem zobnik levo in desno za zobce ,ga lahko za cca. 1.5 mm na streneh premikam naprej - nazaj )

Naj napišem še, da mi veriga med počasno vožnjo v ovinek močno "poka" kot ,da bi preskakovala. Verigo sem snel in opazil,da je na dveh členih dosti večja zračnost kot na ostalih členih.:wacko:

Očitno bo treba nabaviti novi komplet.

Zbiram predloge kje in kateri fabrikat kupiti? (po možnosti že zakovičeno verigo )

Hvala in LP

Boris

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav !

Ali je normalno,da ima mali verižnik kljub temu ,da je vijak privit do konca kar nekaj zračnosti na osi ? (če primem zobnik levo in desno za zobce ,ga lahko za cca. 1.5 mm na streneh premikam naprej - nazaj )

Naj napišem še, da mi veriga med počasno vožnjo v ovinek močno "poka" kot ,da bi preskakovala. Verigo sem snel in opazil,da je na dveh členih dosti večja zračnost kot na ostalih členih.:wacko:

Očitno bo treba nabaviti novi komplet.

Zbiram predloge kje in kateri fabrikat kupiti? (po možnosti že zakovičeno verigo )

Hvala in LP

Boris

Jaz sem letos menjal verižni set; vzel sem kar v Louisu DID X-ring in za kar dobro ceno (se pa ne spomnim, ker sem imel več stvari v korpi). :yea2:

Fajn zrihtaj!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav !

Ali je normalno,da ima mali verižnik kljub temu ,da je vijak privit do konca kar nekaj zračnosti na osi ? (če primem zobnik levo in desno za zobce ,ga lahko za cca. 1.5 mm na streneh premikam naprej - nazaj )

Naj napišem še, da mi veriga med počasno vožnjo v ovinek močno "poka" kot ,da bi preskakovala. Verigo sem snel in opazil,da je na dveh členih dosti večja zračnost kot na ostalih členih.:wacko:

Očitno bo treba nabaviti novi komplet.

Zbiram predloge kje in kateri fabrikat kupiti? (po možnosti že zakovičeno verigo )

Hvala in LP

Boris

Veriga in verižniki so sigurno zreli za menjavo. Zračnost na "ripnah" je odraz izrabljenosti verižnika. Za set lahko kontaktiraš Letečega, ti pa priporočam, da prednji verižnik vzameš original , ker ima gumi oblogo ob straneh. Je nekoliko dražji, vendar veriga teče mirneje in z manj hrupa. Veriga ni sestavljena, je pa po specifikacijah močnejša od originala. Vezni člen je lahko po sistemu kovičenja ali z vzmetno varovalko. Jaz trenutno uporabljam vzmetno varovalko. Montaža je enostavna in hitra, po zagotovilih proizvajalca pa tudi varna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Eurotonu lahko dobiš homologacijske papirje za Remuse :whistle:

Sem se že menil z njimi in papirji ne bodo problem. problem so dušilci. Matr, sem besen, ker sem na eni fotki na forumu opazil varo, ki je tudi imela Remusa, pa se ne spomnim katero. Bi poprosil lastnika, če mi lahko dušilec posodi, da mi naredijo kopijo, pa ga ne najdem. Se komu sanja kdo je?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednjo sezono želim imet Varo, vendar me malo skrbi višina motorja :unsure: . V salonu sm se vsedel na motor in sem nekako z prsti (na obeh nogah) bil pri tleh. Velik sem 174cm. A se da višino sedeža za ene 2 cm znižat brez kakšnih velikih posegov? Je še kdo podobne velikosti in vozi ta motor :?

LP

Sam sicer nimam problemov z velikostjo, saj imam 184cm in noge do pasu, več s težo Vara 240kg jaz pa 74kg. Mi je bil pa vseeno tale sedež všeč. Slikal sem ga na Korčuli, bil pa je Italijan. Je deloval nekoliko nižje kot original. Ni od Corbin-a, tam ga nisem našel, čeprav je zelo podoben. Mogoče kdo ve kdo to dela?

post-14349-070351700 1288098952_thumb.jpg

post-14349-026556000 1288099237_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sicer nimam problemov z velikostjo, saj imam 184cm in noge do pasu, več s težo Vara 240kg jaz pa 74kg. Mi je bil pa vseeno tale sedež všeč. Slikal sem ga na Korčuli, bil pa je Italijan. Je deloval nekoliko nižje kot original. Ni od Corbin-a, tam ga nisem našel, čeprav je zelo podoben. Mogoče kdo ve kdo to dela?

Sodeč po sliki bi jaz rekel da je od bagsterja,poglej na strani od tc-ja za bagster pa boš videl da sta zelo podobna

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem letos menjal verižni set; vzel sem kar v Louisu DID X-ring in za kar dobro ceno (se pa ne spomnim, ker sem imel več stvari v korpi). :yea2:

Fajn zrihtaj!

Lp

Oj

res je....je kolega začetk septembra v Louisu nabavu komplet...ketno pa oba zobnika...za ugodnih 139 eur :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijatelji, mene pa zanima, ali ima kdo namontiran kakšen alarmni sistem na svoji Varici in kakšnega. Se odločam za nakup pa sem v dvomih.

Kandidata v oožjem izboru sta pa sledeča:

http://www.bolha.com/oglas3077276/dvosmerni-alarm-za-motor-ali-skuter-m686ts-www-giordon-si

in

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=360134980659&rvr_id=159303388560&mfe=sidebar

Kaj mislite?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem probal tele poceni alarme pa je ponavadi tako da cvili ko ga nihče ne drma in je tiho ko bi se moral dret.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!