Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

Evo, zdaj sem pa tudi v navodilih generalnega uvoznika AS Domžale zasledil, da se olje zamenja na 12k km, ne vem zakaj je v servisni knjižici obvezno menjati na 6k km.:headbang:

post-18339-0-17567200-1295529186_thumb.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, zdaj sem pa tudi v navodilih generalnega uvoznika AS Domžale zasledil, da se olje zamenja na 12k km, ne vem zakaj je v servisni knjižici obvezno menjati na 6k km.:headbang:

No, saj na leto samo enkrat zamenjaš olje. V sezoni pa itak narediš več kot 6000 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, zdaj sem pa tudi v navodilih generalnega uvoznika AS Domžale zasledil, da se olje zamenja na 12k km, ne vem zakaj je v servisni knjižici obvezno menjati na 6k km.:headbang:

Jaz sem menjal olje(+oljni filter) na 6.000km, 12.000km, 20.000km in nato vsakih 10.000km!

Zračni filter sem menjal pri 50.000km!

-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, dobra ideja, ni niti drago.

Glede an to, da se pozimi ne vozim ne potrebujem gretja sedeža - če pa slučajno naletim spomladi ali jeseni na mraz - mi jajca ne bodo zmrznila. So že stara in neobčutljiva.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, dobra ideja, ni niti drago.

Glede an to, da se pozimi ne vozim ne potrebujem gretja sedeža - če pa slučajno naletim spomladi ali jeseni na mraz - mi jajca ne bodo zmrznila. So že stara in neobčutljiva.

Ne gre za jajca, gre bolj za prostato ta pa je zelo občutljiva :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne gre za jajca, gre bolj za prostato ta pa je zelo občutljiva :naughty:

Jo je dobro hraniti na toplem. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Abraham Honde na Nemškem trgu !!

Vara v paketu Travel s kovčki in kombiniranemu ABS (abs+cbs ????) Garancija 50 mesecev brez omejitve km,dodana asistenčna storitev,pet kuponov za servis v vrednosti 50 eur,nalepka za posodo z gorivom z jubilejnim logotipom,paket za nego motorja , čistilo za pranje motorja in čistilo za vetrobran in vizir na koncu pa še posebno diplomo lastniku motorja za 50-letnico!!

Prodaja se začne 26.februarja 2011 zato kar lepo v vrsto :whistle:

post-20913-0-36840900-1296058892_thumb.jpg

LP

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raza, kako napreduje prodaja šipe? Si že naročil novo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship:

Abraham Honde na Nemškem trgu !!

Vara v paketu Travel s kovčki in kombiniranemu ABS (abs+cbs ????) Garancija 50 mesecev brez omejitve km,dodana asistenčna storitev,pet kuponov za servis v vrednosti 50 eur,nalepka za posodo z gorivom z jubilejnim logotipom,paket za nego motorja , čistilo za pranje motorja in čistilo za vetrobran in vizir na koncu pa še posebno diplomo lastniku motorja za 50-letnico!!

Prodaja se začne 26.februarja 2011 zato kar lepo v vrsto :whistle:

post-20913-0-36840900-1296058892_thumb.jpg

LP

Garancija 50 mesecev brez omejitve km......vam mogoče ta garancija kaj pove? :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko še zaupaš kje so ti to naredili?

Če boš pošiljala na zs, daj še meni. Sicer pa, zelo lepo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo kupuje VARO, vem za eno modro let.06 z 30.000 km prvi lastnik, Slovenska, narejen servis, nove gume ima sicer malo večjo ceno 7000 € samo moped ima kar nekaj dodatne opreme: ABS, gretje ročk, LeoVince auspuhe- homologirane, zaščito motorja, nosilci kovčkov + kovčki stranski Givi z vrhnjim odpiranjem, zadnji maxia, MRA prednja vetrna zaščita itd. moped res u nulo :worship:

Če koga slučajno zanima naj me kontaktira na PM za tel. lastnika :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-22334-0-34275700-1296374991_thumb.jpgTa teden sem dobil nazaj predelan sedež za varico.Zgleda pa takolepost-22334-0-43153100-1296374896_thumb.jpg

Izgleda kot pravo usnje, a je za na dež?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si se kaj matral z odstranjevanjem zaščitne plastike? Mene je ful strah, da mi ne poči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!