Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

Jaz pa zamenjam K&N skupaj s sprejem za mazanje za original! Filter sigurno 100% paše! Je bil vgrajen ene 2000km, potem sem vstavil original. Prav bi prišel tistim, ki imate Akrapote, Leote in podobno odprte rore. Na original ne dela glih čudežov, kot navajajo v reklamah. Poraba je celo malo narasla in potem se vprašaš zakaj K&N?

Zakaj K&N ? Zato da ti čim več praha v mašino pride :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In če so dejansko nalili 4 l olja, ga je taman 4 dl preveč! (za na račun, seveda!) :kva2: Al bi ti ga pa moral v kantici za sabo dat. Za dolivat, kao. Sam kaj, ko Vara ne kur olja :whistle: Pa ne me :bum:

Jebiga za tiste 4dl me ne bo hudič vzel. Je pač treba razumet da fantje na servisu točijo iz soda in manjša mera kot 1l ne obstaja. Upam da res samo na računu. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa zamenjam K&N skupaj s sprejem za mazanje za original! Filter sigurno 100% paše! Je bil vgrajen ene 2000km, potem sem vstavil original. Prav bi prišel tistim, ki imate Akrapote, Leote in podobno odprte rore. Na original ne dela glih čudežov, kot navajajo v reklamah. Poraba je celo malo narasla in potem se vprašaš zakaj K&N?

Za KßN ne vem, ostalo pa kot sem napisal, kje si nabavil orginal???, nobeden mi ni mogel nabavit orginala!

Popravljeno . Popravil royal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za KßN ne vem, ostalo pa kot sem napisal, kje si nabavil orginal???, nobeden mi ni mogel nabavit orginala!

Pri uradnih serviserjih mislim da ni problema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ker sem prekopal cel motor sem se poigral še malo z varovalkami. Pri meni je poraba v mirovanju 6,5mA. Če odklopim alarmno napravo pade na 0,6mA. Če odklopim še varovalko za uro in števec pade poraba na 0,05mA.

Upam da bo kej pomagalo.

Super najlepša hvala

To potrjuje moje sume da je poraba res prevelika ...

Zdej v nadaljevanju sem ugotovil da ima regler v mirovanju porabo 2mA, kar je malo preveč ni pa pretresljivo in dokler dela ga za tako ceno ne grem menjat.

Moram pa najti rešitev za števec. Na servisih odgovarjajo, da mi več kot prodati novega ne morejo ...

Vseeno najlepša hvala za pomoč.

LP Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri uradnih serviserjih mislim da ni problema.

Na uradnem so mi prodali zmazek Hiflo, baje te vgrajujejo :slap: verjetno ga s kladivom not stolčejo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na uradnem so mi prodali zmazek Hiflo, baje te vgrajujejo :slap: verjetno ga s kladivom not stolčejo....

Zanimivo.Kar nekaj Hiflo filtrov sem menjal,pa je vsak pasal enako kot original.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo.Kar nekaj Hiflo filtrov sem menjal,pa je vsak pasal enako kot original.

Lp

Mogoče kam paše, pri vari definitivno preveč odstopa 4/mm ...pri Hondi so pač natančni :blush:

podarim Hiflo filter......če kdo želi!!

Popravljeno . Popravil royal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa zamenjam K&N skupaj s sprejem za mazanje za original! Filter sigurno 100% paše! Je bil vgrajen ene 2000km, potem sem vstavil original. Prav bi prišel tistim, ki imate Akrapote, Leote in podobno odprte rore. Na original ne dela glih čudežov, kot navajajo v reklamah. Poraba je celo malo narasla in potem se vprašaš zakaj K&N?

pri serijskih nastavitvah je prvotna misel en filter za vedno. ni vec menjave, samo cistenje in mazanja se ostaja.

drugace izgleda pri optimiziranih masinah.

Zakaj K&N ? Zato da ti čim več praha v mašino pride :yea1:

ti to seveda iz dolgokilometraznih izkusenj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

royal - Moram te popraviti. Filter sigurno paše, le da je potrebno pred montažo odščipniti dva koščka plastike, da se filter lepo vsede v ležišče. Potem ni razlike med originalom, razen v ceni. Preizkušeno. :OK:

Popravljeno . Popravil MIRci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

royal - Moram te popraviti. Filter sigurno paše, le da je potrebno pred montažo odščipniti dva koščka plastike, da se filter lepo vsede v ležišče. Potem ni razlike med originalom, razen v ceni. Preizkušeno. :OK:

Bom se potrudil s slikovnim gradivom v čem je problem, skratka Dello in Hiflo ne pašeta 100%....celo je isti proizvajalec samo drugo pakovanje oba identična po dolžini odstopata +4mm po širini -4mm se ne da privijačit dimenzijsko toraj odstopata, tista dva koščka itak moraš odščipnit, ampak to ne spremeni zadeve ....tudi na uradnem servisu so trdili da paše nakar smo zadevo primerjali-premerili z orginalom in se strinjali z ugutovitvijo da ponaredka ne ustrezata niti pogojno, ker se na silo ne sme vgraditi zaradi delovanje pretočne lopute. Ne trdim, da kakšen drug ponaredek ne paše, ampak ta dva sigurno ne. Zakluček... kupil orginal ker ni bilo druge izbire. Če kdo želi preizkusiti in se prepričati mu podarim nov Hiflo :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kam paše, pri vari definitivno preveč odstopa 4/mm ...pri Hondi so pač natančni :blush:

podarim Hiflo filter......če kdo želi!!

Pa si kontaktiral uvoznika,ki se mi zdi da je iz tvojih koncev.Mislim da bi hitro rešila zadevo.Po moje bi bil to pravi način ,ne pa pljuvati po

internetu.Še enkrat, z dotičnim proizvajalcem filtrov imam zelo dobre izkušnje,za to me zadeva čudi.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa si kontaktiral uvoznika,ki se mi zdi da je iz tvojih koncev.Mislim da bi hitro rešila zadevo.Po moje bi bil to pravi način ,ne pa pljuvati po

internetu.Še enkrat, z dotičnim proizvajalcem filtrov imam zelo dobre izkušnje,za to me zadeva čudi.

Lp

Ne praskaj se tam kjer te ne srbi, zato bo oz. je poskrbel servis, ki je zadevo nabavil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Aja, pa tele diode mam viška, če kdo rabi za Givi kufer. Made in doma :grrr. Men so prej žarnice skoz crkavale.

post-25395-0-76747400-1344349473_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Aja, pa tele diode mam viška, če kdo rabi za Givi kufer. Made in doma :grrr. Men so prej žarnice skoz crkavale.

Po fotki sodeč sem mislil, da ponujaš kontracepcijske tabletke. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pa tele diode mam viška, če kdo rabi za Givi kufer. Made in doma :grrr. Men so prej žarnice skoz crkavale.

Lep pozdrav

Če so še ledice na izbiro..................

jih rabim-delam štop luč na kapo 53.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav

Če so še ledice na izbiro..................

jih rabim-delam štop luč na kapo 53.

Pošlji mi naslov, ti pošljem po pošti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem zasledil ugodno ceno kvalitetnih Japonskih akumulatorjev za naše Vare Yuasa oznaka YTX 14-BS, če kdo rabi

http://www.mb-motopa..._YUASA_YTX14-BS

Tukaj je 70 €

V Delta timu v Krškem pa 75 €

Pazi pri Yuasi...prej preveri specifikacije, obstaja takoimenovana budget verzija nekaterih akumulatorjev, ki ima precej nižji zagonski tok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!